Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie:

 

Czy w przypadku przedłużenia umowy z opcją C+x6 jest później możliwość dokupienia np. na dwa miesiące brakujących C+ (C+seriale i C+ Discovery)?

Jeśli tak, jaka jest kwota za brakujące 2xC+?

Nie możesz zadzwonić i zapytać?Czy to takie trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie przystroiłem balkon świątecznymi ozdobami. Antena nc+ pięknie komponuje się z kolorowymi lampkami. Czy po wysłaniu wypowiedziana z załączonym zdjęciem pięknie udekorowanej anteny mogę liczyć na pakiet superpremium za 49 zł na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Za to co w podpisie średnio 94 zł.
Umowa do końca marca.
Dzisiaj zadzwonił konsultant z propozycją.
Superpremium w tym 8 C+ z umową na 2 lata za 99 zł.
Przy zobowiązaniu na 24 m-ce multiroom premium płatny 10/20 zł (przez 12 mcy połowa ceny),lub 6 m-cy po 10 zł a 9 płatne standardowo przy zobow.na tą usługę na 15 miesięcy.
Umowa oczyw.miałaby obowiązywać od 01 kwietnia 2016.
Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.
W podobnej sytuacji proponują dodatkowe gratisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory korzystam z nc+ na jednym dekoderze. Czy istnieje jakakolwiek możliwość, by mieć MR tak, by zarówno dekoder główny jak i ten drugi były dekoderami PVR? Nie muszą być to od razu WiFi Premiumboxy, wystarczy, że jeden z nich to będzie np. mediabox a drugi to turbobox. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć pakiety premium to trzeba płacić. Jest jednak proste rozwìązanie Twojego problemu, zrezygnuj z C+ i HBO, to będziesz płacił mniej.

Kanały nadają dalej w "Manpacku"

Powiedział co wiedział. Mam tez wszystkie kanały w wyniku negocjacji przy poprzednim przedłużeniu umowy i nie chcę kolejnej obniżki tylko zachować cenę aktualną. Docinki nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział co wiedział. Mam tez wszystkie kanały w wyniku negocjacji przy poprzednim przedłużeniu umowy i nie chcę kolejnej obniżki tylko zachować cenę aktualną. Docinki nie na miejscu.

To nie są docinki, tylko stwierdzenie faktu. Extra+ 8xC+ i HBO są za 99. Poprzednie promocje nie mają większego znaczenia Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli to co proponują czyli superpremium za 99 jest nie do zejścia nic taniej nawet na ostatni dzień? Proponują mi jeszcze do tego wi fi premium box. za 5 zł. Widzę po wpisach że to dobra oferta. Nie chcę rezygnować z c+ i hbo. Jeśli bym miał pewność, że taka cena jest ostateczna to będę się decydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesują głównie 2 kanały eleven, 6 C+ sportowych oraz eurosport2. Negocjował ktoś podobne oferty??? Jak juz wcześniej napisałem w wyższym pakiecie ekstra+ oferują mi za 98zł a w niższym comfort+ za 92zł ( z kanałami które wcześniej podałem).Ale na forum widzę że niektórzy piszą o dużo lepszych ofertach które im zaproponowano

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z 6C+ na 24 m-ce za 69,90 taka propozycja dla mnie, wymiana z pace na wifipremiumbox + lub mediabox za 5 zł miesięcznie bez opłaty aktywacyjnej. Nawiasem mówiąc bardzo konkretny konsultant się trafił, szybka i rzeczowa rozmowa. 

Edytowane przez materna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś druga propozycja to co w opisie 87,50 

 

Nie dostales tego co masz w opisie na bank.

 

Extra+ z 8C+ = 79.90

HBO z HBO GO = 20

Seriale+ = 10 zł

 

W dodatku to sa ceny minimalne na aktualnych ofertach. Poza tym nie sądzę aby dali ci MR za 0 zł. Jeśli dziś nie nastała jakas rewolucja w nc+ to za swój pakiet zaplacisz jakies 114-119 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...