Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktoś pisze że pacjent poczuł się gorzej, bo zaufał medycynie, to już prokurator w to powinien wejść. Z cenzurą to nie ma nic wspólnego.

Albo są na to twarde dowody i ktoś za taki czyn powinien ponieść odpowiedzialność, albo sieje się ferment i oczernia środowisko lekarskie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:
Jesli ktoś pisze że pacjent poczuł się gorzej, bo zaufał medycynie, to już prokurator w to powinien wejść. Z cenzurą to nie ma nic wspólnego.
Albo są na to twarde dowody i ktoś za taki czyn powinien ponieść odpowiedzialność, albo sieje się ferment i oczernia środowisko lekarskie.

Poszukaj w internecie, Jest oficjalne pismo ze szpitala covidowego w katowickich gdzie piszą, że na około 380 pacjentów podłączonych do respiratora zmarło około 300. Poczytaj co ostatnio profesor Kuna na ten temat powiedział w Polsat news u Rymanowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem od zawsze, że wykształcenie w Polsce jest na mizernym poziomie, ale rzucanie tezami, że respirator zabija... to już nawet nie jest ignorancja, to jest coś znacznie gorszego. Respirator jest ostatnią rzeczą jaką można zrobić przy niewydolności oddechowej, to ostatnia deska ratunku. Ciężko jednak o pomoc respiratora, skoro płuca pacjenta są wręcz w stanie agonalnym. Jeżeli degradacja płuc nadal postępuje to już niestety nic nie pomoże i takie są fakty, a nie jakieś teorie wyssane z palca i wiara w cudowne ozdrowienia.

Ale widzę, że nie wszyscy to rozumieją, ale to standard naszego kraju, że nauka nie bardzo się przyjęła, za to foliarskie teorie aż nadto. To swoją drogą zabawne, że najwięcej foliarzy jest w krajach wschodniej Europy... tych samych w których pewne państwa prowadzą swoją internetową propagandę w każdej kwestii aż miło ;)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vinni posłuchaj profesora Kuny a nie snuj swoich teorii spiskowych.Nawet nie wiesz do czego tak naprawdę respirator służy.

Tu są dane o pacjentach pod respiratorem w szpitalu covidowym w Katowicach. Pomyliłem się z pamięci i to grubo. Wśród tych ofiar były osoby dobrze mi znane.

https://tarnogorski.info/dotarlismy-do-szokuja/

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec,już ci kiedyś napisałem,ze jesteś fanatykiem i nie warto z tobą dyskutować. Tylko dzięki takim naiwnym wyznawcom ten cyrk się jeszcze kręci i nigdy nie wrócimy do normalności. Przyjdzie czas,że zrozumiecie i jeszcze gorzko zapłaczecie ale będzie już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fanatykiem czego jestem? Zdrowia? ;)
Czyli jak zwykle porzucałeś sobie oskarżeniami na prawo i lewo anonimowo w sieci i standardowa gadka ad-personam. Znów brak argumentów.

Dowiedzieliśmy natomiast jednego nowego, tego jeszcze na forum nie było, że respiratory zabijają 🤣 Chyba dobrze to zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam was z ciepłego Rzymu :) W samolocie wszyscy w maseczkach, z green passem i jakoś nikt się nie burzył.

W pomieszczeniach zamkniętych na miejscu 90% również nie ma problemu z zakładaniem maseczki, wejście do muzeów, Koloseum etc tylko z green passem a tłumy takie, że trzeba czekać w godzinnych kolejkach, tak jak przed 2020.

2 godziny temu, aandin napisał:

Tylko dzięki takim naiwnym wyznawcom ten cyrk się jeszcze kręci i nigdy nie wrócimy do normalności.

Peszek. Możesz się nie doczekać tej swojej wymarzonej normalności. A tymczasem świat żyje dalej i takimi fanatykami się już nie przejmuje.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marrak napisał:

Pozdrawiam was z ciepłego Rzymu :) W samolocie wszyscy w maseczkach, z green passem i jakoś nikt się nie burzył.

W pomieszczeniach zamkniętych na miejscu 90% również nie ma problemu z zakładaniem maseczki, wejście do muzeów, Koloseum etc tylko z green passem a tłumy takie, że trzeba czekać w godzinnych kolejkach, tak jak przed 2020.

Peszek. Możesz się nie doczekać tej swojej wymarzonej normalności. A tymczasem świat żyje dalej i takimi fanatykami się już nie przejmuje.

 

Nie wiem jakie spojrzenie na świat trzeba mieć, żeby się z takich rzeczy cieszyć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowjanko no i proszę jak pięknie schemat się powtarza. Hasełko poszło w etet, podstaw do niego brak i znów kilka epitetów ad-personam gdy pytamy o szczegóły :)

 

Ale skoro już mowa o fanatyzmie, czy bierzeczie pod uwagę że sami jesteście fanatykami teorii spiskowych? 

 

No bo skoro my bazujemy na danych mediów cytuje "głównego ścieku" to oczekiwałbym na dane "dopływów". 

Widzę brak, ale oskarżenia łatwo wygłosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki komentarz przeciwnicy szczepionki maja do tego wykresu?

Bo owszem, zarażeń w takim dobrze zaszczepionym w UK jest tyle samo co rok temu, ale zgonów około 10x mniej (średnio 100 dziennie kontra 1000)...

W Polsce to już tak nie wygląda. Rozkład jest podobny jak w zeszlym roku.

 

 

c1.png

 

c2.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Ale skoro już mowa o fanatyzmie, czy bierzeczie pod uwagę że sami jesteście fanatykami teorii spiskowych? 

 

No bo skoro my bazujemy na danych mediów cytuje "głównego ścieku" to oczekiwałbym na dane "dopływów". 

Widzę brak, ale oskarżenia łatwo wygłosić. 

 

Problem w tym, że coraz mniej tych teorii jest spiskowymi, bo już kilka stało się rzeczywistością. Tylko niektórych przekonano, że to nowa normalność. Temu nie jesteś w stanie zaprzeczyć, bo to fakt. 

 

 

@bgmnt Mógłbym zrobić dłuższą wypowiedź w tym temacie, ale nie za bardzo mam siłę. Tłumaczyłem tę sytuację już jakiś czas temu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczenie, że wirus jest słabszy, albo zmarli już najbardziej narażeni mnie nie satysfakcjonuje, bo w krajach typu słabo zaszczepiona Rumunia to nie działa.

Mają po 15 tysięcy przypadków i 400-500 zgonów. W UK nawet 50 tysiecy dziennie, zmarłych 150-200...

Tak więc mimo wszystkich obiekcji jak i po prostu kłamstw związanych ze szczepionką, które szły z ust różnych "ekspertów" to nie da się ukryć, że jednak coś tam poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...