Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, the cable guy napisał:

Chcesz to pijesz. Chcesz to źle się odżywiasz. Chcesz to się szczepisz. Dla mnie proste. 

No nie do końca, jak pije i źle się odżywiam to tylko sobie zaszkodzę. Jak Ty się zakazisz i przejdziesz bezobjawowo to możesz zrobić dużo szkody innym osobom, które niekoniecznie przejdą sobie ot tak covida. Idź do pomocy na oddział covidowy w szczycie fali, zobaczysz wtedy dużo ludzkiego cierpienia i dramatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ramiros15 napisał:

Idź do pomocy na oddział covidowy w szczycie fali, zobaczysz wtedy dużo ludzkiego cierpienia i dramatu.

Weź pod uwagę jakby od razu dostali pomoc lekarza rodzinnego, wdrożono leczenie to wielu tych dramatów można byłoby uniknąć. Teleporada, test i znowu telelporada. Karetka przyjeżdżała gdy stan chorego już był ciężki, rozwinięty mocno SARS/zapalenie płuc. Lekarz z Przemyśla -pan Bodnar  pomógł tysiącom osób i żaden jego pacjent nie zmarł. Przyjmował ich osobiście, osłuchiwał, robił wszystko co do niego należy. Finalnie wdrażał leczenie. Czy to amantadyną czy antybiotykiem. Przez wielu negowany. No i  można....

Edytowane przez markar
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pretekstem covidu umierały tysiące ludzi którzy nawet covidu nie mieli, lekarze się odsunęli co i zdarzyło się mi ale ze młody jestem to żyje a pani z okienka już sprzątaczka pewnie dziś jest. Ale tysięcy ludzi zostało wyrzuconych z gabinetów przez drani którzy mi dziś mówią; weź szczepionkę. 
Tych samych ludzi którzy podpisali azbest w pudrze dla dzieci..i innych tego typu przekrętów.

 

Ufac im to ja ufać mafii. Ale głupich nie sieją jedzcie i bierzcie z tego wszyscy a my mercedesami będziemy jeździć dając wam ‚darmowa’ szczepionkę za 20 dolcow sztuka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ramiros15 napisał:

No nie do końca, jak pije i źle się odżywiam to tylko sobie zaszkodzę. Jak Ty się zakazisz i przejdziesz bezobjawowo to możesz zrobić dużo szkody innym osobom, które niekoniecznie przejdą sobie ot tak covida. Idź do pomocy na oddział covidowy w szczycie fali, zobaczysz wtedy dużo ludzkiego cierpienia i dramatu.

 

Zdajesz sobie sprawę, że po szczepieniu też, a nawet tym bardziej można przechodzić bezobjawowo i zakażać?

Ta retoryka jest zupełnie nielogiczna, bo szczepisz się DLA SIEBIE. Bezsensowne teksty, że nieszczepieni są zagrożeniem dla szczepionych to paranoja pierwszego sortu, którą próbujesz wciskać. :D 

Ludzkie cierpienie i dramat to nie w pierwszej kolejności jakiś wirus. Powtórzę się: dorośniesz to lepiej zrozumiesz jak działa świat. Ty pomagałeś na oddziale covidowym, że tak "zachwalasz"? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, markar napisał:

 Lekarz z Przemyśla -pan Bodnar  pomógł tysiącom osób i żaden jego pacjent nie zmarł. Przyjmował ich osobiście, osłuchiwał, robił wszystko co do niego należy. Finalnie wdrażał leczenie. Czy to amantadyną czy antybiotykiem. Przez wielu negowany. No i  można....

Czemu budujecie takie fałszywe tezy? Skąd macie te informacje?

Bo ja wpisuję w googla pierwsze lepsze słowa klucz i otrzymuję

https://www.rp.pl/Covid-19/210429322-Terapia-amantadyna-Wiekszosc-pacjentow-dra-Bodnara-bez-testow.html

Cytat

W ostatnim roku dr Włodzimierz Bodnar wypisał ponad 1500 recept na amantadynę, która jak twierdzi, leczy COVID-19. Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że większość jego pacjentów nie miała nigdy wykonanego testu na koronawirusa. 17 pacjentów lekarza zmarło, niektórzy w dniu otrzymania recepty.

 

 

 

 

28 minut temu, Umek napisał:

Pod pretekstem covidu umierały tysiące ludzi którzy nawet covidu nie mieli,

Skąd masz te dane? Podasz źródło? Po co ja w ogóle pytam.

 

29 minut temu, Umek napisał:

Ufac im to ja ufać mafii. Ale głupich nie sieją jedzcie

A komu mamy ufać jak nie lekarzowi w sprawach medycznych? Bo chyba nie Tobie forumowemu "znawcy"

Jak w każdym zawodzie są ludzie i "ludzie".

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle w temacie...ba, mało tego mając szczepionkę czyli często blokujesz symptomy wiec roznosisz ten syf o tym nie wiedząc..wiec mnie ani nikogo innego nigdy taka szczepieniem siebie nie ochronisz jeden z drugim..

Skonczcie z komunistyczną propagandą…

Edytowane przez Umek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie dostępne dane publikowane przez NHS..znajomej matka która umarła na covid aż jej sekcje zrobiono.. poczytaj w internecie.

 

Przeczytaj jeden z drugim książkę ‚Wierny ogrodnik”. To może coś tam się w głowie zaświecić ;)

Zastanawia mnie jeden fakt..mnie nie boli ze wy się szprycujecie..a was boli że ja temu nie ufam..ciekawe;)

Bez odbioru:)

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Umek napisał:

Zastanawia mnie jeden fakt..mnie nie boli ze wy się są-rycujecie..a was boli że ja temu nie ufam..ciekawe;)

Bez odbioru:)

No wręcz przeciwnie, Ciebie boli że my wierzymy medycynie.

Pouczasz nasz co raz nie podając żadnych naukowych źródeł.

Tak jak wyżej @markar zbudował sobie ładną historię o lekarzu, a jak się wygoogla to zupełnie inny obraz sytuacji wychodzi.

Zatem błąd logiczny, nas nie boli Wasze podejście, nas boli szerzenie półprawd, a wręcz dezinformacji.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, the cable guy napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że po szczepieniu też, a nawet tym bardziej można przechodzić bezobjawowo i zakażać?

A Ty zdajesz sobie sprawę że jeśli masz przeciwciała to zakażasz krócej i mniej prątkujesz, bo wirus się tak nie namnaża jak nie zaszczepionej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek zastanawia mnie jak człowiek, który uznaje się za "obudzonego" wierzy we wszystko co jest w internecie ( a w zasadzie to co pasuje do twojej koncepcji ). Moje zdanie jest takie. Ta " lekka grypa" wyjaśniła już wielu takich jak Ty. Oby Ciebie nigdy nie musiała. Na końcu tych wszystkich teorii jest choroba i wtedy już nie ma odwrotu i innych teorii, jest tylko walka o życie ( pewnie,  że nie u każdego) . Cieszmy się, że żyjemy w czasach takiego zaawansowania technologicznego, że szczepionka pojawiła się szybko. 

@markar 😁😁😁

Edytowane przez bartas_20
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markar pochwal się zatem skąd Ty czerpiesz informacje. Źródło poproszę Twoich danych na temat tego lekarza. Prosiłem o już poprzednio, jak widzę zamiast źródła jest polemika że trudno ze mną dyskutować, skoro podaję źródło. No faktycznie ze źródłem trudno dyskutować, w pełni się zgadzam :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dvbtowiec napisał:

@marrak pochwal się zatem skąd Ty czerpiesz informacje. Źródło poproszę Twoich danych na temat tego lekarza. Prosiłem o już poprzednio, jak widzę zamiast źródła jest polemika że trudno ze mną dyskutować, skoro podaję źródło. No faktycznie ze źródłem trudno dyskutować, w pełni się zgadzam :)

Podałem Ci nazwisko lekarza, ma swoją stronę internetową, profil na FB, wydaje różne publikacje, pojawia się w mediach. Przeglądarka i działaj :)

Jeśli robisz wzmiankę to postaraj się nie mylić mnie z innym użytkownikiem.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bartas_20 napisał:

@umek zastanawia mnie jak człowiek, który uznaje się za "obudzonego" wierzy we wszystko co jest w internecie ( a w zasadzie to co pasuje do twojej koncepcji ). Moje zdanie jest takie. Ta " lekka grypa" wyjaśniła już wielu takich jak Ty. Oby Ciebie nigdy nie musiała. Na końcu tych wszystkich teorii jest choroba i wtedy już nie ma odwrotu i innych teorii, jest tylko walka o życie ( pewnie,  że nie u każdego) . Cieszmy się, że żyjemy w czasach takiego zaawansowania technologicznego, że szczepionka pojawiła się szybko. 

@markar 😁😁😁

Wierzy we wszystko w internecie? Przecie jedyne co pisze to że rośnie liczba zgonów jak i ze maleje dość szybko jak na ponoć wspaniałą szczepionkę jej wydajność..nic ponadto;)

@dvbtowiec tą tezę  już tez obalono i ba, ładunek wirusowy masz tak samo łatwo jak osoba nie szczepiona. Powszechnie dowolne w internecie, pochodzi z badań uniwersytetu z Oxfordu.

A że informacje jak widać cały czas spływają komedia staje się coraz lepsza:)

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markarTen Pan ma być sędzią we własnej sprawie i to ma być wiarygodna informacja? Żartujesz sobie ? :)

Cytat

Od marca 2020 roku do kwietnia 2021 roku doktor Bodnar wypisał dokładnie 1518 recept na amantadynę. Te dane pochodzą z rejestrów Narodowego Funduszu Zdrowia. Poprawność tych liczb potwierdza ministerstwo. Skąd więc twierdzenie, że wyleczył trzy tysiące osób? - Opakowanie bardzo często służy dla dwóch pacjentów. W rodzinach się to zdarza - mówi medyk z Przemyśla.

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27026992,doktor-bodnar-od-amantadyny-odslaniamy-kulisy-cudownej-terapii.html

 

Dobre, lek na receptę dla nie zarejestrowanych pacjentów :)

 

Cytat

Zapytałem w resorcie zdrowia, czy można zestawić dane dotyczące wystawionych recept z informacjami o wykonanym teście na COVID-19. Okazuje się, że to możliwe. A zatem spośród 1518 osób, które wyszły z gabinetu Włodzimierza Bodnara z receptą na amantadynę, tylko 806 miało kiedykolwiek test na COVID-19, a tylko w przypadku 608 z nich test dał wynik pozytywny. To znacznie mniej niż połowa, a przecież część z tych osób test wykonało dopiero po wizycie u dr. Bodnara.

Okazuje się, że aż 712 osób, które otrzymały receptę na amantadynę, nigdy nie miało wykonanego testu na koronawirusa - ani PCR, ani antygenowego. Ale doktor twierdzi, że testy nie są potrzebne.

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi zaleciłeś? Abym poczytał jak ten Pan sam chwali się swoimi osiągnięciami? Bez żartów :)

Ty za to z przekonaniem twierdziłeś że żaden pacjent nie zmarł. I co? Podtrzymujesz to?

Płaszczyzna do rozmowy jest faktyczne krucha jeśli zestawimy Twoje teorie z faktami.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, markar napisał:

Lekarz z Przemyśla -pan Bodnar  pomógł tysiącom osób i żaden jego pacjent nie zmarł. Przyjmował ich osobiście, osłuchiwał, robił wszystko co do niego należy. Finalnie wdrażał leczenie. Czy to amantadyną czy antybiotykiem. Przez wielu negowany. No i  można....

Nie kłam 

Dopisz ile brał za wizytę?

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje fakty to pierwsza strona Google. Przeczytałeś kilka zdań artykułu i już masz pogląd. Jesteś jak widzę idealnym odbiorcą mainstreamowych mediów :)  

10 minut temu, dvbtowiec napisał:

A co mi zaleciłeś? Abym poczytał jak ten Pan sam chwali się swoimi osiągnięciami? Bez żartów :)

Ty za to z przekonaniem twierdziłeś że żaden pacjent nie zmarł. I co? Podtrzymujesz to?

Płaszczyzna do rozmowy jest faktyczne krucha jeśli zestawimy Twoje teorie z faktami.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku podałeś konkretne informacje,

Godzinę temu, markar napisał:

Lekarz z Przemyśla -pan Bodnar  pomógł tysiącom osób i żaden jego pacjent nie zmarł.

jak się okazuje które mijają się z prawdą.

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27026992,doktor-bodnar-od-amantadyny-odslaniamy-kulisy-cudownej-terapii.html

 

Cytat

W danych, do których dotarłem, jest jeszcze jedna istotna liczba. 17 osób, którym doktor przepisał amantadynę i które zrealizowały recepty, zmarło. Przypadki są różne. Niektórzy pacjenci otrzymywali receptę na długo przed chorobą, inni realizowali ją w dniu zgonu. Dla przykładu:

Pacjent rocznik 1928:

- 19.06.2020: realizacja recepty amantadyna (wystawiona 19.06.2020)
- 03.10.2020: wynik negatywny (zlecony 30.09.2020)
- 12.10.2020: realizacja recepty amantadyna (wystawiona 09.10.2020)
- 05.11.2020: wynik pozytywny (zlecony 05.11.2020)
- 12.11.2020: zgon 

Pacjent rocznik 1940:

- 03.10.2020: wynik negatywny (zlecony 30.09.2020)
- 30.10.2020: realizacja recepty amantadyna (wystawiona 26.10.2020)
- 02.11.2020: zgon 
(...)

 

Zarzucasz danym z ministerstwa że kłamią w sprawie zgonów pacjentów których leczył Pan Doktor? Powiedz to wprost.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sebek00 napisał:

Nie kłam 

Dopisz ile brał za wizytę?

Umów się na wizytę to się dowiesz.

13 minut temu, dvbtowiec napisał:

Człowieku podałeś konkretne informacje,

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=216243466975214&id=100740295192199

Żaden nie zmarł na amantadynę, którą stosował.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...