Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, żeby już nikogo więcej nie zamęczać na forum to podsumuję swoje wywody.

Moja dotychczasowa umowa z nc+ była podpisana na 18 miesięcy i kończy się z końcem grudnia tego roku.

Poniżej podaję szczegółowo co zawiera mój obecny pakiet wraz z cenami:

- pakiet Comfort+ (34,90zł)
- HBO (20zł)
- Premium Sport i Film (40zł)
- Cinemax (5zł)
- Extra+ (10zł)
- Multi+ (0zł)
- Opłata za dekoder Pace (0zł)

Tak więc mój obecny abonament wynosi 109 złotych miesięcznie. Jestem klientem nc+ od ponad 15 lat (były to jeszcze czasy Wizji1 o ile ktoś to jeszcze pamięta :-) ).

Podczas pierwszej rozmowy z konsultantem zaproponowano mi pakiet Superpremium + wraz z opcją multiroom standard za które miałbym płacić przez 1 rok -119 złotych a przez kolejny -124 złote). Umowa miałaby być podpisana na 24 miesiące.

Powiem szczerze, że nie jetem do końca zadowolony z takiej propozycji, ponieważ mam praktycznie to samo co w obecnym pakiecie i do tego o kilkanaście złotych więcej. A w sumie to nawet mniej ponieważ jako kibic piłki nożnej dotychczas miałem wszystkie ligi w Canal+ Sport a teraz musiałbym dodatkowo wykupić abonament na Eleveny żeby móc oglądać ligę hiszpańską czy włoską. A to jeszcze podniesie koszt takiego abonamentu.

Przejrzałem ofertę nc+ dodatkowo czytając to forum i wybrałem czego oczekiwałbym w tej kwocie, a mianowicie:

- pakiet Superpremium+ z 8 Canal+ (podobno można go jeszcze dorwać w cenie 99 złotych)
- Multiroom Standard (1 dekoder dodatkowo)
- Eleven Sports
- usługa HBO GO
- nc+ Go TV
- kanały Sundance HD i Mezzo

Jak sądzicie czy są jakieś realne szanse, że da się wynegocjować taką ofertę w tej cenie którą mi wcześniej proponowali, tzn 119 złotych? Co do HBO Go i nc+ Go to mógłbym się zgodzić np za 0 zł przez 1 rok trwania umowy. Ponieważ koszty abonamentu będę dzielił z bratem po połowie więc taki pakiet mógłby wynieść nawet te 130-140 złotych, co dałoby po ok. 70 na głowę.

Zaznaczam też, że jak na razie nie wysyłałem jeszcze do nc+ pisma z rezygnacją ale jeżeli piątkowa rozmowa z konsultantem nic nic nie da to w najbliższy poniedziałek to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tracer10

Oczywiscie ze dostrzegam i uwaznie czytam wasze posty.Moja umowa (Superpremium+HBO+Cinemax) konczy sie 31.03.2016,dla mnie akurat 24 m-ce jest Okay dla innych nie.Z okrojonym C+ masz racje :wink: to moj jedyny problem.Mnie wystarczy oferta PREMIUM z powiedzmy 30-ma kanalami bez reklamy za 80-120 zeta!! :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się skończyła, sprzętu jeszcze nie oddałem, więc zadzwoniłem dziś zapytać czy coś się zmieniło z ofertą, bo muszę dekoder oddać. No i nic się nie zmieniło :curious: Zatem podaję ofertę z dziś:

Extra+, C+(6 lub 8 bez znaczenia, bo na 6 dają większy rabat i wychodzi ponoć tak samo) - 79,90 zł na 15 m-cy,

Comfort+, C+ - 69,90 zł na 15 m-cy

Extra+, HBO - 64,90 na 15 m-cy

Extra+ - 59,90 na 15 m-cy

Comfort+ - 39,90 zł na 15 m-cy

 

Do tego trzeba doliczyć 5 zł za najem dekodera jeśli ktoś takowy posiada albo chce mieć.

 

Taniej już nie będzie :mrgreen: Oferty za 44,90 były ale już nie będzie. Do grudnia oferta się raczej nie zmieni. Co do Elevenów - na razie nic nie wiadomo, ale ma być wiadomo przed 15 października. Radził, żebym poczekał z oddaniem dekodera do 14.10 i zadzwonił 13.10. Wtedy będzie wiadomo ile za Eleveny policzą i może wtedy coś dobiorę. 

Może i dobiorę, ale wynikało z gadki, że raczej będą płatne dodatkowo i chyba nie ma co liczyć, że dadzą je w pakiecie z C+Sport.

 

No i jutro mecz, a ja bez telewizji :/

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brooklyn

Co się martwisz jutrzejszym meczem, przecież jest w naziemnej, no może nie w HD ale mała strata w przypadku transmisji przez Polsat. 

Odnoście tematu. Panie i Panowie moja aktualna oferta:

Comfort+
Opcje dodatkowe:
EXTRA+
Multi+
HBO
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
VOD+ Seriale+.

Płacę za to 79.90, umowa do końca roku. Wciskają mi, że to teraz kosztuje 164 PLN i po rabacie mogę to mieć za 129. Czy oni się pomieniali z ch...m na głowy? Na dodatek nie wiadomo co z Eleven'ami! Mogę odpuścić Seriale+ ale nie zamierzam płacić więcej no i oczywiście z Eleven'ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się skończyła, sprzętu jeszcze nie oddałem, więc zadzwoniłem dziś zapytać czy coś się zmieniło z ofertą, bo muszę dekoder oddać. No i nic się nie zmieniło :curious: Zatem podaję ofertę z dziś:

Comfort+, C+ - 74,90 zł na 15 m-cy

To jakiś żart? Na 15 miesięcy 74,90, a na dwa lata 59,90 ?

I jeszcze mam sobie doliczyć 5 zł najmu pvr 500 jak miałem go free?

To jest po prostu cyrk co się teraz wyrabia w tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart? Na 15 miesięcy 74,90, a na dwa lata 59,90 ?

I jeszcze mam sobie doliczyć 5 zł najmu pvr 500 jak miałem go free?

To jest po prostu cyrk co się teraz wyrabia w tej platformie.

Sorry, wprowadziłem w błąd. Ta cena jest już z dodaną kwotą za najem. Poprawiłem.

Co nie zmienia faktu, że i tak drogo.

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, wprowadziłem w błąd. Ta cena jest już z dodaną kwotą za najem. Poprawiłem.

Co nie zmienia faktu, że i tak drogo

 

 

8 C+ czy 6 C+  w tej cenie?

Istnieje taka oferta 59,90 za 6 C+ z comfortem na 15 miechów, jeżeli tak to bym wziął?

Jeżeli mam do tego jeszcze doliczyć 5 zł za tego złoma PVR 500 to jest skandal...

Całe życie za free, a teraz chcą opłaty, nie wydaje wam się to po prostu śmieszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 C+ czy 6 C+  w tej cenie?

Istnieje taka oferta 59,90 za 6 C+ z comfortem na 15 miechów, jeżeli tak to bym wziął?

Jeżeli mam do tego jeszcze doliczyć 5 zł za tego złoma PVR 500 to jest skandal...

Całe życie za free, a teraz chcą opłaty, nie wydaje wam się to po prostu śmieszne?

Z tego co mówił konsultant to 8 C+ miało być. Chciałem 6 bo wydawało mi się, że byłoby taniej, ale powiedział, że na 6 nie może udzielić takiego rabatu jak na 8, więc da 8, a cenowo wyjdzie prawie tak samo. Nie pytałem jednak ile taniej byłoby z sześcioma bo już mnie to nie interesowało.

Czy istnieje ze 59,90 na 15 m-cy? Nie wiem. Konsultant tłumaczył, że jeśli ktoś miał dany pakiet to teraz uzyskuje na niego większy rabat. Jeśli jednak chce przejść na niższy to w zasadzie nie mogą dać żadnego rabatu i wychodzi jak dla nowych. Ja miałem Extra+ z HBO i to mogę dostać za 69 zł, a nowi płacą za to 89 zł. Schodząc na niższy pakiet rabatu praktycznie nie dostaję i wychodzi jak dla nowych. Mogą dorzucać tylko jakieś przystawki typu - HBO na 6 m-cy, Cinemaxy na 1 m-c, Filmboxy na 1 m-c.

Jeśli zatem miałeś Comfort+ z C+ to może dla Ciebie jest taka oferta za 59,90. Dla mnie nie było.

 

Co do dekodera to wydaje mi się, że ja od początku umowy płaciłem za mediaboxa te 5 zł. Być może dla Ciebie, skoro miałeś za free to nadal będzie bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, żeby już nikogo więcej nie zamęczać na forum to podsumuję swoje wywody.

 

Moja dotychczasowa umowa z nc+ była podpisana na 18 miesięcy i kończy się z końcem grudnia tego roku.

 

Poniżej podaję szczegółowo co zawiera mój obecny pakiet wraz z cenami:

 

- pakiet Comfort+ (34,90zł)

- HBO (20zł)

- Premium Sport i Film (40zł)

- Cinemax (5zł)

- Extra+ (10zł)

- Multi+ (0zł)

- Opłata za dekoder Pace (0zł)

 

Tak więc mój obecny abonament wynosi 109 złotych miesięcznie. Jestem klientem nc+ od ponad 15 lat (były to jeszcze czasy Wizji1 o ile ktoś to jeszcze pamięta :-) ).

 

Podczas pierwszej rozmowy z konsultantem zaproponowano mi pakiet Superpremium + wraz z opcją multiroom standard za które miałbym płacić przez 1 rok -119 złotych a przez kolejny -124 złote). Umowa miałaby być podpisana na 24 miesiące.

 

Powiem szczerze, że nie jetem do końca zadowolony z takiej propozycji, ponieważ mam praktycznie to samo co w obecnym pakiecie i do tego o kilkanaście złotych więcej. A w sumie to nawet mniej ponieważ jako kibic piłki nożnej dotychczas miałem wszystkie ligi w Canal+ Sport a teraz musiałbym dodatkowo wykupić abonament na Eleveny żeby móc oglądać ligę hiszpańską czy włoską. A to jeszcze podniesie koszt takiego abonamentu.

 

Przejrzałem ofertę nc+ dodatkowo czytając to forum i wybrałem czego oczekiwałbym w tej kwocie, a mianowicie:

 

- pakiet Superpremium+ z 8 Canal+ (podobno można go jeszcze dorwać w cenie 99 złotych)

- Multiroom Standard (1 dekoder dodatkowo)

- Eleven Sports

- usługa HBO GO

- nc+ Go TV

- kanały Sundance HD i Mezzo

 

Jak sądzicie czy są jakieś realne szanse, że da się wynegocjować taką ofertę w tej cenie którą mi wcześniej proponowali, tzn 119 złotych? Co do HBO Go i nc+ Go to mógłbym się zgodzić np za 0 zł przez 1 rok trwania umowy. Ponieważ koszty abonamentu będę dzielił z bratem po połowie więc taki pakiet mógłby wynieść nawet te 130-140 złotych, co dałoby po ok. 70 na głowę.

 

Zaznaczam też, że jak na razie nie wysyłałem jeszcze do nc+ pisma z rezygnacją ale jeżeli piątkowa rozmowa z konsultantem nic nic nie da to w najbliższy poniedziałek to zrobię.

Za 140 to masz jak w banku, taniej pewnie nie dostaniesz,bo jeszcze MR chcesz. Doliczyć jeszcze będziesz musiał aktywację dekodera dodatowego i wymianę Pejsa na P.box. Jeśli brat mieszka za ścianą, to może uda wam się dzielić abo. Jeśli dalej, to zapomnij. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brooklyn

Co się martwisz jutrzejszym meczem, przecież jest w naziemnej, no może nie w HD ale mała strata w przypadku transmisji przez Polsat. 

Odnoście tematu. Panie i Panowie moja aktualna oferta:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

EXTRA+

Multi+

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+.

Płacę za to 79.90, umowa do końca roku. Wciskają mi, że to teraz kosztuje 164 PLN i po rabacie mogę to mieć za 129. Czy oni się pomieniali z ch...m na głowy? Na dodatek nie wiadomo co z Eleven'ami! Mogę odpuścić Seriale+ ale nie zamierzam płacić więcej no i oczywiście z Eleven'ami.

 

 

Płaciłeś do tej pory połowę ceny za twój abonamęt i chcesz do tego Eleveny w tej samej cenie ? To wyłudzenie w biały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się skończyła, sprzętu jeszcze nie oddałem, więc zadzwoniłem dziś zapytać czy coś się zmieniło z ofertą, bo muszę dekoder oddać. No i nic się nie zmieniło :curious: Zatem podaję ofertę z dziś:

Extra+, C+(6 lub 8 bez znaczenia, bo na 6 dają większy rabat i wychodzi ponoć tak samo) - 79,90 zł na 15 m-cy,

 

No to bym brał i tobie też radzę, główna zaleta? 15 miechów co jest ostatnio rzadką ofertą za 79 zł

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79zł to moim zdaniem dużo za tę ofertę (chyba, że kilka miesięcy z tych 15 jest za 0zł i nie mówię jedynie o październiku).

Generalnie polityka nc+ chyba odbije im się czkawką, na elewacji mojego budynku została jedna antena satelitarna. było 6 n/c+ i jedna CP.

Gdyby uznać to wymeirny wskaźnik to trend jest wyraźny - przy najbliższym sprawodaniu finansowym przekonamy się.

Tak więc, chyba tak nie jest, że rezygnuje tylko wąskie grono ludzi zorientowanych w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79zł to moim zdaniem dużo za tę ofertę (chyba, że kilka miesięcy z tych 15 jest za 0zł i nie mówię jedynie o październiku).

Też twierdzę, że jest to za dużo, ale przy dzisiejszych ofertach 79 zł TYLKO na 15 miechów to nie jest źle. Powtarzam jedyną dobrą stroną tej oferty jest czas tej umowy. Wyobraź sobie, że bierze ją fan BPL który ma C+ tylko dla tej ligi i okazuje się, że 08.2016  mecze nowego sezonu są w Eleven np.

I przy tej opcji płaci i płacze za bezwartościowy C+  tylko do grudnia 2016. przy umowie na 24 miechy znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawda jest taka. Jezeli ktos bierze nc+ dla pilki noznej to trudno zrezygnowac i szukac czegos innego a jezeli ktos jest w stanie zyc bez kopanej to dziwie sie czemu nie bierzecie CP.

Ja co prawda mam tel w Plusie ale dobralem net stacjonarny za 35 zl i 11 zl za max pakiet tv bez hbo.

Wybor nalezy do Was. Ja jeszcze walcze z nc+ bo uwielbiam sport ale niektorym tu sie dziwie.

Powodzenia w negocjacjach i wyborach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłeś do tej pory połowę ceny za twój abonamęt i chcesz do tego Eleveny w tej samej cenie ? To wyłudzenie w biały dzień.

Nie wiem o co Ci chodzi z tą połową abonamentu ale gdy przedłużałem poprzednią umowę to był standard taki zestaw. Wg. Twojego myślenia to nc+ w takim razie zrobiło 100% podwyżki nie dając wiele w zamian. Uważam, że Eleveny to powinno być uzupełniem pakietu C+, bo to wszystko jeszcze nie tak dawno mieliśmy w tej paczce. Paczka 8xC+ to śmieszna zagrywka marketingowa, ale czujny klient nie da się na to nabrać. Powiększyli ilość kanałów ale zubożyli ofertę. Czy komuś to coś mówi? Na dodatek tuż przed stratą ważnych praw. Oni dobrze wiedzieli co się święci i dlatego zrobili jak zrobili by omamić klienta rozbudowaną paczką premium (choć mniej wartościowom programowo). Teraz za wszelką cęnę próbują jak najwięcej wyciągnąć z klienta bo nie wiadomo co z Eleven i BPL, którą C+ za pewne też straci. Ja osobiście wolę Bundesligę i Ligę Mistrzów, choć w tym sezonie mniej bo nie gra w niej moja ulubiona drużyna. Nie płaciłem więcej niż 79,90 za telewizję i nie zamierzam. Nie tak dawno dobrałem w SmartDom CP gdzie za 29,90 mam niemalże wszystko oprócz HBO i kanałów XXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawda jest taka. Jezeli ktos bierze nc+ dla pilki noznej to trudno zrezygnowac i szukac czegos innego a jezeli ktos jest w stanie zyc bez kopanej to dziwie sie czemu nie bierzecie CP.

Ja co prawda mam tel w Plusie ale dobralem net stacjonarny za 35 zl i 11 zl za max pakiet tv bez hbo.

Wybor nalezy do Was. Ja jeszcze walcze z nc+ bo uwielbiam sport ale niektorym tu sie dziwie.

Powodzenia w negocjacjach i wyborach.

No tak, tylko, że akurat w CP brakuje mi tych kanałów, które oglądam ja lub dzieciaki: nSport+, Planete+, AleKino+, MiniMini+, Teletoon+.

Planete dałoby radę zastąpić Viasatami, ale reszty, a zwłaszcza kanałów dla dzieci nie da rady czymkolwiek zastąpić w CP. No i tam czekam na jakąś ciekawą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, czy ktoś się spotkał z taką sytuacją. Umowa była do 30.09.2015. Comfort z Extra+, 6xC+, MR standard (dwie karty Cameleon, jeden dekoder Sagem HD (zwykły od nich), drugi taki sam - mój. Nigdy nie płaciłem opłat miesięcznych za dekoder. 1.10.2015 sygnał wyłączony , z uwagi, iż nie doszliśmy wcześniej do porozumienia przedłużenia umowy. 02.10.2015 - telefon z DUK - dogadaliśmy się, sygnał włączony. Warunki miały być takie same. Mailem zaakceptowałem ofertę. Jakie zdziwienie, jak wczoraj otrzymuję rachunek za 10.2015 na kwotę 20 zł (jako czynsz najmu sprzętu). Październik miał być za free. Opłaty od listopada. Nie było mowy o opłacie za najem, a w przesłanych regulaminach widnieje tabela, z której wynika: iż

 

1 - okres gwarantowanego korzystania - miesiąc skorzystania z promocji** - bez zmian *

2 - od pierwszego miesiąca po miesiącu skorzystania z Promocji ** do końca okresu umowy - 0 zł

3 - po okresie gwarantowanego korzystania - czynsz najmu 20 zł

 

*Opłaty do końca miesiąca, w którym Abonent skorzystał z Promocji pozostają bez zmian.

**Nie dotyczy Abonentów, którzy skorzystali z Promocji z odroczoną datą jej aktywacji

 

 

Jak to rozumieć ? wznawiając umowę wygasłą 02.10.2015 w którym jestem punkcie: 1,2,3 ?

Edytowane przez krafek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawda jest taka. Jezeli ktos bierze nc+ dla pilki noznej to trudno zrezygnowac i szukac czegos innego a jezeli ktos jest w stanie zyc bez kopanej to dziwie sie czemu nie bierzecie CP.

Ja co prawda mam tel w Plusie ale dobralem net stacjonarny za 35 zl i 11 zl za max pakiet tv bez hbo.

Wybor nalezy do Was. Ja jeszcze walcze z nc+ bo uwielbiam sport ale niektorym tu sie dziwie.

Powodzenia w negocjacjach i wyborach.

Zgadzam się z tobą w 100 %.Jak ktoś lubi piłkę to nie zrezygnuje z nc+ i będzie płacił te 70, 80,czy 90 zł.Jak komuś piłka jest obojętna to CP wszystkich przyjmie.Ja należę do tej grupy którzy piłke lubią i umowę z nc+ przedłużę na 100% bo z piłki nie zrezygnuję i w CP nie miałbym co oglądać.Takich osób jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...