Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do opłaty za dekoder jest to całkiem normalne -Gdyby umowa została nieaktywna - opłata za dekoder nie została by naliczona. przy aktywnej umowie zawsze pobierana jest opłata za dekoder (chyba że abonent ma zniżkę, a u ciebie oferta wchodzi w życie dopiero od października - stąd opłta w cenie regulaminowej a nie z rabatem).
Podobnie jest gdy abonentowi zawieszą sygnał telewizyjny za niepłacenie (za dni w których nie ma sygnału nie jest pobierana opłata) natomiast nie dotyczy to opłaty za dekoder. Przy ofertach dla abonentów innych operatorów też mamy 6 miesięcy free (poza opłatą za dekoder). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Extra+ kosztuje 59,9 dla nowych czyli minus 20 dla stałych plus w/w opcje 50 zł za opcje dodatkowe to masz za 89,9. Z tym, że w CP masz od razu Sundance (2,99 w nc+), History (1,99), H2 (1,99).

 

A gdzie dają Extra+ za 39,90zł?

Chętnie zrezygnuję z Canal Plusów, których nie oglądam, bo nic nie ma i wezmę za 39,90/mies. samo Extra+.

Jak na razie to dają to za 59,90 tak jak nowym i nie ma mowy nawet o 44,90...

Edytowane przez xxl_mercos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona... Miałem łamańca Comfort, Multi, Extra, Canal+ Sport&Film, Multiroom, dekodery za 59zł...

 

Wziąłem standardową ofertę na 24 miesiące za 69,90zł (6xC+, Extra, multiroom, Pace+Segemcom) + Eleven (12 x 7,95, 12 x 15,90)

 

Co ciekawe dostałem Eleven w promocji na 12 miesięcy (zamówiłem je w październiku do starej umowy, w listopadzie już płaciłem 7,95zł). Myślałem, że zostanie mi 11 miesięcy okresu promocyjnego, a tu proszę - niespodzianka. Konsulantka stwierdziła, że do nowej umowy da mi nową promocję na pełne 12 miesięcy... 3x o to pytałem...

 

Będę płacił 10zł więcej miesięcznie za mniej (6C+ zamiast 8C+) no i dodatkowa opłata za Eleven... Co zrobić... Na szczęście składam się na pół z bratem...

 

Dostałem jeszcze jakieś Filmboxy czy Cinemaxy na miesiąc czy dwa... Ale dla mnie to akurat nieważne... I tak nie będę tam nic oglądał... HBO też mnie nie interesowało... Nawet się nie dopytywałem o gratisy, Pani stwierdziła, że coś mi dorzuci...

Więc po roku będziesz płacił 85zł co nie jest małą kwotą za mniej kanałów i wartości...a co dopiero jak się okaże w nowym roku, że przegrali ligę angielską ? 

Ciśnięcie z ich strony na sprzedaż 2 letnich umów na spore kwoty mocno sugeruje, że zdają sobie sprawę że nie mają szans na ligę angielską i ratują się póki co paczką Eleven.

Podwyżka abo o 30% za mniej wartości (głównie sportowych) to porażka masakryczna i dla mnie jest nie do zaakceptowania. Zobaczymy czy do kwietnia coś się zmieni- jak nie to pożegnam się po wielu latach jak inni

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście podwyżka jest duża, zdaję sobie z tego sprawę. Ale Polsat byłby dla mnie alternatywą tylko, gdyby można u nich kupić Eleven.

Z drugiej strony podwyżka dotyczy takich abonentów którzy mieli poprzednio w miarę dobre oferty. Znam gościa, który za 8C+, Extra, Multi (bez multiroomu) płaci 99zł...

Co do Premirship to pewnie będzie, tak jak mówisz.

Od nowego sezonu też będzie na Eleven. Tylko pytanie jak na dwóch kanałach zmieszczą to wszystko w ramówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven jest dostępny w player.pl za małą kwotę wiec jakaś tam alternatywa istnieje.

Natomiast jeśli faktycznie nc+ nie wygra przetargu na ligę angielską, to wg mnie nie ma żadnych szans że będzie ona pokazywana na dotychczasowych kanałach Eleven- albo będą kolejne (czyli kolejna dodatkowa kasa...) albo Araby wjadą ze swoją telewizją/kanałami i będzie klops total z prawami sportowymi w Polsce.

 

@dk67

Włączanie/wyłączanie pakietów dla mnie osobiście jest żenujące- płacić nie mało im, by co 2 miesiące bawić się w aktywowanie/dezaktywowanie tych kanałów na okrągło ? Słabo dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven jest dostępny w player.pl za małą kwotę wiec jakaś tam alternatywa istnieje.

Natomiast jeśli faktycznie nc+ nie wygra przetargu na ligę angielską, to wg mnie nie ma żadnych szans że będzie ona pokazywana na dotychczasowych kanałach Eleven- albo będą kolejne (czyli kolejna dodatkowa kasa...) albo Araby wjadą ze swoją telewizją/kanałami i będzie klops total z prawami sportowymi w Polsce.

 

@dk67

Włączanie/wyłączanie pakietów dla mnie osobiście jest żenujące- płacić nie mało im, by co 2 miesiące bawić się w aktywowanie/dezaktywowanie tych kanałów na okrągło ? Słabo dość

 

Włączanie i wyłączenie pakietów w wybranych miesiącach jest dobre, bo masz na tym kontrolę wybierasz sobie kiedy ma być, a samo włączenie to jeden telefon do operatora, wielkie mi co.

 

Prawda jest taka, że jak ktoś ogląda sport i piłkę nożną to nie ma alternatywy i CP go nie ratuje. Niestety....

Eleven za 15 zł na telewizorze + multiroom, a na player.pl na 1 ekranie, 4zł różnicy, bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 zł różnicy to bez przesady, za to 7-8zł to już wielka różnica i warto wydzwaniać by włączać i wyłączać i zaprzątać sobie tym głowę ? :D 
Kwestia multiroomu dla mnie akurat nie istnieje, bo korzystam z nc+ sam. 

Jednak faktycznie- jak ktoś lubi i chce się bawić to faktycznie idzie zaoszczędzić parę złotych tą metodą

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dają Extra+ za 39,90zł?

Chętnie zrezygnuję z Canal Plusów, których nie oglądam, bo nic nie ma i wezmę za 39,90/mies. samo Extra+.

Jak na razie to dają to za 59,90 tak jak nowym i nie ma mowy nawet o 44,90...

 Kuszą mnie tymi 44,90. I to wezmę.

Czytam wątek od czerwca, przedlużyłem w lipcu. Łamaniec 53zl zmienilem na comfort 19,90. Do tej pory od lipca świecą mi 8xC+.

O jakiej podwyżce cenowej mówicie, pytam?! :)

 

PS. Oferty dla stałych abonentów nc+. Tak brzmi tytuł tematu, offtopowicze.

 

Zadzwoń i natychmiast wyjaśnij ta niezręczna i krępującą sytuację.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dają Extra+ za 39,90zł?

Chętnie zrezygnuję z Canal Plusów, których nie oglądam, bo nic nie ma i wezmę za 39,90/mies. samo Extra+.

Jak na razie to dają to za 59,90 tak jak nowym i nie ma mowy nawet o 44,90...

Może samego i nie dają ale jak weźmiesz opcje dodatkowe to te standardowe 20 zł zniżki dostaniesz.

Przeglądałem ostatnio promocje z tabletem i tam np. jest opcja HBO do 3 m-cy gratis + 22 m-ce 20 zł. Ten + oznacza, że chyba nie można tego wyłączyć, za to nc+go tv i HBO GO na cały okres za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie bardzo kosztuje 39,90, jeśli taką kwotę można zobaczyć na umowie pod warunkiem, że będzie się płacić 60-80zł mies....

Problem w tym, że nc+ ceny niby są cennikowe, ale nie do końca, bo:

Extra+ dla nowych kosztuje tyle samo co dla stałych klientów, ale więcej niż dla abonentów nc+ mix...

Paczka 6xC+ raz jest wyceniana na 20zł a raz na 40zł...

Ja bym jednak kierował się tym co jest na fakturze do zapłacenia a nie tym ile w różnych konfiguracjach hipotetycznie kosztuje dany pakiet i że im więcej się zapłaci tym taniej będą kosztować poszczególne składniki umowy.

Edytowane przez xxl_mercos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś złożyłem wypowiedzenie w stałym APS-ie. Miła pani tam pracująca zaproponowała mi przedłużenie, twierdząc że będzie na tych samych warunkach, co obecnie. Okazało się, że cena jest taka sama, ale oczywiście bez HBO czy Eleven, bo tego nie ma w systemie. Czyli wychodziło 79 zł Extra z 8 C+. Oczywiście powiedziała też, że rozdawnictwo się skończyło i nc+ liczy się z odpływem dużej liczby abonentów, którzy nie chcą mieć dobrego sportu i filmu. Zostało mi 4 miesiące, mam nadzieję na lepsze oferty, tym bardziej jak naprawdę dużo osób odejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś złożyłem wypowiedzenie w stałym APS-ie. Miła pani tam pracująca zaproponowała mi przedłużenie, twierdząc że będzie na tych samych warunkach, co obecnie. Okazało się, że cena jest taka sama, ale oczywiście bez HBO czy Eleven, bo tego nie ma w systemie. Czyli wychodziło 79 zł Extra z 8 C+. Oczywiście powiedziała też, że rozdawnictwo się skończyło i nc+ liczy się z odpływem dużej liczby abonentów, którzy nie chcą mieć dobrego sportu i filmu. Zostało mi 4 miesiące, mam nadzieję na lepsze oferty, tym bardziej jak naprawdę dużo osób odejdzie.

 A skąd panienka z okienka ma takie info? W tych punktach pracują ludzie którzy nie mają pojęcia o sprzedaży usług telewizyjnych. Przychodzą ze sklepów spożywczych czy z ulicy a potem wymądrzają się a często nie wiedzą jak podłączyć wszystko to co sprzedają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

a czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest przy przedłużeniu, jeśli już zdecyduje się na Extra + i 6/8 C+ za 69/79 zł a posiadanym sprzętem ? Obecnie mam Pace 500 Gb i MR Sagemcoma, ale chętnie wymieniłbym je na nowsze dekodery... czy wtedy w grę wchodzi opłata aktywacyjna i miesięczna dzierżawa (bo gdyby tylko po 5 zł to jestem to w stanie przełknąć) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios. przełknę bo obecnie oba się podłączone do Internetu w tej samej sieci LAN w domu (pokoje obok). A jakich opłat można się spodziewać? Bo jak zaśpiewają 199 zł za główny i 49 zł za MR to ja dziękuję za taką imprezę :( z drugiej strony zastanawiam się nad opcją VOD Seriale a tej nie ma na Pace... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie mam taki pakiet:

Multi+

MULTIROOM STANDARD

EXTRA+

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

 

Pod koniec listopada kończy mi się umówa. Chciałem zrezygnować z HBO, ale konsultant uparcie twierdzi, że nie można obniżyć pakietu. Dla mnie to jakaś kpina! Spotkał się ktoś już z taką sytuacją? Myślicie, że wypowiedzenie umowy może coś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 mscy temu dzieki temu forum udało uzyskać mi się słynnego łamańca. Za co wszystkim dziękuję :) tym razem nc+ jest nieugięte. Płacę "kilka" złotych więcej uważam jednak, że oferta jest bogata. Oby została liga angielska. Eleven nie może tego wykupić bo jak oni na tych dwóch kanałach chcą tyle meczy pokazać. 

Wyrwałem 
Pakiet Extra+ z CANAL+, Adventure TV HD, Eleven Sports, FILMBOX, HISTORY HD, History 2HD, MULTIROOM STANDARD, SunDance HD, NAJEM PVR

87,85zł
dodatki na 2msce
umowa na 24msce

jestem fanem piłki i zabawa w player.pl i inne rzeczy nie wchodzi w gre. Ma być dostępne szybko i na dużym TV :) Piłkarsko nc+ ma najlepszą obecnie oferte.

Mam nadzieję, że za dwa lata będzie można coś ciekawszego wyrwać :)
Powodzenia wszystkim!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...