Skocz do zawartości

Xiaomi TV Box & TV Stick


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zarówno zwykłego i wersję S. Na obu u mnie brak aktualizacji, pewnie idzie partiami albo wstrzymali po tych zgłaszanych problemach u wielu osób.

 

Ale co ciekawe na wersji S nic się nie zmieniło, a na zwykłym mimo braku aktualizacji zmieniło się UI.

 

Coś podobnego do tego -> https://www.theverge.com/2021/2/3/22263131/android-tv-software-update-ui-interface-menus-google-chromecast-refresh

 

Różnica tylko taka, że nie ma zakładki Discover i nie pojawiają się te propozycje seriali jak Pose na tym screenie, od razu jest pasek z ulubionymi aplikacjami.

 

Gdzieś widziałem, że część osób miała już to wcześniej, ale u mnie wskoczyło dopiero właśnie teraz.

 

EDIT: na wersji S też właśnie wskoczyło nowe UI, ale aktualizacji systemu nadal brak. oba urządzenia pozostały na 9

 

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym się zapytać, czy ktoś z was posiada tego Mi Boxa 2 generacji? Ogólnie to zrobiłem najgłupszą rzecz, czyli sprzedałem poprzedniego Mi Boxa przy posiadaniu wbudowanego Smart TV w Philipsie. Chodzi tak siermiężnie, że najchętniej kupiłbym z powrotem tego Mi Boxa. A cena widziałem, że jest w miarę przystępna - 239zł w Media Expert. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam Mibox 4 w zakładce są do pobrania różne gry , ale pisze że potrzebny jest jostic .

Nie wiem jaki kupić abym mógł grać.

Jeżeli nie ten wątek to proszę moda o przeniesienie do właściwego .

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taka cena za niego już jest od dawna. Równo rok temu zapłaciłem za niego 260zł na Allegro. I taka kwota jest raczej adekwatna do możliwości. Mam ten model i niczym się nie wyróżnia, prędkość działania tak samo przeciętna co Xiaomi Stick 4K. Ale wszystkie materiały śmigają. Bardzo rzadkie aktualizacje, rzadsze niż na Sticku i pewnie pozostanie na A11.

Edytowane przez adnage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Rok temu premiera i cena startowa 400 zł. Dzisiaj już około 200 zł.

Xiaomi TV Box S (Gen 2) - link

Mam dwa takie urządzenia. Jedno zakupione w lipcu drugie w sierpniu tego roku. 

 

Sprzęt z lipca  zdążył się już popsuć (padł zasilacz), odesłany na gwarancji. Plus jest taki że nie bawią się w naprawę tylko z automatu od razu po otrzymaniu paczki z urządzeniem wymieniają je na nowe i odsyłaj. 

Jak za tą cenę sprzęt jest bezkonkurencyjny mam tylko nadzieję że tą awarią miałem pecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi miało duże branie przed 2020, bo wtedy wyszedł Chromecast 4K i zaczął być sprowadzany kontenerami, a sprzedaż Xiaomi siadła.

59 minut temu, adnage napisał(a):

Równo rok temu zapłaciłem za niego 260zł na Allegro.

Premiera była w kwietniu lub maju zeszłego roku i cena startowa 400 zł. Potem rynek zweryfikował tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...