Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze pocelowałeś...Ta reszta płatna, to i tak 129,90 :-) . Chyba, że MR na jeden dekoder dostanie za free w co wątpię i będzie 119,90 + 1,99 za History. Fbox może dostanie na 6 m.gratis. Fakt... Taniej :-D. Zapomniałem o czynszu za złoma ;-) . To dodatkowe kilka złociszy .

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak przy okazji czy można dokupić Canal+ Seriale i Discovery na dwa miesiące(jeden gratis) jak HBO?

A po tym okresie zrezygnujesz??Nieźle sobie to wymyśliłeś :> :lol2:

Nikt ci pojedynczych kanałów Canal+ nie udostępni.. skąd taki pomysł?

NC+ nie wprowadzi takiego czegoś bo to im się nie opłaca

+miesiąca raczej to też nie będzie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem no i mnie w[beep]**, a ten chyba się z choinki urwał :crazy:

Zaproponował Extra + 8C za 79,90zł + MS za free(na parowanych)

Ja pytam o MenPacka, mówię że nowi mają za 5zł. A on na to czego ja wymagam, przecież już mam 35zł rabatu. Ciekawe za co?

20zł taniej pakiet, 5zl mniej za MenPacka(proponował za 10zł), 10zł mniej za dzierżawę MediaBoxa.

A ja mówię że za dekoder to ja zapłaciłem aktywacje żeby mieć za free, później go już nie słuchałem. Mówiłem mu też o Polsacie, że dużo taniej, a on mi na to że nie ma tam np. Ale Kino i MGM, a ja mu i tak nigdy tego nie oglądam. Powiedziałem, żeby zadzwonił jutro, niech ma nadzieję i tak odmówię.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oferty kiepskie proponuje NC+, a konkurencja nie śpi.
 
Do tej pory łamaniec Canal+ HBO + multiroom HD - 74,90zł średnio.
Propozycja:
Superpremium + multiroom HD - 99zł. 
Czyli drożej o 1/3.

Poczekam sobie jeszcze, umowa jeszcze 3 miesiące ważna, może zmądrzeją.

Edytowane przez Mr. Orbita
Konkurencja ma swój dział na forum i tam proszę wstawiać jej oferty. Wycinam offtopic.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chcą dać tylko Extra + 6c+ za 69,00 dwie karty i dwa pace nic więcej :( Umowe mam do końca marca poczekam sądzę, że drożej nie bęzie :)

Ja niestety nie otrzymałem takiej propozycji, nawet bez MR. Najtaniej E+ i C+ (czy 6, czy 8 bez różnicy) za 79.90. Gdybym otrzymał taką jak Ty to raczej bym został... A tak, niechcieli moich 80 złotych, to słoneczko premium za średnio 38,90 na 28 m-cy. Cinemaxy, filmboxy, Hbo i Go, H1 i 2, Sundance w cenie. Czego chcieć więcej. Te kilka premier filmowych w C+ i tak się obejrzy. :)

Co do sportu mnie głównie interesuje bundesliga, więc też mam. Jakieś ochłapy z EKS i LE też będą. No i najważniejsze całe Euro 2016.

Zawsze byłem za tym, że nc+ ma lepszą ofertę, ale czasami trzeba iść na kompromis. Za to co bym chciał w nc+ musiałbym w tej chwili zapłacić jakieś 115 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem pakiet Comfort+ Multi+ za 19,90, zależy mi na jak najtańszym utrzymaniu tv nc+, oferty jakie dotychczas mi proponowano to Start+ za 19,90 lub Comfort+ za 24,90 ale nie byłem zainteresowany, dzisiaj otrzymałem ofertę Comfort+ za 14,90 przy umowie na 24 miesiące chyba dobra to oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,niestety 15m i znowu ten sam dylemat-co wybrać i na co się zgodzić do końca stycznia.

do tej pory mam tak:Comfort+Multi+ Najem ultraBOX+EXTRA+ HBOPremium  Sport &Film CANAL+ VOD-to wszystko w łamańcu teraz za 79,90.

Teraz mi proponują ten pakiet okrojony o HBO i Canal+ za 69,90.

jeżeli nic nie zmienią  w swojej ofercie,to na pewno nie podpisze takiej oferty-mniej za więcej.

jak na złość w CP jest teraz promocja na pakiet Premium za 39,90-obęde śie i bez canal+ jak tak:[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem pakiet Comfort+ Multi+ za 19,90, zależy mi na jak najtańszym utrzymaniu tv nc+, oferty jakie dotychczas mi proponowano to Start+ za 19,90 lub Comfort+ za 24,90 ale nie byłem zainteresowany, dzisiaj otrzymałem ofertę Comfort+ za 14,90 przy umowie na 24 miesiące chyba dobra to oferta?

Akceptuj póki jeszcze Ci to oferują, taniej na pewno nie dostaniesz, a niektórym goły Comfort oferują za 39,90...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 stycznia kończy mi się umowa dzwonił ktoś dzisiaj ale nie miałem zasięgu i powiedziałem żeby zadzwonić za 10 minut i oczywiście nikt nie zadzwonił jeszcze ponownie w takiej sytuacji pomimo zapewnień. Obecnie posiadam E+ 8xC+ 3xHBO średnia 60 czy 70 zyli z dekoderem umowa 12 miechów. Miałem rezygnować całkowicie ale w domu chcą żeby zostawić i tu pytanie co mogę wyrwać za 80 max 90 zyli ? Interesowaloby mnie E+ 6xC+ MS + eleveny no i umowa na 12 lub 15 miechow. Jak myślicie co można z tego ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem w NC+ klasycznego łamańca za 53 zł, umowa do końca stycznia - propozycja extra+ z 6C+ za 69,99 zł lub extra+ z 8C+ za 79,99 zł.

 

Propozycja 1 prawie zaakceptowana, niestety po bardzo nachalnej i niemiłej rozmowie podziękowałem i skorzystałem z Happy Hours na Premium w CP.

 

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Umowę mam do końca stycznia obecnie jak większość łamaniec extra+C+multiroom dekoder z nagrywarką caly czas propozycja 69,90 z 6C+. zapytałem jaka by była cena pakietu takiego jak mam tylko bez C+ to powiedzieli ze 54.90 zł i teraz maja takie ceny. myślicie ze da sie niżej zejść za extra+ z multiroomem i nagrywarką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając do końca stycznia łamańca próbuję zejść za Extra+ (bez MR) na 44,90 bo nie chcę po 5 latach być gorzej traktowany niż nowy abonent z ulicy, który to ma średnio za 48 zł, ale mi się nie udaje. Ale jak do niedzieli się nie uda, to dostaną ode mnie od lutego 0 (słownie: zero), bo na przejście do CP jestem już prawie zdecydowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptuj póki jeszcze Ci to oferują, taniej na pewno nie dostaniesz, a niektórym goły Comfort oferują za 39,90...

Jeśli sam Comfort+ to istnieje jeszcze taka opcja http://satsklep.pl/pl/p/nC-Pakiet-Comfort-12-24-mc-y./688. Co prawda sama karta ale przy rocznej opcji wychodzi średnio 31,59 ale przy dwuletniej już tylko 24,95. Zostaje nam, więc na porządny sprzęt i to bez zbędnego proszenia się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...