Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak to się zgadza. Teraz o takiej ofercie można tylko pomarzć, bo nie ma na nią szans.

 

Czemu masz marzyć, albo dają taką samą oferty ,albo niech spadają , nie będziemy płacić x 2 za kogoś ,mają czas do 31 sierpnia w moim przypadku,jak nie to się zegnam, po tylu latach ,

 

Ps te ich pakiety nie są warte aby płacić powyżej 60 zł, c+,hbo,cinemax to ma być premium,chyba plus taki ,że brak reklam jak na polsacie,ale zawartość to jest pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli tracę nadzieję na porozumienie w sprawie przedłużenia.Po dzisiejszej rozmowie Konsultant stwierdził że nowy właściciel ustalił nowe wyceny co do pakietów bo na poprzedniej ofercie za mało zarabiali.Więc tanio to już było :D

Pakiety były "tanie" i abonentów nie przybywało wobec tego obrali taktykę że może obecni więcej zapłacą ;) Chyba mają po prostu za dużo abonentów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
I dla tego żałuję że nie brałem na 24msc tylko na 15msc

W końcu ktoś tu się przyznał do błędu w mylnym rozpoznaniu sytuacji że niby krótsza umowa to szybsza możliwość negocjacji....no to teraz negocjuj :wink:

Umowy z przed 11stego te 24miesięczne to był strzał w "10"tkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli tracę nadzieję na porozumienie w sprawie przedłużenia.Po dzisiejszej rozmowie Konsultant stwierdził że nowy właściciel ustalił nowe wyceny co do pakietów bo na poprzedniej ofercie za mało zarabiali.Więc tanio to już było :D

Pakiety były "tanie" i abonentów nie przybywało wobec tego obrali taktykę że może obecni więcej zapłacą ;) Chyba mają po prostu za dużo abonentów :D

 

Coś musi być na rzeczy, ino tvn się sprzedał ,to ciągle zmiany, podwyżki, w kablówce słyszałem ,że do końca roku ma być podwyżka kolejna za c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się wynegocjować pakiet Extra+ z 6x C+ w LIPCU za 59,90 zł?

 

Nikt też się nie chwalił jak wyglądało przedłużenie umowy po wygaśnięciu umowy. Chodzi mi o okres kiedy ma się 14 dni na zwrot sprzętu.

Chwaliła się i to nie jedna osoba wystarczy poczytać historie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj przedłużyłam umowę. Dotychczas miałam: Uniwerse, 6 Canal+,Canal+ VOD, HBO HD, Multiroom Premium ( za 20 zł.), to wszystko na 18 mies. za 79 zł.do końca lipca. Od sierpnia będzie: Pakiet Extra, 8 Canal +, Canal+ VOD, HBO HD (6 mies. za 0 zł.),Cinemaxy (12 mies.), Multiroom Premium wszystko na 12 mies. za 79,90 zł. Wypowiedzenie było wysłane w czerwcu i od tego czasu trwały negocjacje. Nie jestem w pełni zadowolona z tej ofety przez HBO, chociaż zmieściłam się z multiroomem premium w cenie. Widać, że jest trudniej niż wtedy kiedy było połączenie platform. Przepłacę średnio o 10 zł. jeśli będę chciała HBO w drugim półroczu. Życzę powodzenia w negocjacjach i lepszych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja utrzymaniowa. Znów 69,90 extra+ i hbo na 6m-cy. Mam już dosyć tych niedoksztalconych konsuli. I coraz gorszej wersji premium. Nie zapłacę ani grosza więcej nc+. W 20 lecie canal + tylko nowi klienci mogą skorzystać z promocji. A klient z 13 letnim stażem wg ich logiki i tak zostanie. Otóż nie zostanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja utrzymaniowa. Znów 69,90 extra+ i hbo na 6m-cy. Mam już dosyć tych niedoksztalconych konsuli. I coraz gorszej wersji premium. Nie zapłacę ani grosza więcej nc+. W 20 lecie canal + tylko nowi klienci mogą skorzystać z promocji. A klient z 13 letnim stażem wg ich logiki i tak zostanie. Otóż nie zostanie ...

 

Co tak się unosisz, to tylko telewizja, po co to komu, mam podobny staż do Ciebie ,umowę do końca sierpnia, jak nie oferują to co teściowi,czyli ekstra+ 8 c+ c+vod, hbo , cinemax, pace, 2 karty mr,to ich żegnam za 59,90 x 24m ,oferta z dnia 28 kwiecień 2015 r. , wezmę najwyżej kartę od teścia na LM ,bez łaski ,jak dawali takie oferty to też takiej oczekuje, chyba,że z osób z dobrymi ofertami chcą się podzielić 2 kartą :) z chęcią skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie co byście doradzili, i czy jest to dobra oferta:

nie interesują mnie nowa Canal + (Discovery i Seriale), HBO

 

Pakiet Extra + z Canal + (6C+) 144 kanały 69 zł

najem dekodera 0 zł

multiroom 0 zł

umowa 12 m

 

Pakiet Comfort + z Canal + (6 C+) 139 kanałów 59 zł

najem dekodera 0 zł

multiroom 0 zł

umowa 24 m

 

Czy to dobra oferta?

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak irytujące są posty takie jak Twój. Gdybyś był łaskaw przejrzeć kilka postów wyżej to otrzymałbyś jednoznaczną odpowiedź. Na kilkunastu stronach forum traktuje się o jednym i tym samym.

Ps. Wyręczę Cię w czytaniu- to najlepsza oferta jaką możesz teraz otrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz różnicy w cenie masz też różnicę między pakietami extra i comfort.....wybór należy do Ciebie......trudno jest dzisiaj cokolwiek doradzić......ja otrzymałem propozycję extra + 6xC + HBO 6m do wyboru na 12/24 m za 69,90 i jak na razie nie widziałem lepszej oferty.....ale to zależy kto co lubi.....inną kwestią jest to do kiedy masz umowę czy musisz już podejmować decyzję.....być może coś się zmieni w następnym miesiącu....ale na tą chwilę widzę, że jest tendencja do utrzymywaniu wysokich cen nawet dla przedłużających na wypowiedzeniu.....czekanie do ostatniej chwili też nie daje gwarancji.....nikt się ostatnio nie chwalił, że ugrał coś ekstra na ostatnią chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca września i nie wysyłałem wypowiedzenia, sam zadzwoniłem.

 

Po co się spinać? :) Jak tak Tobie dali bez wypowiedzenia to je napisz. Taniej może nie będzie ale jakieś HBO i Cinemaxy spokojnie wyrwiesz. Warto choćby po to by po skończeniu nowej umowy mieć z czym startować, nie musisz przecież tego oglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...