Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.. Wypowiedzenie już złożone telefon był z numeru12 294 78 79.. Oferta jaka była proponowana to pakiet extra c+8 3 miesiące 59'9 potem 99.90 lub c+6 za 89'9 inną opcją było confort 6c+ 79'9

 

W confort brak jest vod... W rxtra zrozumie ze vod jest... A takie coś jak seriale i prapremiery (dla żony) też w extra jest ? Czy ta cena 89 za extra c+6x myślicie zeostateczna ? Czy multi mogr mieć za free hbo dadza na pół roku chociaż ? Ktos mi napiszę realne opcje w tej cenie bardzo bym prosił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam:

 

Universe+

HBO

Premium Sport

Multiroom Standard

Premium Film

W tym pakiecie mam 8C+

 

Razem płacę za to 105 zł

 

Umowa do marca, dzwonią już  ofertą. Chcieli zmienić na superpremium + za 110 zł. Na razie odrzuciłem. Co mogę wyciągnąc z tego?? najchetniej to chiałbym z 20 zł mniej płacić za to co mam plus Eleveny. Jest to możliwe??

Nie pochwalam poilityki N- bo przesadzają z podwyżakmi prz utracie contentu ale sorry jak się czyta takie posty to ręce też opadają. Chcę to co mam 20 zeta taniej i jeszcze Eleveny.Inna inszość, że były dotychczas w cenie ale właśnie -były. Chłopie idąc Twoim tokiem rozumowania przy następnym przedłużeniu też pewnie byś chciał to co masz plus jakiś gratis i ponownie ze 20 złotych taniej. Później powtórka z rozrywki i tak doszedłbyś wreszcie do zera, a później pewnie firma powinna Ci dopłacać za to, że ją oglądasz. No sorry ale chyba żaden biznes przy takim kliencie by się nie utrzymał :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.. Wypowiedzenie już złożone telefon był z numeru12 294 78 79.. Oferta jaka była proponowana to pakiet extra c+8 3 miesiące 59'9 potem 99.90 lub c+6 za 89'9 inną opcją było confort 6c+ 79'9

 

W confort brak jest vod... W rxtra zrozumie ze vod jest... A takie coś jak seriale i prapremiery (dla żony) też w extra jest ? Czy ta cena 89 za extra c+6x myślicie zeostateczna ? Czy multi mogr mieć za free hbo dadza na pół roku chociaż ? Ktos mi napiszę realne opcje w tej cenie bardzo bym prosił

W extra gołym nie ma żadnego VOD. Jeśli chcesz darmowe Canal+ VOD to musi być cała paczka C+. Premiery, czy inne bzdety typu seriale musisz sobie wykupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali:

 

Extra+ 8xC+, MR Standard, nc+go TV za 79,9 na 24 miesiące. Do tego Seriale+ średnio za 10 miesięcznie.

 

Zgodziłem się.

Ciekawe. Ja chciałem to samo czyli Extra+ 8xC+, MR Standard za 100 zł - sam podałem taką cenę. Czekałem 3 miesiące i.... nie zgodzili się. Nie było opcji mniej niż miałem czyli 120 zł. Zrezygnowałem i zdałem sprzęt. Teraz płacę 19.90 i "dobrze mi z tem".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałeś HBO na 6 miesięcy gratis? Czy nie było takiej opcji?

HBO mam z UPC. Dziś był drugi telefon od wysłania wypowiedzenia. Od razu powiedziałem co chce, czyli Extra+ 8xC+ i seriale+. Oferta z zeszłego tygodnia to 84,90+10, podziękowałem. Dziś też zaczeło sie od tej kwoty. Próbowałem wynegocjować Seriale+ za darmo na okres umow, ale się nie dało. Powiedziałem, że jakby było za 79.90+10 to się zgodze. Musiał sie z kimś skonsultować i zadzwonił pół godziny później z tą ofertą. Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy przedłużenie umowy po pierwszym kontakcie. Extra+ i 8C+ za 79,9 (24mies.) , Eleven za 7,95 (osobna promocja), HBO (6 miesięcy za 0zł drugie 6mc-y za 25zł (śr.12,5/miesiąc)), Multiroom standard, Pace, drugi ultrabox i Filmbox za 0 zł. Praktycznie o 20 zł drożej niż ostatnio, ale chyba poszli po rozum do głowy z szopką jaką było u nich przedłużanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę na standardowych warunkach:

  • Superpremium (8C+) 99,90 zł 24 m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów

Do tego:

  • FILMBOX w 2 miesiącu umowy jako dopełnienie do Superpremium na 1 miesiąc za 0 zł
  • Adventure TV HD na miesiąc za 0 zł
  • History HD_H2 na miesiąc za 0 zł
  • SunDance HD na miesiąc za 0 zł

 

 

Podsumowując: za Superpremium na 2 cameleonach i 2 x pace za 99.90 zł

do tego HBO GO na rok ze średnią ceną 5 zł na miesiąc i zostawiam H i H2 za 2.99 zł.

Umowa na 24 miesiące

Edytowane przez referee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Można obecnie wynegocjować multiroom premium gratis przez cala umowę lub przez połowę okresu wyznaczonego za free jako dodatek do pakietu superpremium (w tym 8 c+) +??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w APS facet mi powiedział że nie ma dla mnie żadnej oferty na sam Extra+ bo wyjściowym pakietem jest to co teraz mam czyli Extra i C+ film i nie mogę zejść niżej.

Szlag, oni mi będą mówić ci ją mam oglądać?! To już konsule mi proponowali Extra za 54,9 i w tym MR po nce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak : do tej pory było :

 

netVOD+ konto podstawowe
Multi+
HBO GO HB ITI
Cinemax
Filmbox
HBO
Premium Sport &Film
netVOD+ konto dodatkowe
VOD+ Prapremiery.TVP
VOD+ Seriale+
EXTRA+
CANAL+ VOD

 

Moja propozycja dla konsultanta gdy zadzwoni :

Extra+
8c+,
mr standard za free
nc+go free konto podstawowe
HBO 6miesięcy  za free
VOD+ Prapremiery.TVP
VOD+ Seriale+
cana+VOD
rezygnuje z hbo co daje 25 zł miesięcznie
nie chcę cinemaxów i filmboxów co daje -15 zł miesiecznie
rezygnacja z hbo go

3 miesiace za 59,90 potem 79,90
lub na 15 miesiecy 79,90

 

 

 

jakie szanse ircios na to co przygotowane mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...