Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś telefon od pani(poznałem po głosie), która tydzień temu pomyliła się przedstawiając mi ofertę. Dziś się zaczęła tłumaczyć, że ta oferta co mi przedstawiła to nie nie 59,90zł za Extra + Canal +, ale w takim wariancie: Extra(44,90)+6xC+(59,90)+Eleven(7,9) = 112,7zł na miesiąc. Czyli wychodzi, że płaciłbym więcej niż nowy abonent! Paranoja. 10zł od jednego kanału Canal+.

 

Mało ze śmiechu nie wybuchnąłem, a nie zrobiłem tego z jednego powodu, a mianowicie łamiącego się głosu ze stresu tej konsultantki. Mam prośbę do wszystkich, którzy pracują w NC+, a czytają to forum(a wiem, że tacy są). Proszę nie zastraszać konsultantów, dać im normalne propozycje, luźno rozpisane, bo zastraszanie w pracy to podpada pod jakiś kodeks pracy pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj pierwszy telefon (bez wypowiedzienia), facet jakiś taki bez energii, nawet nie starał się niczego zachwalać właściwie, a jego wypowiedzi  były zdawkowe.

Zaproponował 79,9zł za Extra+Canal+, do tego obecny multiroom - 2x Pace PVR HD.

 

Dałoby urwać któryś z takich pakietów?

- Extra+ Canal+ Cinemax za 79,9zł

- Superpremium+ za 99,9zł?

 

Przy założeniu pozostawienia tych dwóch dekoderów do multiroomu?

 

Dotychczas miałem słynnego łamańca 4x0/11x79,9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec negocjacji. Extra+ Canal+ (6) za 69,90 zł na 24 miesiące. Filmbox, History, H2, Sundance, Adventure i Seriale+ przez pierwszy miesiąc 0 zł. Seriale+ jeśli miałbym zostawić 10 zł/mies. z obowiązkiem do końca umowy. Eleveny za pół ceny z możliwością wyłączenia po 12 miesiącach. PVR i MR na Cameleonach 0 zł. I oczywiście umowa obowiązuje od 1 lutego 2016.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec negocjacji. Extra+ Canal+ (6) za 69,90 zł na 24 miesiące. Filmbox, History, H2, Sundance, Adventure i Seriale+ przez pierwszy miesiąc 0 zł. Seriale+ jeśli miałbym zostawić 10 zł/mies. z obowiązkiem do końca umowy. Eleveny za pół ceny z możliwością wyłączenia po 12 miesiącach. PVR i MR na Cameleonach 0 zł. I oczywiście umowa obowiązuje od 1 lutego 2016.

Nie wiem po co się śpieszyć i podpisywać umowę która wchodzi za 1.5 miesiąca.Chyba że się boisz że po nowym roku oferty będą jeszcze gorsze niż obecnie.@piracik twierdzisz że w kablówce dostaniesz dość bogaty pakiet tematyczny a do tego C+,HBO,dekoder z dyskiem i MR w cenie 49 zł?@konrad88 w styczniu po nowym roku. 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...