Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem niektórych osób, które narzekają, że teraz za pakiet Extra+ z Canal+ i HBO muszą płacić 10-15 zł więcej i odchodzą do Cyfrowego Polsatu, bo tam będą mieć taniej. To zamiast się przenosić to może lepiej powiedzieć konsultantowi że nie chcecie pakietu Canal+? Wtedy oferta będzie bardzo podobna do CP i sądzę, że wcale nie droższa. Wielu osobom jest ciężko pojąć że w cenie 69,90 ponad połowa tej kwoty to koszt pakietu Canal+, można go wyłączyć i będzie taniej.

 Ciekawe ile wołają za Extra+ Cinemax + HBO + FilmBox (Bez Canal+) wszystko na całą umowę - czyli odpowiednik Cyfrowego Polsatu opcji Premium ??? 

 

Cyfrowy Polsat 89.99zł umowa 24msc

 

Rabat 6msc za 0zł

 

czyli:

- 18msc po 89.99 lub 24msc po 67.50zł miesięcznie 

- SmartDom = 18msc po 44.99zł  lub 24msc po 33.75zł miesięcznie

Edytowane przez mxv1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@posmak77

Sam mydlisz. To, że tobie zabrano rabaty, dzięki którym płaciłeś mniej, nie oznacza, że NC+ zmieniło ceny pakietów. Usztywniono ceny i teraz nie ma negocjacji. Tyle.

 

Podwyżki cen, to mogą dopiero nadejść. Szczególnie jeśli powalczą o utrzymanie BPL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych osób, które narzekają, że teraz za pakiet Extra+ z Canal+ i HBO muszą płacić 10-15 zł więcej i odchodzą do Cyfrowego Polsatu, bo tam będą mieć taniej. To zamiast się przenosić to może lepiej powiedzieć konsultantowi że nie chcecie pakietu Canal+? Wtedy oferta będzie bardzo podobna do CP i sądzę, że wcale nie droższa. Wielu osobom jest ciężko pojąć że w cenie 69,90 ponad połowa tej kwoty to koszt pakietu Canal+, można go wyłączyć i będzie taniej.

Większość Extra+C+HBO ma 49-59 zł pokaż jedna ofertę w wątku obecną za 10-15 zł droższą.W pakiecie Extra+C+ ponad połowa ceny to C+?Daj przykład oferty Extra za  np.30-40 zł.W konkurencji jako Nowy masz za ok.45 zł Max+Film+Sport+Cinemaxy.W NC+ nawet Extra nie dostaniesz w tej cenie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 11 maja była podwyżka dla nowych jak i stałych abonentów i nie opowiadaj  bzdur.Wystarczy poczytać jeden i drugi wątek.OK. nie wszyscy mieli łamańce ale podaj kilka przykładów z abonentami którzy sie chwalą że mają taniej niż mieli.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Ale to nie ona spowodowała, że NC+ usztywniła ceny. :P

Właściwie to dlaczego ktoś miałby mieć taniej? Tylko drożej lub tak samo - usztywnienie cen nie było w dół.

Podaj w takim razie przykłady za Univers+C+HBO w takiej samej cenie jak w poprzedniej umowie.Podwyżka powinna być za dodatkowe treści a nie utratę ich i to w takiej ilości.Tylko nie wyjeżdżaj mi że operator nie gwarantuje treści zawartych w kanałach bo kanały gwarantowane też usunęli i nikt nie miał możliwości zrezygnowania z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego przykładu. Paczka Canal+ po dodaniu dwóch kanałów i przebudowie reszty, ma inną cenę niż 6 kanałów. To trudno porównywać. Porównaj ceny samych pakietów bez dodatków.

Ja, nie miałem łamańca żadnego

a rabat Rabat 6msc za 0zł dotyczy cyfrowego polsatu

Nie wierzę, że nie masz rabatu, promocji, upustu lub czegoś takiego. 44,90 zł to nie była regularna cena za to wszystko. Gdyby była, to już dawno przeszedłbym do NC+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawe ile wołają za Extra+ Cinemax + HBO + FilmBox (Bez Canal+) wszystko na całą umowę - czyli odpowiednik Cyfrowego Polsatu opcji Premium ??? 

 

Cyfrowy Polsat 89.99zł umowa 24msc

 

Ile wołają ??? W najbardziej optymistycznej wersji to 111,77 zł.

 

Sundance - 2.99 zł

History- 1.99 zł

History2 - 1.99

Filmbox w promocji 9.9 zł

Cinemax - 15 zł

HBO z GO w promocji 20 zł.

 + oczywiście Extra za 59,9 zł.

 

 Niezłe halo mają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawe ile wołają za Extra+ Cinemax + HBO + FilmBox (Bez Canal+) wszystko na całą umowę - czyli odpowiednik Cyfrowego Polsatu opcji Premium ??? 

 

Cyfrowy Polsat 89.99zł umowa 24msc

 

Rabat 6msc za 0zł

czyli:

- 18msc po 89.99 lub 24msc po 67.50zł miesięcznie 

- SmartDom = 18msc po 44.99zł  lub 33.75zł miesięcznie

Skoro Extra+ kosztuje 59,9 dla nowych czyli minus 20 dla stałych plus w/w opcje 50 zł za opcje dodatkowe to masz za 89,9. Z tym, że w CP masz od razu Sundance (2,99 w nc+), History (1,99), H2 (1,99).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam tydzień czasu na zdanie sprzętu. Miałem super łamańca z Comfort+, Extra+, Multi+, 8C+,  C+VOD, NET VOD, MRS, HBO za 59 z groszami na miesiąc. Najlepszą ofertę przedłużeniową dostałem taką: Extra+ z 6C+, MRS, Hustler 6M za darmo, NC+ GO TV darmowe kolekcje, NC+GO, (podobno jakaś super nowa oferta będzie dla tej usługi) za 69zł/m przy umowie na 24miesiące. Po wygaśnięciu umowy zero kontaktu z ich strony. Tym razem nie ściemniali tak jak piszecie, że nie będzie taniej. Jak nie będzie taniej to i mnie nie będzie. Przejdę chyba do CP, aczkolwiek nadal się zastanawiam co z tym fantem robić. Nie da się mimo wszystko czegoś jeszcze uzyskać dodatkowo? Jednym z argumentów przemawiających do mnie na niekorzyść NC+ jest to, że bez NC+ nie będe już miał takiego dostepu do meczy Ekstraklasy, LM i LE i nie będę czasu tracił na ich oglądanie. Jest wiele innych ciekawszych rzeczy do robienia.


Dodatkowo napiszę, że oferowali mi tez pakiet Extra+ z MRS i darmowymi kolekcjami NC+ Go TV za 54zł/m przy umowie na 15 lub 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piekarni też mogą na regale dać przekreśloną cene za chleb 12zł. a sprzedawać po 5 zł...potem spróbować sprzedawać za około 9zł i wmawiać klientom że te 5 zł to było tak promocyjnie wynegocjowane :)...tak podobnie wygląda polityka sprzedażowa nc+....a ludzie się podniecają że pakiety powinny więcej kosztować niż to co uda się wynegocjować.....nc+ szuka poprostu jeleni bo teraźniejsze ceny nie mają nic do tego co oferują kanały w pakietach....a Canal + kanałami premium? ...trzeba sprawdzić w platformach zagranicznych co to znaczy oferta Premium.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma tematu odpowiedniego do napisania, więc piszę tutaj.

Spotkała mnie następująca historia po przedłużeniu umowy:

Umowa skończyła mi się z końcem września. Ostatecznie reaktywowałem umowę coś ok. 13 października. Konsul telefonicznie twierdził, że październik, a w zasadzie te ostatnie dwa tygodnie telewizję mam bezpłatnie, a dopiero od listopada zaczną mi naliczać opłaty. Tak też jest napisane w mailu, który potwierdziłem.

Tymczasem kilka dni temu otrzymałem pierwszą fakturę i oprócz opłaty za abonament 64,90 zł dodana jest kwota 20 zł z opisem - INNE OPŁATY. Wkurzyło mnie to strasznie, ale dobra, dzwonię, może jakiś błąd. Konsultanta tymczasem stwierdziła, że te 20 zł to jest opłata za październik, za sprzęt, którego nie zdałem tylko trzymałem (mam mediabox+, jeśli to ważne).

No i teraz mnie interesuje:

- czy wszystkim takie opłaty naliczają, czy to jest standard?

- dlaczego w ogóle je naliczają, skoro na zdanie sprzętu jest 14 dni, więc nie może być mowy o żadnej karze,

- dlaczego naliczają opłaty w kwocie 20 zł, czyli z wg mnie z sufitu. Dlaczego, jeśli już ma być jakaś dziwaczna opłata, to nie jest to 5 zł, jak płacę normalnie za sprzęt.

- dlaczego konsultanci przy namawianiu mnie na reaktywowanie umowy nie wspomnali o tym, ani razu, a wiadomo, że dzwonili jak to nc+, kilkanaście razy.

 

W każdym razie ja tego nie zamierzam płacić i napiszę reklamację o korektę faktury o te 20 zł. Jednakże chciałbym wiedzieć, czy ktoś też został obciążony takimi opłatami?

Z góry dziękuję za info

Edytowane przez Mr. Orbita
Jeśli przy przedłużaniu umowy, to nie jesteś nowym abonentem - zły wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu więcej naganiaczy z nc+ niż abonentów... :-)

 

Czy to podwyżka czy koniec promocji, jakie to ma znaczenie? Rachunek za to samo, o przepraszam nie za to samo a za mniej, jest horrendalnie wyższy (w moim przypadku propozycja prawie 100% droższa). 

 

To, że dotychczas na półce była przekreślona cena 20 zł i podana nowa, "promocyjna" 9,50 zł nie oznacza, że produkt jest wart 20 zł a właśnie 9,50 zł, bo przecież sprzedawca nie będzie dokładał do interesu, ba... mało tego, sprzedający nawet w "promocji" na tym zarabia(!).

 

Można się dalej bawić w zabawy słowne, że była promocja a teraz nie ma itd, itd... Jeżeli u konkurencji bardzo, bardzo porównywalny pakiet (mowa o ofercie bez c+) jest znacznie tańszy to o czym mówimy...?

 

Nie ważne czy to podwyżka czy promocja, czy jej brak... Za rachunek nc+ każe sobie płacić horrendalne wyższe kwoty (w porównaniu z "promocją"). Kwoty, których nic nie uzasadnia a wręcz przeciwnie...

 

Oczywiście każdy podejmuje decyzje sam za siebie i z pełnymi konsekwencjami. Piłkarze zdaje się nie maja wyjścia, płaczą i płacą... oby się nie obudzili z ręka w umowie 24 miesięcznej w której piłki nożnej będzie jak na lekarstwo... :sad:

Pozostali... gołym okiem widać, że u konkurencji dużo taniej...

 

Żal mi będzie pod koniec stycznia ale co robić... Nie oglądam piłki... No to zrezygnuję z c+ (trochę szkoda ale...). Płacę łamańca 53, pierwsze propozycje 99 zł (dla mnie jak zwał tak zwał ale to podwyżka o prawie 100%). W CP bez c+ ale dodatkowo z cinemaxami i filmboxami (uwzględniając 6 miesięcy gratisów) zapłacę średnio 67 zł... No to o czym my tu... 

 

Pozdrawiam... a właścicielom i zarządzającym nc+ dużo zdrowia i roztropności życzę, bo chyba w najbliższym czasie będzie im bardzo potrzebna... Znowu ludziska nie zrozumiały oferty... Co za ludzie, co za naród...? :-) Oni z sercem na tacy, telewizję premium za prawie darmo rozdają, tłumaczą, że kiedyś to była promocja a nawet nie promocja a zwykła pomyłka, że to tyle kosztuje co teraz a nie tyle co rok temu... A te ludziska niewdzięczne dalej swoje, że nie rozumieją, że podwyżka, że idą do konkurencji... Jak żyć Pani Premier... no jak żyć???

Edytowane przez Koprywa
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona... Miałem łamańca Comfort, Multi, Extra, Canal+ Sport&Film, Multiroom, dekodery za 59zł...

 

Wziąłem standardową ofertę na 24 miesiące za 69,90zł (6xC+, Extra, multiroom, Pace+Segemcom) + Eleven (12 x 7,95, 12 x 15,90)

 

Co ciekawe dostałem Eleven w promocji na 12 miesięcy (zamówiłem je w październiku do starej umowy, w listopadzie już płaciłem 7,95zł). Myślałem, że zostanie mi 11 miesięcy okresu promocyjnego, a tu proszę - niespodzianka. Konsulantka stwierdziła, że do nowej umowy da mi nową promocję na pełne 12 miesięcy... 3x o to pytałem...

 

Będę płacił 10zł więcej miesięcznie za mniej (6C+ zamiast 8C+) no i dodatkowa opłata za Eleven... Co zrobić... Na szczęście składam się na pół z bratem...

 

Dostałem jeszcze jakieś Filmboxy czy Cinemaxy na miesiąc czy dwa... Ale dla mnie to akurat nieważne... I tak nie będę tam nic oglądał... HBO też mnie nie interesowało... Nawet się nie dopytywałem o gratisy, Pani stwierdziła, że coś mi dorzuci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...