Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HOHOHOOO. Postów poleciało jak na forum nc+. Oferta, która mnie interesuje to taka, którą mam czyli 8xC+, HBO, Extra+ za 79,9. Nigdy nie płaciłem więcej i nie zamierzam. Wczesniej w N nawet mniej i nie wmawiajcie mi, że nie można porównywać ofert dawnej N z dawną C+ bo w chwili obecnej jest niemalże to samo. Co do praw sportowych to niestety należy liczyć się z tym, że poleci niestey BPL. Dlatego dają długie umowy, bo wiedzą, że je stracą, a zarazem omamiają podwyżką jak było przy ewolucji paczki C+, a co się później okazało narobili kanałów powtórkowych. Tak teraz Ci co przedłużyli, bo niby nie mieli alternatywy, a niektórych po prostu stać, będą sobie znów plóć w [beep], że platforma traci kolejne prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam taki problem...złożyłem wypowiedzenie i od niedzieli sygnał wyłączony ale mimo to nadal nie chcą się ugiąć. Chciałbym ofertę raczej standardową czyli Extra+6xC za 69.90 zł na dwa lata. Niestety dotąd nie otrzymałem takie propozycji mimo sugestii z mojej strony. Ostatnią rozmowę miałem dzisiaj. Wspomniałem, że ludzie bez problemu dostają takie oferty. Na to konsultant - niech mi pan poda nr klienta chociaż jednej takiej osoby która ostatnio przedłużała na takich warunkach (Extra+6xC za 69.90 na dwa lata) to wtedy dam panu taką ofertę. No więc umówiłem się, że zadzwoni jutro po 12:00 i jeśli wskażę mu przykład takiej ostatnio zawartej umowy to zejdzie z ceną. Normalnie ciągle proponują mi ponad osiemdziesiąc zł tyle, że dają 8xC w pakiecie (na licho mi te dwa dodatkowe). Czy ktoś mógłby mnie wspomóc w tej sprawie? Koniecznie ktoś kto przedłużał na tych warunkach.

Jest szansa? :)

Edytowane przez televido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@televido : To może nic nie dać że będziesz miał kogoś nr. abonenta kto przedłużył na takich warunkach jak ty chcesz, ponieważ konsule są kuci na cztery łapy i potrafią świetnie kłamać. Na przedstawiony nr. abonenta odpowie że jest to oferta pracownicza i ten ktoś ma kogoś w nc+ lub była taka promocja na gruponie z kodem itp. To są świetni kłamcy i oszuści pamiętaj o tym.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich  2 latach porównując ofertę  C+ i HBO to istna przepaść. W Canal+ jak wrzucą jakąś nową premierę to wałkują ją później przez najbliższy miesiąc, dzień w dzień aż się patrzeć już nie da. A nowy Canal+1 to tylko zapychacz żeby było wiecej kanałów z ich wyjątkowej oferty,

 

Jestem fanem piłki nożnej ale po ostatnich przetargach oferta jest nieadekwatna do ceny !!!. 

Za aktualny pakiet. Extra+ ( 8 ) bez MR ani darmowych pakietów płaciłem do tej pory 49,99zł 

Teraz za to samo mówią mi o 30zł więcej ?? to jest jakaś kpina. a jak jeszcze zapytałem o MR to dodatkowe 15zl/mc

Z Cyfrą jestem juz od 11 lat ale chyba przyszedł czas na zmiany. 

Wole chyba przejśc do CP i miec  CInemaxy, Filmboxy , Eurosporty i kanały Polsatu Sport za dużo mniej i w dodatku z MR. 

Posiadam aktualną ofertę do końca roku i chyba to bedzie ostatni rok. A takie gadanie konsultantów czy pisanie bzdur na forum że te pakiety są tyle warte bo są takie wyjątkowe i cudowne to jakieś nieporozumienie. 

 

Mógłbym się zgodzić na taką ofertę gdyby transmisje sportowe były jak np rok temu. Wszystkie ligi + LM + UEFA na kanałach Canal+ , a tak? 

Tyle w tym temacie. Czekam na oferty do połowy grudnia a później zadecyduje, ale nie spodziewam sie fajerwerków.

 

W dodatku konsultanci telefoniczni w tym roku są aroganccy, niemili, niedoinformowani -o czym świadczą niektóre sytuacje-  oraz bezczelni. Miałem 8 rozmów w ciągu 2 tyg i widać że nc+ schodzi na "psy".

 

Panie i Panowie, WYTRWAŁOŚCI w negocjacjach Życzę bo jak sie dacie to podwyżki będą przez najbliższe 10lat a oferty kanałowe coraz droższe .

 

Pozdrawiam 

 

Najpierw  ITI    spowodowało  upadek  N   a teraz  ci sami ludzie  powodują upadek nie tylko Canal+  ale  NC+.   Jeśli odejdziesz nie jesteś jedyny  ja na innym portalu regularnie licze odejścia i nie są to małe liczby.

Wymyślili że podniosa cennik za Canal+     oraz opłaty za 11    po co a po to by odbić sobie straty i szukają jeleni którzy  płaca nie wiedzą za co a oglądaja wiadomości i panorane oraz tvn24 :)

Filmy na Canal+   i to co tam jest tego nie warto komentować.  Sport?  Jak nie będzie ligi mistrzów na początku grudnia oraz Ligi Polskiej to zostanie tylko Liga Angielska to wyobraź sobie ilość powtórek .No ale będzie  NBA i Copa Del rey ale tylko do lutego  to drugie.

 

Najlepsze wyjście jeśli chcesz sport?   comfort + Canal+  6x  po co 8x  za 2 dodatkowe płacisz 10zł  reszta z CP.

Nc+ jeszcze sie obudzi w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W sobotę po długich konwersacjach dostałem poniższą propozycją

Pakiet ekstra+, 8C+, History i H2, Kanaly Eleven, + multiroom 

umowa na 24 mies.

I rok: 100,90

II rok 108,80.

Ofertę zaakceptowałem i miałem dostać smsa z potwierdzeniem, jednak nic mi nie przyszło. Wczoraj dzwoniąc na infolinie okazało się ze nie zaakceptowałem powyższych warunków...

 

Co zrobić w powyższym wypadku?

Pisać oficjalną reklamację?? 

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem nCAM w telewizorku (rozważam różne opcje) i powiem Wam, że działa to rewelacyjnie.

Ktoś na forum pisał, że jakość kanałów jest lepsza niż przez dekoder i faktycznie tak jest.

 

W tej chwili mam Turbacza i MST z białym boxem, Extra +, C+ ale jeśli nie zgodzą się na Extra + z MST za 49 to rezygnuję.

Szkoda mi będzie MST, na C+ nic nie ma ciekawego, w kółko to samo, sportu nie oglądam.

 

Widzę 2 wyjścia. Nowa umowa na 12 m-cy przechodząc z nc+ mix z modułem za 49 z Extra+, lub coraz bardziej skłaniam się do CP z modułem + MR z dekoderem.

 

Do CP jestem trochę zrażony po dawniejszych przejściach z nimi ale powinienem załapać się na SmartDOM i wówczas cena jest już bardzo rewelacyjna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, to ciekawe, bo faktycznie w nc+ mix pakiet Extra+ można mieć na 12 miesięcy za 49,90zł kiedy abonentom przy przedłużaniu oferują to samo na 15 miesięcy za 59,90zł?!

Pomijam fakt, że wg. strony nc+ za 49,90zł dostajemy 3 kanały więcej niż za 59,90zł w tym samym pakiecie...

Też mam moduł po TNK HD, więc jest to jakby opcja "C" zaraz po przejściu do konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, to ciekawe, bo faktycznie w nc+ mix pakiet Extra+ można mieć na 12 miesięcy za 49,90zł kiedy abonentom przy przedłużaniu oferują to samo na 15 miesięcy za 59,90zł?!

Pomijam fakt, że wg. strony nc+ za 49,90zł dostajemy 3 kanały więcej niż za 59,90zł w tym samym pakiecie...

Też mam moduł po TNK HD, więc jest to jakby opcja "C" zaraz po przejściu do konkurencji ;)

 

Dokładnie, ale o jakich kanałach piszesz?

 

No jest info w głównych hasłach ale nie mogę się doszukać kanałów.

Edytowane przez gregmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałem wypowiedzenie z APSu i gość mi zaznaczył przy zgodach marketingowych krzyżyk na nie, to znaczy że nie będą się ze mną kontaktować?

To zgoda na rożne reklamy innych firm.

To zgoda umożliwiająca wysyłanie Ci SMS-ów oraz e-maili z informacjami o nowych ofertach oraz promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale o jakich kanałach piszesz?

 

No jest info w głównych hasłach ale nie mogę się doszukać kanałów.

 

Też się nie mogłem tego doszukać, ale wielki napis na stronie dumnie głosi, że w jednym przypadku jest mowa o 133 kanałach a w drugim przypadku o 130 (po okresie promocyjnym).

Tak czy inaczej oferta niespójna cenowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam umowę do końca listopada na wypowiedzeniu, gdybym przedłużyła umowę to czy mogę dobrać 3 dekoder i 3 kartę  do MR  (mam teraz MR STANDART- 0 zł ( 2 camele)  , dekoder  peace- 0 zł  i philips- 20 pln  )

W gre wchodzi wymiana całego sprzętu. Na wjazd 300zł (głowny 199 + 2 dodatkowe po 49zł jeden)  do tego opłata miesięczna 20zł (za każdy multiroom) i oczywiscie połączenie sprzętu ze sobą kablem lub przez WiFi :)

Edytowane przez mlodybiedos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...