Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakąś alternatywę na C+  w przypadku kiedy w grudniu będą się upierać na 24 miechy dla mnie? Muszę mieć BPL, ale na 2 lata w życiu nie podpiszę bo mogą stracić tą ligę.

Są karty pre paid, ale wolałbym uniknąć jednorazowej opłaty ponad 800 zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak mam. Za niecałe 55 zł 8xC+ i 3xHBO, do tego multiroom na dwóch kartach. A ponieważ sport w TV dla mnie nie istnieje, a kanały filmowe są także u konkurencji, więc naprawdę nie jestem przywiązany do operatora  :mrgreen:

W smart dom za podobną kwotę będę miał prawie to samo (zamiast C+ będę musiał się zadowolić Cinemaxami, ale za to 6 miesięcy bez płacenia ), więc zobaczymy jak się sprawy potoczą w połowie przyszłego roku. :wink:

A na co jeszcze liczysz ze strony NCPlus?55 zl, to dla ciebie dużo za te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy ;) Spoko wasza wola.

 

Ja mam jeszcze 12 miechów umowy i trochę się obawiam ile mi krzykną w sierpniu 2016 roku.Ale też mam świadomość że właściwie zawsze dostawałem czego chciałem.Tak będzie i teraz.

Spokojnie się wytarguje Extra,Comfotr,Hbo,Eleven,H i H2,C+ za mniej więcej 80 zł.

No może będę skłonny zrezygnować z c+seriale i discovery.Reszty nie oddam ;)

My się nie chwalimy tylko piszemy co mamy by inni też dostali to co my a może i nawet lepiej

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej ucierpią ci którzy tak ochoczo chwalili się że mają umowy z pełnym C+ i Hbo za 49-59 zł na całą umowę. Oni odczują to najbardziej.Na pewno zaraz będą głosy że nie bo mogą zrezygnować z dalszej współpracy  ;) Spoko wasza wola.

 

To co  miałem zrobić jak zadzwonili i zaproponowali w/w pakiet za 55 zł?Miałem powiedzieć ,że chce płacić np 100 zł?

 

 

Ja jestem w tej sytuacji dokładnie. 8*C+, 3xHBO, VOD za średnio 54zł

 

Pytałem wyżej, zapytam ponownie, czy po złożneniu wypowiedzenia dalej was olewali ?? Zero kontaktu z ich strony ? Czyżby się zcwanili i skumali tą zagrywkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był zadowolony z opcji 44,90 zł za Extra+ na 15 miesięcy, tylko chyba ciężka do ugadania...

Nie da rady teraz takiej oferty wyciągnąć obecnie. Przeczytałem tutaj, że za tyle Extra+ dawali jeszcze niedawno, więc walczyłem o taką umowę, ale nie ma opcji w tej chwili. 59,90 zł na 15 m-cy za Extra+ ode mnie chcą.

Dziś sami zadzwonili po 9 dniach wygaśnięcia umowy i nadal proponują to samo. Czyli jak wyżej, do tego HBO do końca roku. Dziwne, bo ostatnio jak dzwonił to dawali na pół roku. Druga oferta to Extra+ z HBO na stałe za 65,90 zł też na 15 m-cy.

Dodatkowo muszę 5 zł dopłacić za najem dekodera. Na razie odmówiłem, choć zostało mi tylko 5 dni na zdanie sprzętu.

 

Co ciekawe tym razem konsultant nie zachęcał mnie ceną, jakością, ilością programów, czy czym tam jeszcze, tylko krótką umową. Jak powiedziałem, że nie to od razu z grubej rury, że takie krótkiej umowy nie dostanę nigdzie, więc bierz Pan. Powiedziałem, że chodzi mi też o cenę, że sam Extra+ 59,90 + 5 zł za dekoder to ciut za dużo, ale on dalej swoje, że tak krótkiej umowy inni operatorzy teraz nie dają.

No i odmówiłem. Na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czymże różnisz się od tych co się chwalą w.w umowami? Skoro ty chcesz za to co wymieniłeś ok 80 zeta. Na dzień dzisiejszy operator żąda ponad 100 za to co chcesz więc wyjaśnij mi proszę twoje pierwsze zdanie.

Różnię się tym że ja tego tak bardzo nie odczuję bo obecnie płacę 79 zł. 

Nie ja chcę.Chcieć to sobie mogę ale realia są inne o czym świetnie wiesz.

Na "dzień dobry" po fuzji też podobni do ciebie prawie płakali że teraz za pełną paczkę c+ trzeba będzie płacić 119 zł.Nie taniej.

Też tak ponoć żądał operator.Czy tak jest ? ;) chyba nie.

 

 

Ja nie ucierpię. Jak nie dadzą tego, co mam za max 59PLN, to faktycznie podziękuję im lub zejdę do start+ za nie więcej, niż 9,90. Szkoda będzie C+, (w momencie rezygnacji także) Ale Kino i Planete. Resztę, która mnie interesuje, znajdę u konkurencji.

 

Twoja wola.To już zastanów się czy na naziemną nie przejść.To przecież to samo co start +. Nie rozumiem po co brać taki pakiet

 

My się nie chwalimy tylko piszemy co mamy by inni też dostali to co my a może i nawet lepiej

 

Są tacy którzy mieli polewkę z tych co mają  to samo drożej.Teraz sytuacja się diametralnie zmienia.

 

Słuchajcie ja jestem fanem piłki i filmu więc mam inną optykę. Komu na tym nie zależy niech idzie do innego operatora bo tam będzie taniej.

No ja tak mam. Za niecałe 55 zł 8xC+ i 3xHBO, do tego multiroom na dwóch kartach. A ponieważ sport w TV dla mnie nie istnieje, a kanały filmowe są także u konkurencji, więc naprawdę nie jestem przywiązany do operatora  :mrgreen:

W smart dom za podobną kwotę będę miał prawie to samo (zamiast C+ będę musiał się zadowolić Cinemaxami, ale za to 6 miesięcy bez płacenia ), więc zobaczymy jak się sprawy potoczą w połowie przyszłego roku. :wink:

 

Jeśli sport dla ciebie nie istnieje to zmiana operatora jest jak najbardziej wskazana. Nc+ dla tych co nie lubią sportu jest po prostu nieopłacalną inwestycją i już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zadzwonili do mnie z ofertą przedłużenia umowy...i padłem jak usłyszałem propozycję...pakiet Superpremium za 104,9 + plus 25 zł za MR ( w tym jakiś najem nie umiała mi wytłumaczyć skąd niby tak cena - bo tak jej wyskoczyło ) lub Extra + za 89 zł + 25 zł za MR ( i to przez 12 msc potem 5 zł w sumie więcej ). Obecnie płacę razem z MR 104,9 mając wszystkie Canal + i do tego HBO więc co to w ogóle za ofertę przedstawili ? Śmiechu warte, zależy mi na tym Canal + i nie wiem jak to teraz poprowadzić...o kanałach Eleven oczywiście nic nie wiadomo dopiero 15 października...a tak w ogole mam MR Standard wiec w ogole nie wiem skad ta kwota...jak wszędzie jest ze niby 10 zl...

Edytowane przez milek1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co jeszcze liczysz ze strony NCPlus?55 zl, to dla ciebie dużo za te kanały?

Liczę na utrzymanie status quo. To samo za tyle samo. Cena odpowiednia do jakości.

Natomiast jak będą mieli jakieś pomysły typu podwyżka o 80% (przy inflacji rzędu 2-3 %), to bez żalu ich opuszczę.

Ale to dopiero za ładnych kilka miesięcy, na razie jest umowa na 54.90  :mrgreen: 

 

Jeśli sport dla ciebie nie istnieje to zmiana operatora jest jak najbardziej wskazana. Nc+ dla tych co nie lubią sportu jest po prostu nieopłacalną inwestycją i już.

 

Za te 55 złociszy uważam że jeszcze jest opłacalna.

Ciekawi mnie tylko czy w przyszłym roku nc+ pójdzie jednak po rozum do głowy i się zastanowi nad polityką cenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 , start mimo wszystko troszkę się różni od TV naziemnej.

 

@marcinelli , jeśli świadomie teraz nie "niszczą" marki, to po rozum może pójdą już po podaniu wyników finansowych

 

a tak przy okazji, zastanawia mnie czy polityka typu : 50 czy 60 zł za full wypas w danej platformie nie spowodowała by np. zwrotu na ryku płatnej tv i z 2 milionów abo by się nie zrobiło np.3, 4 miliony  dla takiego gracza ?

 

@kamil2505 - razem pisaliśmy posta w tym samym czasie, więc edytuję. Nie jestem taki pewny że im ARPU, będzie wzrastać. Sam jestem przykładem, że nie chcieli moich 69,50 ...mają 9,90 , ARPU chyba w tym wypadku im się nie zwiększa, raczej spada.

Edytowane przez SOUDAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...