Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodziłem się na poniższe warunki

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

69,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, HISTORY HD

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,90zł 12m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam pakiet Universe+ z własnym dekoderem Box+/HD ADB 5800S, płacę 49,99 zł. Wydzwaniają do mnie już po 5 razy dziennie, umowę mam do końca września. Co można wyrwać w tej cenie, tzn. na co się zgodzić? Wiadomo, to nieduża kwota więc nie ma co wybrzydzać. Chciałbym do tego jakieś sporty, ale pewnie w tej cenie średnio, przynajmniej tak twierdzą.

Ostatnio zaproponowali ten sam pakiet + wszystkie Canal+ Sporty za 69,90 zł, ale chcę nadal płacić 49,99 zł, czego się domagać w takiej kwocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

Czy to prawda, że konsultanci w DUK nie maja wplywu na wysokosc abonamentu jak i oplaty aktywacyjnej za dekoder? Dzis poinformowano mnie w ten sposob przez telefon przy probie wynegocjowania zamiany dekodera PACE na dekoder Wi-Fi. Informacja, że oplata aktywacyjna 49,90pln oraz 10pln/miesiac abonamentu przy przejsciu na ten WiFi. Informacja byla taka, aby probowac ten abonament zbic w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brać czy nie? Co myślicie?

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, HISTORY HD, History 2HD, Hustler HD

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów

Za kwotę 66,88zł na 12 miechów kameleon.

Odpuścić te 2C+ czy walczyć dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

Czy to prawda, że konsultanci w DUK nie maja wplywu na wysokosc abonamentu jak i oplaty aktywacyjnej za dekoder? Dzis poinformowano mnie w ten sposob przez telefon przy probie wynegocjowania zamiany dekodera PACE na dekoder Wi-Fi. Informacja, że oplata aktywacyjna 49,90pln oraz 10pln/miesiac abonamentu przy przejsciu na ten WiFi. Informacja byla taka, aby probowac ten abonament zbic w punkcie.

Konsultanci oferują to co maja w systemie.Ja na ten dekoder wymieniłem akurat w punkcie za darmo tylko posiadałem dekoder bez dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w punkcie o tą wymianę i dostałem info, że to dotyczyło wymiany na dekodery wifibox, a nie wifipremiumbox, oraz dla osób które posiadały chyba jakieś dekodery po N. Wymiana z pace na wifipremiumbox była ponoć możliwa gdy zabrakło w punkcie pace.

 

W piątek telefon z duk, propozycja taka jak i dla innych za 59,90 zł, tyle że nie chcieli dać nawet hbo na 6 mcy, a proponowali h2 lub sundance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam pakiet Universe+ z własnym dekoderem Box+/HD ADB 5800S, płacę 49,99 zł. Wydzwaniają do mnie już po 5 razy dziennie, umowę mam do końca września. Co można wyrwać w tej cenie, tzn. na co się zgodzić? Wiadomo, to nieduża kwota więc nie ma co wybrzydzać. Chciałbym do tego jakieś sporty, ale pewnie w tej cenie średnio, przynajmniej tak twierdzą.

Ostatnio zaproponowali ten sam pakiet + wszystkie Canal+ Sporty za 69,90 zł, ale chcę nadal płacić 49,99 zł +- 10zł maks,, czego się domagać w takiej kwocie ?

Pomoże ktoś? Negocjować Extra+ i 6C+ za 59 zł czy coś lepszego (ze względu na c+ sportowe) da się wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...