Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie: extra + 6 canal+ - 79.90 zł/mc

propozycja: extra + 8 canal+ -79.90/mc  umowa 24 miesiące

 

w tej cenie chyba już nic więcej nie ugram, po 25 min rozmowy telefonicznej jak pytałem o extra + 6 canal+ w cenie 69.90 

powiedział mi że nie ma dla mnie takiej oferty :(

Mam umowe do końca grudnia i mi usilnie wmawiają, że nie ma oferty 69,99 i proponują za 75zł. Tym razem nie ustapie jeśli nie dadzą mi przynajmniej oferty za 69,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecna oferta, superpremium+ opcje dodatkowe multiroom standard najem box+ filmbox najem hd multiroom adventure tv HD, niestety umowa na mamę i zatwierdziła

za 141 zł, dzwoniłem do nich i umowa zatwierdzona, mówią ze nie ma możliwości odstąpienia, również nie można wyłączyć filmbox ani adventure, jak z tym jest? Cenowo wygląda to następująco, superpremium+ 129 zł filmbox 10 zł i adventure 1.99 zł, umowa 15mc coś można z tym zrobić?

Najpierw musisz ustalić datę zatwierdzenia. Potem będzie można myśleć czy nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort +, 6 x canal+ = 59zl. umowa na 24 miesiace. Niby fajnie, ale eleven przez rok za 7,50, kolejny za 15zl miesiecznie.

Pomarudzilem, ze nie bede mial Eurosportu 2. Mam mozliwosc za 5zl miesiecznie dodac ten kanal i w kazdej chwili usunac. Nie jest to wiazace z dlugoscia umowy(niby).

Mam pytanie, czy mozna cos taniej? Moze ktos eleveny wydusil bardziej? Albo jakies inne "gratisy" ? Pozdrawiam

 

Edit. Wypowiedzenie zlozone, kontakt przez DUK, z mojej strony.

Edytowane przez zwyklychlopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa już zatwierdzona przez telefon wszystko , bez sms , maila , był tylko sms że już oferta/umowa aktywna. Teoretycznie bez możliwości odstąpienia , taką dostałem informacje z bok-u, również powiedziano mi,że nie mam możliwości wyłączenia opcji dodatkowych(filmbox,adventure) czy faktycznie nie mogę tego wyłączyć? Rozmowa była z nie ogarniętą konsultantką, która co chwile kazała mi czekać bo nic nie wiedziała :/ Umowa była do lutego  a w niej było to samo z tym ,że był extra+ i reszta w opcjach to co teraz w stuperpremium cena 139 zł a teraz przedłużona oferta i cena jeszcze wyższa, jestem wściekły,cena bez zmian do tego wciśnięty adventure.. mówiłem żeby be ze mnie na nic mama sie nie zgadzała a tu wyszło jak wyszło, nic już chyba nie zrobie,co?Jeszcze jedno pytanie, mam możliwość uzyskania dostępu do rozmowy ,która była nagrywana podczas przedłużania umowy?

Edytowane przez bonkesku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie będziesz miał dostępu do rozmowy........chyba..... że w sądzie......... Oczywiście możesz wyłączyć opcje, ale pod warunkiem, że wziąłeś je bez zobowiązania.....

 

To nie jest prawda. Występujesz z formalnym podaniem o udostępnienie nagrania na w którym określone są warunki twojej umowy.

Podanie/prośba podpisane przez abonenta powinno być przesłane listem poleconym. Nagranie rozmowy otrzymasz na płycie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawda. Występujesz z formalnym podaniem o udostępnienie nagrania na w którym określone są warunki twojej umowy.

Podanie/prośba podpisane przez abonenta powinno być przesłane listem poleconym. Nagranie rozmowy otrzymasz na płycie.

Otrzyma... Odpowiedź, że nagranie przepadło lub minął termin przechowywania nagrania. Można sobie pisać i pisać.... Jak sobie sam nikt nie nagra, to nic z tego nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem nagranie rozmowy na płycie. Napisałem tylko:

Imię Nazwisko

Adres

Telefon

Nr abonenta:

Proszę o przesłanie stenogramu i nagrania rozmowy z dnia 20.03.2015r.

Z poważaniem

 

A według polskiego prawa nie można czasem odstąpić od umowy zawartej przez telefon w ciągu 14 dni? A nawet czy taka umowa nie zaczyna obowiązywać dopiero po tym jak dostaniemy ją na piśmie i w ciągu 14 dni od niej nie odstąpimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzyma... Odpowiedź, że nagranie przepadło lub minął termin przechowywania nagrania. Można sobie pisać i pisać.... Jak sobie sam nikt nie nagra, to nic z tego nie będzie.

 

Pewnie jak poprosi o nagranie sprzed 5 lat to może taką otrzyma odpowiedź. Ja nie miałem z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto jechać do punktu stacjonarnego nc+? Można tam dostać lepszą ofertę niż od konsultanta?

 

Zaproponowali mi Extra plus 6xC+ za 69,90 zł, do tego 10 zł przez pierwszy rok za dwa dekodery i 15 zł za drugi rok. Eleven 7,95 zł pierwszy rok i 16 zł drugi. Aktywacja dekoderów 148 zł.

Da się coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny tel.z propozycją extra z 8c+ za 79,90. Spytałem czy eleven będę miał w tej cenie, konsultantka odpowiedziała że za darmo nie dają, więc jak będzie za darmo to może dzwonić i podziękowałem za rozmowę. Nawet nie dopytałem na jaki okres umowa ale pewnie standardowo 24m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...