Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@djclassic  jaka była twoja stara oferta?

Moja umowa kończy się w marcu, ale już się zaczęło wydzwanianie z nc+ i tak się zastanawiam czy pisać wypowiedzenie i zejsc z pakietu czy walczyć o wszystko bez zmiany ceny? co myślicie?.

Moja obecna oferta to superpremium (czyli ekstra +C+,HBO,Cinemax,Filmbox) za 99zł plus oczywiście history 1.99zł. Nie mam multiroom ani opłat za turbodekoder.

Tak sie zastanawiałem nad tą samą ofertą, aczkolwiek jako abonent od 2008r chciałbym coś jeszcze w gratisie za lojalność np Man Pack? Ogólnie brakuje mi do szczęscia  H2 i Adventure TV

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz teraz 99zł czy 89zł, bo raczej nc+ z ceny nie zejdzie?

 

Niby nie zaszkodzi wysłac wypowiedzenia, ale się zastanawiam czy obecnie da się utrzymać te kanały za 99zł, slyszałem też że nie ma szans na kanały History czy Adventure w gratisie? zawsze musi być ta śmieszna opłata?

Ze strony nc+ już się nasłuchałem jak to powiększyła się oferta przez te dwa lata, ile to super kanałów doszło, więc tylko podwyżka hehe.

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tak szczerze to mógłbym zrezygnować z czegoś np. sportu, ale skoro takie super oferty dla mnie mają to nie popuszczę. Dopytam jeszcze o te kanały History czy Adventure czy można je dostać w gratisie czy tylko po 2zeta od sztuki?? Ewentualnie ile mniej więcej kosztuje 2xcanal+sport? zrezygnowałbym z niego w zamian za pakiet Man pack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy

[regulamin]

Dostał Superpremium  w standardowej cenie 99,90 i po co tu się rozwodzić co miał a czego nie.

Pytanie czy nc+ zaproponuje coś lepszego w tej cenie czy w końcu obniży cenę za taki pakiet. Coś za duże "branie" ma obecnie ta opcja i to jest niepokojące. :-|  (umowa do końca marca 2016-propozycja bez wypowiedzenia Superpremium -99,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo ciekawe są tu osoby które twierdzą że teraz oferty dla wszystkich są niemal identyczne.Twoja o tym świadczy Extra 44.90 a dla innych za 59.90 :lol2:

Dostałem taką ofertę bo dzwonili już do mnie z 5 razy w tygodniu i mówiłem by dawali konkretne oferty a nie takie jak dla nowych abonentów więc myślę ze jak troche poczeka i trafi na dobrego konultanta to dostanie w takiej cenie jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie wszyscy skoro twierdzi że lepiej wiem od niego jaką ma umowę.Nie wiem jak można podpisać umowę i nie wiedzieć dokładnie na co a co ma się za free poza umową.

Stary, Ty masz jakieś kompleksy czy jesteś skrzywdzony przez nc+? :mrgreen: Czy ja napisałem, że miałem w umowie 8xC+ czy że posiadałem 8xC w pakiecie. Chłopie, czytaj ze zrozumieniem a potem siej panikę i popisuj się swoją „niby” wiedzą. :grin:

Przecież wiadomo, że w 2014 roku gdy podpisywałem poprzednią umowę nie było jeszcze 8xC+

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy

[regulamin]

Dostał Superpremium  w standardowej cenie 99,90 i po co tu się rozwodzić co miał a czego nie.

Pytanie czy nc+ zaproponuje coś lepszego w tej cenie czy w końcu obniży cenę za taki pakiet. Coś za duże "branie" ma obecnie ta opcja i to jest niepokojące. :-|  (umowa do końca marca 2016-propozycja bez wypowiedzenia Superpremium -99,90).

tak jest. jest to cena standardowa ale dla przedłużających umowę po wypowiedzeniu. Tak więc żeby dostać taką cenę i tak trzeba było się wysilić i wysłać wypowiedzenie. każdy może sprawdzić ile kosztuje ten pakiet dla nowego klienta w punkcie. Sam widziałem podczas wymiany dekodera jak gość w salonie brał brał superpremium w cenie z ulotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Po raz trzeci ... a może już czwarty ... przedłużam umowę. Wypowiedzenie wysłane. Pierwszy telefon,  z nr 122947879 - odmowa przedłużenia, oczywiście z mojej strony. Wczoraj oferta E+, 6 C+, multiroom (pace + philips + w cameleony). Pakiet, który mnie w zasadzie interesuje. Wszystko za 59zł/mc i umowa na 2 lata. Z tego co widzę jest to oferta max. także nie zamierzam naciskać. Mam tylko jedno pytanie do lepiej zorientowanych. Zastanawiam się nad rezygnacją z multiroomu. Zapytałem konsula czy jest taka możliwość z jednoczesną wymianą deka na WifiBox (czy jakoś tak) i dostałem odpowiedź, że oczywiście tak, tyle tylko że wiąże się to z opłatą aktywacyjną 149zł lub/i abo za wynajem za 5zł/mc. Czy jest szansa na taką wymianę bez żadnych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...