Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Nie, nie pytałem. Miałem wcześniej HBO i prawie wcale nie korzystałem. Włączyłem z +miesiąca dodatkowo HBO GO by obejrzeć Watahę. Konsultant, który mi to włączał uprzedził bym przy przedłużaniu umowy upomniał się co dalej z pakietem (by nie przeszło w wersję płatną). Wspomniałem i Pan włączył mi free do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Ja będę walczył o taki pakiet jak Ty, ale z HBO na całą umowę.

Tak jak pisałem wcześniej. 

Zaczęło  się od maila, że drogo, że zabierają mi pakiet HBO o wartośći 25zł i chcą wiekszej kasy za to. Oburzyłem się troche i wylałem co przyszło do głowy. Mail trafił do działu reklamacji. Po 2 tygodniach wczoraj tel z numeru 310 4545 (dział reklamacji), że Pan zadzwoni rano i przekaż info o reklamacji. Oczywiście reklamacja nieuznana (bo niby co) i że Pan może coś pomoże. W sumie 3 telefony dzisiaj i ustalanie warunków. Po wysłaniu linka telefon czy wszystko się zgadza. Po akceptacji telefon, że pakiety uruchomione itp. Bardzo konkretny Pan, na jego pytanie w czym pomóc odpowiedziałem, że życzyłbym sobie takiej właśnie obsługi za 15 miesięcy.

Z umowami jak z głosowaniem - większość twierdzi, że nie głosowali na PiS czy PO a wyniki mamy jakie mamy. Jestem jak najbardziej za wstawianiem dowodu zawarcia umowy.

W jakiej postaci? Screen z ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie odejdzie aż tylu...

Też jeszcze jakiś czas temu wierzyłem, że coś się zmieni. Proszę poczytać wpisy. Każdy się rzuca, krzyczy, wygraża nc+, po czym podkula ogon i podpisuje umowę na 24 miesiące na warunkach nc+. Odchodzą tylko nieliczni... tak więc płaczcie i płaczcie... oczywiście rozumiem kibiców piłki nożnej... ale reszta...? 

 

Jak było widać po "antync+" w kupie siła... Jak im się postawiła masa ludzi to i ceny zrobiły się rozsądne a teraz... szkoda gadać...

 

Nic to... ja wiarę straciłem... piłki nożnej nie oglądam, uważam, że za tv więcej jak 50-60 zł nie ma co płacić... tak więc od lutego na 99% CP za 89 zł (z 6 bezpłatnymi miesiącami wyjdzie średnio około 67 zł). Trudno te 7 zł przepłacę...

 

Za filmami na c+ pewnie będę tęsknił ale bez przesady...

 

P.S. Czytając wpisy mam wrażenie, że wielu z Państwa przedłuża dla piłki nożnej... że tak zapytam jaką macie gwarancję, że po kolejnych przetargach będziecie mieli co oglądać? Odnoszę wrażenie, że nc+ nieźle chce wszystkich wyrolować... Kasę biorą za coś czego nie gwarantują... 

 

Wszystko oke'y. Pewnie dla wszystkich było by zdrowiej gdyby oferta była stała dla wszystkich.

Moim skromnym zdaniem nie chodzi o różne oferty dla różnych klientów tylko o poziom cen(!). Zwyczajnie w nc+ komuś w d... poprzewracało.

 

Ile jest łacznie abo Canal+  ?  Ile jest abo oglądających Ekstraklase ?  pamiętam śr wyniki kiedyś podawali rzędu  ~450 tyś    . Nie wszyscy mają/chcą mieć Canal+  . Im więcej odchodzi tym zmniejsza się zysk oraz szansa na BPL dla NC+ w Canal+  jednak boje się że jak trafi do Eleven to ten pakiet jeszcze  bardziej podrożeje. W SKy Włoskim to zrobili właśnie tak masz pakiet Sky Calcio to masz FOX Sport i tam ligi  z Europy  a  lige mistrzów masz na mediaset.

Chyba że Eleven pojawi się gdzieś  poza NC+/Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję Waszej pomocy.
Obecny pakiet to Comfort+Multi+EXTRA+Premium Sport &Film w łamańcu za 53 zł z groszem. Umowa do końca stycznia, a wypowiedzenie już wysłane.

W ciągu ostatniego tygodnia w sumie 4 telefony i dwie oferty.
Jedna oferta to obecny pakiet za 69,90 zł lub ten sam pakiet ale bez EXTRA+ za 59,90 zł.

Przyznam szczerze, że jestem gotowy przystać na tą drugą opcję. Oprócz EuroSportu2 właściwie nic tam takiego w tym EXTRA+ nie jest dla mnie kluczowe.
 

Mam inny problem. Obecnie posiadam dekoder ultraBox+/PVR ADB 5800SX i jak pewnie wiecie jest to jedno wielkie gó*** więc chciałbym coś nowszego, lepszego. Reklamowałem go kilka razy ale ciągle jest ten sam problem z wieszaniem i zanikającym głosem.

Jak myślicie, co mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję Waszej pomocy.

Obecny pakiet to Comfort+Multi+EXTRA+Premium Sport &Film w łamańcu za 53 zł z groszem. Umowa do końca stycznia, a wypowiedzenie już wysłane.

W ciągu ostatniego tygodnia w sumie 4 telefony i dwie oferty.

Jedna oferta to obecny pakiet za 69,90 zł lub ten sam pakiet ale bez EXTRA+ za 59,90 zł.

Przyznam szczerze, że jestem gotowy przystać na tą drugą opcję. Oprócz EuroSportu2 właściwie nic tam takiego w tym EXTRA+ nie jest dla mnie kluczowe.

 

Mam inny problem. Obecnie posiadam dekoder ultraBox+/PVR ADB 5800SX i jak pewnie wiecie jest to jedno wielkie gó*** więc chciałbym coś nowszego, lepszego. Reklamowałem go kilka razy ale ciągle jest ten sam problem z wieszaniem i zanikającym głosem.

Jak myślicie, co mogę ugrać?

Płacić więcej za mniej..

naiwnych nie brakuje...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maru01
chyba coś pomyliłeś? Tam nie ma paczki C+

@lukimann
co proponujesz?


@lukimann

nie sądzę, żeby komukolwiek w najbliższych miesiącach udało się z łamańcem 53 zł ugrać to samo za podobną kasę. 69 zł to minimum. W ofertach dla nowych klientów pakiet Comfort+Multi+EXTRA+C+ kosztuje 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję Waszej pomocy.

Obecny pakiet to Comfort+Multi+EXTRA+Premium Sport &Film w łamańcu za 53 zł z groszem. Umowa do końca stycznia, a wypowiedzenie już wysłane.

 

W ciągu ostatniego tygodnia w sumie 4 telefony i dwie oferty.

Jedna oferta to obecny pakiet za 69,90 zł lub ten sam pakiet ale bez EXTRA+ za 59,90 zł.

 

Przyznam szczerze, że jestem gotowy przystać na tą drugą opcję. Oprócz EuroSportu2 właściwie nic tam takiego w tym EXTRA+ nie jest dla mnie kluczowe.

 

Mam inny problem. Obecnie posiadam dekoder ultraBox+/PVR ADB 5800SX i jak pewnie wiecie jest to jedno wielkie gó*** więc chciałbym coś nowszego, lepszego. Reklamowałem go kilka razy ale ciągle jest ten sam problem z wieszaniem i zanikającym głosem.

 

Jak myślicie, co mogę ugrać?

 

Co do dekodera - idź (i to teraz, przed końcem umowy) do punktu NC+ i poproś o wymianę zgłaszając to o czym napisałeś. Najprawdopodobniej Ci wymienią na Turbo. Wtedy możesz się zastanawiać co z pakietami.

Jak zaczniesz o nowym dekoderze w ramach nowej umowy rozmawiać - to owszem Ci wymienią, ale każą zapłacić 5 zł czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekodera - idź (i to teraz, przed końcem umowy) do punktu NC+ i poproś o wymianę zgłaszając to o czym napisałeś. Najprawdopodobniej Ci wymienią na Turbo. Wtedy możesz się zastanawiać co z pakietami.

Jak zaczniesz o nowym dekoderze w ramach nowej umowy rozmawiać - to owszem Ci wymienią, ale każą zapłacić 5 zł czynszu.

Dokładnie tak jest. Ja przy przedłużaniu umowy chciałem wymienić Turbo na mediaboxa/wifi premiumbox to możliwość była ale z czynszem 5 zł. Paranoja. Zostawiłem Turbo. Konsul podpowiedział abym reklamował dekoder w punkcie to wymienią na taki jaki aktualnie mają na stanie. Może to być Turbo lub mediabox lub wifi premiumbox. Najlepiej zadzwonić przed wyjazdem do punktu jakie mają dekodery. W moim Turbo cyklicznie co jakiś czas wiesza się karta sieciowa. pomaga tylko reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej bez zmian, extra + 6C+ za 69,9 zł na 24 miesiące, z 8C+ 79,9 Konsultantka bardzo miła ale powiedziała, że taniej nie będzie i żadnych promocji świątecznych nie będzie, Ceny stałe i nie podlegają negocjacjom. Jeszcze "chwile" zaczekam. Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane już dosyć dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam taką ofertę :

Comfort+,Opcje dodatkowe:netVOD+ konto podstawowe,Multi+,HBO GO, HB ITI,Cinemax,Filmbox,HBO,Premium Sport &FilmnetVOD,+ konto dodatkoweVOD,+ Prapremiery.TVP,VOD+ ,Seriale,+EXTRA,+CANAL,+ VOD

W związku z tym iż nie ma czasu zabardzo na ogląanie wszystkiego, po drugie i tak nic ciekawego nie leci w tej telewizji bo ciągle w koło to samo... chciałbym zmniejszyć pakiet do 79 zł max

Tak się zastanawiam czy za taką kwotę jako stały klient mogę liczyć na Extra z Canal+ ???  Czy w tym także będę miał VOD seriale i te prapremiery tvp ??

Wypowiedzenie zamierzam złożyć bo wiem że to podstawa, ale prosze kogoś ogarniętego na co mogę liczyć jako osoba przedłużająca umowę.

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby przeczytać bo od kilkunastu stron przewijają się takie same oferty....

Extra z 6C+ dają za 69,90 a z 8c+ za 79,90 i nie jest to negocjowalne- to gdzie Ty jeszcze w tej cenie chcesz HBO, cinemaxy i inne cuda i kwiatki.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prezes22
@Seven4u

niestety. Dzwoniłem do punktu serwisowego. Mam ULTRA więc wymieniają na ULTRA.

Więc nie wiem co dalej. Nie mam zamiaru dopłacać.
Chyba będzie trzeba zrezygnować z NC+. I tak muszę dopłacić zamiast 53 zł to 59,90 zł a tracę pakiet EXTRA+. Nie wyobrażam sobie płacić jeszcze więcej. Tym bardziej, że dekoder się po protu chrzani... To nie jest tak, że chcę go wymienić bo taką mam ochotę. Chcę bo muszę...

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Extra z 6C+ dają za 69,90 a z 8c+ za 79,90 i nie jest to negocjowalne- to gdzie Ty jeszcze w tej cenie chcesz HBO, cinemaxy i inne cuda i kwiatki.. ?

 

Kolego nie napisałem że za 79 zł chce mieć hbo i cienamxy .. nie interesują mnie bo w zasadzie w hbo nie ma nic ciekawego a i tak filmy czy inne rzeczy sciąga się z netu. Mnie głównie interesuje sport bajki dla dziecka  i już . Co to jest ten eleven ?? w cenie 7 zł i 14 ?? tam sam sport czy jak ??

 

marvel a negocjować trzeba nie wolno się godzić na wszytko co dają konsultanci .. wiec myślę zę za79 zł to spokojnie mogą coś dorzucić na 6 miesięcy gratis ...

 

Ktoś może próbował wysępić tableta ?? :)

Edytowane przez kubek1984
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sam zamierzam niedługo coś zakombinować jeszcze z nową umową. teraz płacę 9,90 miesięcznie z pakiet Start+ jeszcze pamiętający czasy cyfry+. Na co mogę liczyć przy targowaniu się o nową umowę? Może obecny Start+ w tej samej cenie i umowa na max półtorej roku? Z góry dzięki za info. :) Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy udało się komuś dostać Extra+ za 44,90/15 m? Najniższa oferta dla mnie to 59,90/15 m (umowa do końca listopada, wypowiedzenie złożone). Pozdrawiam 

Potwierdzam. Ale mam dwie umowy może to coś znaczy.Boją się,że jak nie przyjmę tej to i z drugiej w styczniu zrezygnuję. Tą przyjmę raczej ale drugiej (słynny łamaniec za 53 z groszami,c+8 ,hbo. 2 peace.wszystko na cała umowę) raczej nie.Cenę mogę sobie za takie coś tylko wyobrazić. Dużo tu szczekania widzę i klepnięć w super umowy.HBO do kosza,ze sportu szkoda mi żużla ale i tak w domu nie oglądałem raczej.Z premium to w nc+ to została tylko arogancja konsul...wróć  akwizytorów. Taką ma firma polityke i mam nadzieję,że się na tym przejedzie.Nie ma co być przywiązanym do platformy jak mucha do goowna.Ja raczej pójdę w stronę słońca.Mam tam wszystko co oglądam.Za kilkoma kanałami płakał nie będę.

  Może im rura zmięknie do końca roku ,zobaczymy.

 Kiedyś to był dział :

Oferty - dla stałych abonentów nc+

teraz...Umowa klepnięta za 100 pln ale mam History na miesiąć i jestem zadowolony

 

to o czym tu gadać

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...