Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z obserwacji mych wynika , ze im więcej Canal plus robi kanałów jest coraz mniej do oglądania , a jeśli ktoś zostaje ta tych 6 canal plus nie 8 to faktycznie jest ich 5 nie 6

 

ja w sumie mógłbym wziąć sam Comfort ale ze mam Comfort , Multi Canal plus i HBO z poprzedniej umowy Konsul powiedział ze nie moze mi dać samego comofortu bo mu się taka opcja dla mnie nie wyświetla umowa do sierpnia :D

Walcz. Ja mam również Extra, 6xC+ i HBO z poprzedniej umowy było 53,24 średnio.

Obiecali Comfort+ z jakimś gratisem za 19,90 ale po 1.07 o.O

Trochę dziwne ale maja dzwonić.

Mi generalnie nie zależy na przedłużeniu i taką postawę w rozmowach utrzymuje. Strasznie się denerwują w związku z tym.

 

Ps czy ktoś posiada bardziej przyjemne zestawienie kanałów podstawowych oferty NC+, niż informacje zawarte na www? Mam na myśli jedną tabelkę z jasnym podziałem na entry, start, comfort, extra.

Ja mam podobnie coraz mniej do oglądania na Canal plus ale chcą za to 59,90 z samym HBO 49,90 a tylko Comfortu nie mogą mi dać to czekam spokojnie przedłużać nie muszę trudno wiele nie oglądam zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na początku chciałem przywitać Wszystkich - a więc Witajcie! :D

 

Kolejna umowa, kolejne dylematy. Tym razem konsultanci proponują mi utrzymanie obecnej oferty tj. Comfort+, Extra+, Multi+, Premium Sport & Film,HBO, Muliroom St (Turbobox + 3 Box-y) za kwotę 110zł. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Czy jest możliwość zejścia do kwoty 90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przedłużenia:

 

Comfort+

6xC+

59,90 na 12msc

 

brać czy czekać jeszcze? umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane ale nie zarejestrowane

 

Absolutnie czekać.

Ja w zeszłym miesiącu ugrałem (z wypowiedzeniem, umowa była do końca lipca):

- 6xC+

- Comfort+, Extra+, Multi+

- HBO 6 mc

- Filmbox

- Cinemax

- History HD

- Redlight HD 6 mc

- Mediabox

 

Umowa na 12 mc i koszt/mc - 64,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Absolutnie czekać.

Ja w zeszłym miesiącu ugrałem (z wypowiedzeniem, umowa była do końca lipca):

- 6xC+

- Comfort+, Extra+, Multi+

- HBO 6 mc

- Filmbox

- Cinemax

- History HD

- Redlight HD 6 mc

- Mediabox

 

Umowa na 12 mc i koszt/mc - 64,90 zł

 

A z tym media boxem to jak było? Mialeś czy brałeś/wymieniałeś?

 

Mi proponowali wczoraj:

Extra+

6xC+

HBO 6m

Cinemax 12m

Filmbox 12m

NC+GO 12m

 

Wymiana z nBox na turboBox+ za 99zł jenorazowo

za 59,90zł na 12m

Na końcu jak powiedziałem że jednak podziękuję to konsulultant chyba się zirytował i rzucił coś "to jeszcze Panu nie pasuje?" A ja naprawdę chyba zrezygnuję z tej umowy. Mam drugą za 59,90 zł uśrednione na 24m w tym Comfort+, Extra+, Multi+, 3xC+ filmowe (aktualnie 8x C+), 3xHBO, dodatkowo dokupione HBO GO w promocji dla abonamentów i konto podstawowe vod, umowa jeszcze na rok czasu. To już wolę chyba dokupić multiroom skoro mam obydwa dekodery w tym samym mieszkaniu.

 

@czerstwy: a co do dekoderów to nie mogłem Ci na pw odpisać kiedyś bo za swieży na forum jestem :) a więc pytałem sie w punkcie i dla mnie nie było wymiany za 0zł dekodera. Chociaż ja pytalem wyłącznie o te z nagrywarką to:

TurboBox+ za 99zł jednorazowa

Wifi Premiumbox za 149zł jednorazowa

Mediabox za 199zł jednorazowa (chyba sami po cenie wiedzą że jest lepszy od nowego tworu :) ) lub z najmem 5zł miesiecznie i aktywacja 75zł? Jakoś tak :)

 

Swoją drogą muszę zapytać dla drugiej umowy gdzie mam turboboxa czy na mediabox nie da rady jakos? Przecież zawsze niby może mi coś w turbaczu nie działać i mogę chcieć wymiany (chociaż nie wiem czy to przejdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne by nie powiedzieć bardzo dziwne.Ja miałem na Wifi Premiumboxa oferty za 149 zł,49 zł same aktywacje lub z tego co pamiętam 5 zł samego najmu lub za free.Promocja się nazywa Wymiana na Wifi PremiumBox+0zł 0zł dla Abonentów.Na Mediaboxa 199 zł 79 aktywacji i 10 najmu. Choć jeszcze był i jakieś inne promocje z tego co pamiętam.Może pracownik punktu nie chciał dać tej oferty.Ty posiadasz nBoxa a ja miałem Newboxa więc chyba różnica żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Absolutnie czekać.

Ja w zeszłym miesiącu ugrałem (z wypowiedzeniem, umowa była do końca lipca):

- 6xC+

- Comfort+, Extra+, Multi+

- HBO 6 mc

- Filmbox

- Cinemax

- History HD

- Redlight HD 6 mc

- Mediabox

 

Umowa na 12 mc i koszt/mc - 64,90 zł

 

A z tym media boxem to jak było? Mialeś czy brałeś/wymieniałeś?

 

Mi proponowali wczoraj:

Extra+

6xC+

HBO 6m

Cinemax 12m

Filmbox 12m

NC+GO 12m

 

Wymiana z nBox na turboBox+ za 99zł jenorazowo

za 59,90zł na 12m

Na końcu jak powiedziałem że jednak podziękuję to konsulultant chyba się zirytował i rzucił coś "to jeszcze Panu nie pasuje?" A ja naprawdę chyba zrezygnuję z tej umowy. Mam drugą za 59,90 zł uśrednione na 24m w tym Comfort+, Extra+, Multi+, 3xC+ filmowe (aktualnie 8x C+), 3xHBO, dodatkowo dokupione HBO GO w promocji dla abonamentów i konto podstawowe vod, umowa jeszcze na rok czasu. To już wolę chyba dokupić multiroom skoro mam obydwa dekodery w tym samym mieszkaniu.

 

@czerstwy: a co do dekoderów to nie mogłem Ci na pw odpisać kiedyś bo za swieży na forum jestem :) a więc pytałem sie w punkcie i dla mnie nie było wymiany za 0zł dekodera. Chociaż ja pytalem wyłącznie o te z nagrywarką to:

TurboBox+ za 99zł jednorazowa

Wifi Premiumbox za 149zł jednorazowa

Mediabox za 199zł jednorazowa (chyba sami po cenie wiedzą że jest lepszy od nowego tworu :) ) lub z najmem 5zł miesiecznie i aktywacja 75zł? Jakoś tak :)

 

Swoją drogą muszę zapytać dla drugiej umowy gdzie mam turboboxa czy na mediabox nie da rady jakos? Przecież zawsze niby może mi coś w turbaczu nie działać i mogę chcieć wymiany (chociaż nie wiem czy to przejdzie)

 

Miałem z poprzeniej umowy za 5 zł/mc i tak zostało. Tak to całość była za 59 zł ale doliczyli tego piątaka ze deka

Witam

Oferta z dzisiaj rana;)

Do tej pory łamaniec ze średnią 74 zł (Extra, 6xC+, MR, turbo recorder)

 

Dostałem za 59,90 i umowa na 12 mcy

Extra, 6xC+, MR na 12 mcy za 0 zł, i HBO na 6 mcy za 0zl

 

Czyli wypowiedzenie działa;))

 

Klikać i potwierdzać, czy czekać? Poradźcie...

 

Czekać. Możesz wyrwać spokojnie to co ja mam za tą cenę. Pewnie jakby się jeszcze człowiek zakręcił to HBO byłoby na cały okres umowy, ale już po prostu mi się nie chciało. Powalczę przy następnej umowie...

 

A co do komentarzy konsulów to też tak miałem. Oni coś bąkali że chce nie wiadomo czego a ja się śmiałem razem z nimi...

Spokojnie, za którymś razem trafisz na kogoś komu pilnie potrzeba wyrobić target...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój pakiet to:

 

Comfort+

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

 

Obecnie posiadam słynnego "łamańca" który wychodził mnie 53,26 zł przy umowie na 15 miesięcy (5x0 zł, 10x79.90 zł =53,26). Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca czerwca. Dzwonili 3 razy, pierwsze dwa telefony to oferta z tym samym pakietem co posiadam: 59,90 zł + HBO na 6 miesięcy za 0 zł i umowa na 12 miesięcy, dzisiaj trzeci telefon i o dziwo ten sam pakiet bez HBO za 59,90 zł i umowa na 12 miesięcy. Podziękowałem i moje pytanie brzmi czy można jeszcze coś ugrać lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zapytać o dekoder bo kończy mi się umowa i zastanawiam się nad wymianą (mam 2 sagemcomy, 2 karty Cameleon z C+, mrs).

Jaki dekoder(y) wziąć abym nie musiał ich łączyć przez wifi ani przez kabel lub też żeby dekoder nie był sparowany z kartą. Chodzi mi o to ,żeby

działało to tak jak do tej pory na sagemcom. I jeszcze jedno czy do wszystkich nowszych dekoderów idą dwa kable od anteny ? Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, aby MR był dalej na niezależnych kartach, to pozostajesz przy dekach co masz lub inwestujesz w swoje.

 

 

Witam, mój pakiet to:

 

Comfort+

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

 

Obecnie posiadam słynnego "łamańca" który wychodził mnie 53,26 zł przy umowie na 15 miesięcy (5x0 zł, 10x79.90 zł =53,26). Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca czerwca. Dzwonili 3 razy, pierwsze dwa telefony to oferta z tym samym pakietem co posiadam: 59,90 zł + HBO na 6 miesięcy za 0 zł i umowa na 12 miesięcy, dzisiaj trzeci telefon i o dziwo ten sam pakiet bez HBO za 59,90 zł i umowa na 12 miesięcy. Podziękowałem i moje pytanie brzmi czy można jeszcze coś ugrać lepszego?

Nic nie ugrasz.... Przeczytaj i zobacz co się dzieje po 11 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostalem taka oferte :

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 89,9

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ (6), SunDance HD, NAJEM PVR

Wybrane promocje Superpremium+ (6) 89,90zł 12m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

W zasadzie mam to samo co wczesniej , troche drozej ale z cinemaxami . Tylko ten ultrabox+ to inna nazwa pvr czy moge dostac inny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze negocjacje z DUK zakończone akceptacją warunków.

Oferta:

Extra + 8 C+ na 12 m

Canal+ VOD

HBO na 6 m

HBO GO na 12 m (przy dokupieniu HBO na kolejne 6 m)

Cinemax na 12 m

NC+ GO TV 12 m

NC+ GO Internet 12 m

Seriale + 12 m

Najem WiFi PremiumBoxa 0 zł/12m (najem 0 zł od początku współpracy z C+ przechodzący na kolejne umowy)

 

Kwota 82,90 zł/miesiąc + 10 zł za pierwszy miesiąc (aktywacja NC+ GO Internet)

 

Mi pasuje, powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po roku :)

Aktualna umowa do końca sierpnia 2015

Comfort+

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film (teraz mam 8 x C+)

CANAL+ VOD

łamaniec ze średnią <59PLN

 

Pierwszy telefon tydzień temu, oferta - to samo tyle, że 6 x C+ za 59 pln na 12 miesięcy, powiedziałem żeby zadzwoniła za tydzień bo muszę zorientować się czy to dobra oferta.

Poczytałem forum, dziś przyszedł sms więc oddzwoniłem, oferta:

wymiana dekodera na wifi premiumbox+ - 199pln jednorazowo,

Pakiet Extra+ z 8 x C+

nc+go

filmbox na 6 miesięcy

Wszystko za jedyne 79,90 na 12 miesięcy. Oczywiście nie przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...