Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja czegoś nie rozumiem. Najpierw kazano nam siedzieć w domach, ograniczyć wszystkie kontakty, wszystko pozamykane włącznie z granicami, a teraz będą wypuszczać osoby zakażone w społeczeństwo. Gdzie tu sens i logika? 

 

Na marginesie dziś mija dokładnie pół roku od pierwszego oficjalnego potwierdzenia zachorowania w Polsce. 

Edytowane przez Beks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier Norwegii już jakiś czas temu powiedziała, że przeprasza za panikę i że z obecną wiedzą nie zarządziłaby lockdownu. U nas na takie deklaracje ze strony polityków bym nie liczył. Dla nich wszystko było i będzie idealnie, Szumowski odszedł przypadkiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z TVP dowiesz się, że przychodnie POZ są pozamykane na cztery spusty i dodzwonić się do nich graniczy z cudem? Czy w Wiadomościach na TVP 1 była omawiana sytuacja jak żaden szpital nie pomógł chorej kobiecie z bólem pleców? W końcu zmarła na niewydolność nerek.  Czy widziałeś w TVP doktora Grzesiowskiego czy doktora Simona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że po ostatnich zmianach w rozporządzeniu liczba kwarantann i osób ozdrowiałych są przedstawiane niejako lekko przez palce, gdyż nie są już przeprowadzane testy po izolacji co uważam, za duży błąd. I te właśnie liczby to woda na  młyn dla TVP, mogą mówić, że epidemia w Polsce wygasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2020 o 19:42, Falcon napisał:

W TVP mówią, że epidemia wygasa? Może to ktoś potwierdzić?

Nie, ale może mówią że to przez Czajkę nie wygasa  ?

 

Przecież wiadomo o co chodzi @Beks, będzie można ogłaszać że w Europie nas pytają, jak my to robimy że tak mało osób choruje, a takie informacje słyszałem już.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jax

W "mojej" przychodni, która też w związku z pandemią działa teraz tylko na zasadzie teleporad, jest dokładnie to samo! :/

Koronawirus sprawił, że lekarze rodzinni w przychodniach mają teraz totalną "labę". Przynajmniej pacjent teraz nie przychodzi i nie "zawraca im gitary" podczas spożywania kolejnej filiżanki kawy, czy pogaduszek. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiler napisał:

Moja przychodnia działa normalnie. Na wejściu tylko mierzą temperaturę i trzeba mieć maseczkę. Lekarze przyjmują bez problemu.

 

U mnie w ten sposób działają tylko przychodnie specjalistyczne i to też chyba nie wszystkie. Natomiast przychodnie POZ są pozamykane i tutaj dostępne są tylko teleporady. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...