Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło Wam się, że za niepełny miesiąc (umowa skończyła mi się w grudniu, ale nie zdałem jeszcze sprzętu) życzą sobie:

20zł za styczeń za dekoder (tak już kiedyś miałem przy przedłużaniu)

oraz 

20zł za multiroom

 

razem 40zł za styczeń :(

 

oczywiście w starej i nowej umowie obie opcje są za 0zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło Wam się, że za niepełny miesiąc (umowa skończyła mi się w grudniu, ale nie zdałem jeszcze sprzętu) życzą sobie:

20zł za styczeń za dekoder (tak już kiedyś miałem przy przedłużaniu)

oraz 

20zł za multiroom

 

razem 40zł za styczeń :(

 

oczywiście w starej i nowej umowie obie opcje są za 0zł

Ktoś już o tym 20 zł za dekoder już wspominał.Ja tak przedłużałem ok. rok temu i nie miałem tej opłaty a MR nie posiadam.Widać szukają  dodatkowej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta 69.90 za extra+6C+ dekoder za 5zł miesięcznie i Man Pack za 0zł na caly okres umowy,waszym zdaniem dobra oferta ? ja ją odrzuciłem ,umowa do konca stycznia

Oferta jedna z niewielu do przyjęcia, sam po twoim poście zadzwoniłem, no i ...... Extra i 6xC+ za 69,90zł jak najbardziej tak ale Man Pack 6x0zł i 18x10zł. Jakby zrabatowali go na cały okres umowy to bym przedłużył bo akurat oglądam te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozstałem się z nc+ po 4 latach, dawali 6 C+ z Comfort za 59,90 zł. Dla mnie w obecnej chwili jest to warte 49 zł (po utracie ligi hiszpańskiej). Gdyby dodali Eleven gratis do pakietu Comfort 6C+ za 59,90 zł to by mnie skusli i pewnie wiele innych osób też. No nic zobaczymy za pół roku czy nc+ taka polityka się opłaci.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace ci nie dadzą drugiego za darmo, sagemcoma dostaniesz

Miałem z nimi krótką rozmowę i otrzymałem informację, że jeśli chcę MR (a nie mam go obecnie) to mogą mi go dać tylko jeśli Pace wymienię na premium box wifi i box...

Dodatkowo, jeśli teraz w ramach gwarancji wymienię Pace na nowy Pace, to i tak chcąc dobrać MR, będę musiał płacić 10zł miesięcznie za oba dekodery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w podpisie jeszcze po staremu. Z końcem kwietnia kończy mi się umowa. Nic póki co nie robiłem w tym temacie gdzieś w lutym zamierzam wysłać wypowiedzenie. Wiem że teraz pakiety są w zupełnie innej formie i nazwie. Przy przedłużeniu umowy priorytetem dla mnie będzie 8x C+ ( głównie dla C+ Discovery) oraz wszystko co mam obecnie oprócz HBO którego i tak nie oglądam. Czytałem że dodatkowo trzeba płacić np. za Eurosport2 czy inne kanały "nie premium".

Podsumowując aby zachować 8x C+ oraz to wszystko co mam obecnie (czyli wszystkie kanały "nie premium" , nie kanały po 1,99 czy 2,99) bez HBO to o jaką nazwę pakietu pytać?? W trakcie umowy wykupiłem Multiroom Standard za 10 zł miesięcznie. Czy można otrzymać go przy przedłużeniu umowy za free?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych, którym oferują 69,90 za 6C+. Czy miał ktoś inną ofertę prócz tych słynnych łamańców ? Np abonament stały 59,90 lub 79,90 czy więcej ? Być może oferta cenowa 6xC skierowana jest właśnie tylko dla "łamańców"

 

Mi dziś konsultantka z DUK na początku rozmowy podkreśliła że kanały C+ Discovery i C+ Seriale miałem dodane bezpłatnie.  

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane, umowa do końca stycznia.

Oferta to standardowe  Extra+ 6xCanal za 69,90 zł, nie dokończyłem rozmowy, bo nie mogłem dłużej rozmawiać.

Rozmowę mamy kontynuować jutro i cały czas się zastanawiam czy jest sens to dalej przeciągać.

Jestem masochistą i lubię oglądać polską "Extraklapę", a w CP jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozstałem się z nc+ po 4 latach, dawali 6 C+ z Comfort za 59,90 zł. Dla mnie w obecnej chwili jest to warte 49 zł (po utracie ligi hiszpańskiej). Gdyby dodali Eleven gratis do pakietu Comfort 6C+ za 59,90 zł to by mnie skusli i pewnie wiele innych osób też. No nic zobaczymy za pół roku czy nc+ taka polityka się opłaci.

Chyba się opłaca bo od pół roku maja sztywne ceny,niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti, Extra+ i 8xC+ cena minimalna za to wynosi 79,90

Eurosport 2 jest w pakiecie Extra+. Dodatkowo mogą ten kanał zamówić za 5 zł abonenci Comfort+, którzy nie chcą płacić za wyższy pakiet.

 

A co z posiadanym przeze mnie Multiroomem? Czy jest szansa na otrzymanie go w tym pakiecie za free? Rozumiem że tą kwotę abonamentu nie jest trudno usyskać a ważniejsze jest aby coś dodatkowo utargować, tak? (np. Cinemaxy, Man Pack, Filmboxy...)

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem sprzęt i karty do nc+. Umowa była do 31.12.2015. Od końca grudnia zero telefonów. Pani w punkcie też nie pytała jaka przyczyna odejścia od nich, żadnych ofert typu ostatnia szansa. Może myśleli, że ja zadzwonię??  Nie będę ich o nic prosił - nie chcą moich 60PLN (bo tyle płaciłem) - to nie! Telewizja to nie wszystko. Mam jeszcze najniższe pakiety od CP i nc+ za które płacę śmieszne pieniądze i to mi wystarczy. Wszystkim pozostałym na placu boju życzę powodzenia w negocjacjach!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...