Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sebek00 napisał:

Uśmiechy już nam dałeś, dzięki 🙂

Wypowiem się za siebie. Nie czytasz albo nie rozumiesz co czytasz, tego nie wiem. Nie napisałem że Oni kłamią. W pewnych kwestiach się z Tobą zgadzam w innych nie. 

Tylko taki YouTuber może mówić prawdę ale i może kłamać tak jak kłamią (według Ciebie) główne media. I tylko tyle i aż tyle chciałem pokazać. 

 

 

90 % mówią prawdę a te 10 % to mogą być informacje błędne od informatorów jakie te kanały czerpią informacje. Spokojnie Sebak00 może nie doczytałem mój błąd ale to wynik że jestem zmęczony po całym dniu :) 

Sebak00 ale według mnie więcej się dowiesz prawdy z takiego kanału wRealu24 niż ze stacji TVN24 czy Polsat News i tyle chciałem wyjaśnić w tej kwestii :)

 Bardziej wierzę w informacje przekazywane na kanale wRealu24  niż w media głównego nurtu a nie oglądam już ich od blisko ponad 7 miesięcy. 

 

Dałem takie jak uważałem za słuszne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Dałem takie jak uważałem za słuszne :) 

Widzisz nawet w tak błachej sprawie jak ta możliwość reagowania na posty innych ( w formie anonimowej dla mnie bezsensowna ) mogłem przed chwilą zostać kłamcą bo przecież nie wiedziałem ( tylko się domyśliłem) że to Ty. Także polecam czytać czy oglądać rewelacje z YouTube i innych źródeł na temat covid-19 trochę z dystansem.🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebek00 napisał:

Widzisz nawet w tak błachej sprawie jak ta możliwość reagowania na posty innych ( w formie anonimowej dla mnie bezsensowna ) mogłem przed chwilą zostać kłamcą bo przecież nie wiedziałem ( tylko się domyśliłem) że to Ty. Także polecam czytać czy oglądać rewelacje z YouTube i innych źródeł na temat covid-19 trochę z dystansem.🙂

 

Każdy może taką buźkę dać a mnie takie dają ciągle  ze względu że piszę nie prawdę. Jestem do tego przyzwyczajony ale może  kiedyś ktoś powie miałeś rację albo jak tak powiem , kto wie. 

Sebek00 prócz tych kanałów które wymieniłem  nie ma z czego zaczerpnąć informacji na temat covid19 i tu jest problem.

 

WP - pisze same  bzdury i do tego wstawia ekspertów lekarzy medialnych i wygadują w kółko to samo. Pandemia pandemia szczepić szczepić  

Interia.pl -  to samo co WP ,

Gazeta.pl - to już szkoda pisać cokolwiek same brednie 

Onet.pl - hmmm   zapomniałem że taki portal w ogóle jest 

 

Z czego tak naprawdę czerpać informacje  żeby pisali prawdę ano nie ma w moim odczuciu takiego portalu :( 

 

Bużki cofnięte bo faktycznie dane pod wpływem emocji. 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Sebek00 , mingo , Cosair28   macie 1000%  racji na YouTube sami kłamcy i tylko wyłudzają  kasę od ludzi za mówienie nie prawdy ale za to w mediach tak zwanych jak oni to mówią o sobie niezależne TVN24 czy Polsat News  ooo tam to mówią prawdę  i tylko prawdę . Ludzie w jakich wy czasach żyjecie ??  Uważam, że tylko w mediach niezależnych a takie są na YouTube można uzyskać jakąkolwiek informację co się dzieje w pandemii. Liczycie że na stronach internetowych znajdziecie informacje o zgonach poszczepiennych to was rozczaruje nic tam nie znajdziecie , bo zaraz były by zablokowane i skasowane. Takie właśnie mamy wolne media brak jakichkolwiek informacji. Co do tych YouTuberów to oni mają wyłączoną monetyzacje i stąd nic nie zarabiają z samego  YouTube a tylko z darowizn dobrowolnych  od ludzi i wszystko w temacie :)   

 

Jestem ciekaw ilu z was tak naprawdę rozróżnia zarażonych od tych podejrzanych  i tu przykład  : podają dziś   7tyś to są osoby zarażone a czemu nie  podejrzane  a to jest kolosalna różnica przy tych statystykach . Po drugie to że ktoś jest zarażony lub  podejrzany  to nie znaczy że jest chory bo tylko dlatego że wyszedł mu wynik dodatni. Mamią nas tymi statystykami co dzień a mało kto rozróżnia na zarażonych lub podejrzanych i tak samo ze zgonami podają w mediach 500 umarło i wszyscy myślą że umarło 500 na COVID19 a tu lipa  450 zmarło  na inne choroby niz covid19 a reszta to może być na covid19 ale nie koniecznie i gdzie to wysoka umieralność  na koronawirusa się pytam :)  Tak jest prawda ale według was prawda jest taka jaka podają media głównego nurtu a YouTube - rzy  to zło jakich mało. 

 

 

 Masz racje Mingo  Sebek00 mówi prawdę chcą tylko zaistnieć i na tym zarobić. Co za nie dobrzy  z nich ludzie  żeby tak w konia ludzi robić  za mówienie  nie prawdy :) 

wRealu24 mają wyłączoną monetyzacje  i większość tego typu kanałów o tej tematyce , także z czego taki kanał ma żyć się pytam ?? Taki TVP dostaje od państwa 2mld od państwa to jest w porządku tak ?? Każdy chce żyć i zarabiać i to chyba jest normalna sprawa  Mingo  czy nie ? W tym roku z inicjatywy wrealu24  powstanie nowy polski YouTube i skończy się zamykanie ludziom ust tym  co chcą mówić prawdę. YouTube tylko dba o takie kanały co mowie dobrze o covid19 i samych szczepionkach. Większość kanałów utrzymują się z darowizn dobrowolnych od ludzi.

 

 

 

Też masz rację Mingo dlaczego by mieli ukrywać prawdę o szczepionkach :) Może kiedyś jakieś media pękną i powiedzą prawdę przez pomyłkę.

 

W dalszym ciągu nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem? Pisałem już 100 razy, napiszę 101. Żadne media nie są dla mnie wiarygodne, jeśli o czymś gdzieś czytam, słyszę to staram się to zweryfikować w innych źródłach. Jeśli w innym miejscu znajdę potwierdzenie informacji to wiem, że jest to prawda(oczywiście, nie chodzi o to, żeby tvn mi potwierdził info z polsatu, a żeby dotrzeć do jakichś dokumentów potwierdzających informację). Właśnie o tym pisałem do @corsair28. Informacje trzeba weryfikować i wtedy brać coś za prawdę.

Ty niestety wierzysz w to co chcesz wierzyć, wystarczy, że powie to wrealu24 i już łapiesz to jak pelikan. Nie mówię, że oni tylko kłamią, być może nie kłamią w ogóle a mówią samą prawdę. Tyle tylko, że jest to nie do zweryfikowania. Jeśli zarzucają, że są zgony poszczepienne to niech przedstawią na to jakieś dowody. Na tym polega prawda, każda informacja powinna być weryfikowalna. Równie dobrze mogę sobie mówić bez żadnego podparcia, że na katar umiera 500 osób dziennie w Polsce. Jesteś w stanie to zweryfikować? Nie. Dlatego mi nie wierzysz. Podobnie zalecam robić też w przypadku innych źródeł. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mingo powiem Ci tak szczerze że  jak wRealu24 coś podają jakiś news to moim zdaniem  zawsze są  poparte jakimś faktem i tym się różnią  od mediów głównego nurtu. TAK wieże im ślepo a czemu bo jak coś podają to podają konkretne info. Słyszałeś że zmarł bardzo znany doktor z Zabrza po podaniu szczepionki pierwszej dawce? Ja osobiście nigdzie  nie znalazłem takiej informacji ani w mediach ani w necie.  Czemu ano temu żeby nie robić paniki w śród ludzi którzy maja się zaczepić. Rząd poluzował i pozwolił otworzyć stoki i hotele i co zaraz powiedział że jak będzie 10tyś   to zamyka nas ponownie a co się dzieje teraz  jeśli chodzi o statystyki dzienne idzie do góry i dziś mamy już prawie 10 tyś i co zaraz będzie zamykanie kraju. Ktoś powie że to winna ludzi a ja powiem że to było zaplanowane żeby tak właśnie się stało. Specjalnie poluzowali żeby mieć pretekst do ponownego  zamknięcia kraju. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

Mingo ja nie będą do niczego Cię przekonywał bo to działa na odwrót  niż byś chciało ale jak byś obejrzał ich to byś wiedział że jakoś mówią to jest na to poparcie faktów. Czy media głównego nurtu maja takie poparcie faktów wątpię :)  Jedynie co można usłyszeć to trzeba się szczepić  i że to jest bezpieczne. Prawda jest inna i według mnie za takie kłamstwa jakie zatajają media i nie mówią nic o zgonach poszczepiennych  to według mnie powinno się ich zaskarżyć do sądu .To jest celowe wprowadzenie ludzi w błąd ale to jest moja prywatna opinia. 

 

Ja osobiście nie wierzę w ani jedno słowo co mówią media głównego nurtu i stąd nie oglądam ich od 7 miesięcy , bo z tych stacji w moim odczuciu nie dowiesz się niczego nowego co byś sam nie znalazł w necie i takie to są wolne media w Polsce:) 

 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 Słyszałeś że zmarł bardzo znany  Dr z Zabrza po podaniu szczepionki pierwszej dawce ??? Ja osobiście nigdzie  nie znalazłem takiej informacji ani w mediach ani w necie.  

Kłamiesz !!!!!! pisali o tym wszędzie. Wpisz do Gogola "śmierć lekarza z Zabrza"  i nie pisz bzdur. W TV tez o tym mówili. Ja natomiast nie specjalnie mam zaufanie do "rzetelności" pana Marcina Roli z Twojego wRealu24. Postać bardzo kontrowersyjna, goszcząca często w TVP info, polskim radiu, sympatyzuje z Młodzieżą wszechpolską, ONR nie wspominając o PISie. Jeżeli to jest dla Ciebie taki wiarygodny dziennikarz to ....powodzenia życzę. I nie pisz, że cokolwiek, czymkolwiek jest poparte bo też na ten portal zaglądam. Można tam przeczytać to samo ci w "kłamliwych wg Ciebie" onetach, WP czy innych interiach.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego tak antyszczepionkowcy zniechęcają do szczepień,jak jeden z drugim nie chce iść to jego sprawa ale niech nie wypisuje jakiś niesprawdzonych informacji na temat skutkach poszczepiennych.

Taka jest prawda że własnie dzieki szczepieniom udało nam sie pozbyc wielek groźnych i smiertelnych chorób,ja juz tez znałem takie osoby ,ktore mowiły że wirusa nie ma i że jest plandemia i teraz niestety juz ich nie ma naszym świecie.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, corsair28 napisał:

Kłamiesz !!!!!! pisali o tym wszędzie. Wpisz do Gogola "śmierć lekarza z Zabrza"  i nie pisz bzdur. W TV tez o tym mówili. Ja natomiast nie specjalnie mam zaufanie do "rzetelności" pana Marcina Roli z Twojego wRealu24. Postać bardzo kontrowersyjna, goszcząca często w TVP info, polskim radiu, sympatyzuje z Młodzieżą wszechpolską, ONR nie wspominając o PISie. Jeżeli to jest dla Ciebie taki wiarygodny dziennikarz to ....powodzenia życzę. I nie pisz, że cokolwiek, czymkolwiek jest poparte bo też na ten portal zaglądam. Można tam przeczytać to samo ci w "kłamliwych wg Ciebie" onetach, WP czy innych interiach.

 

Co do Marcina Roli mówimy o tej samej osobie która prowadzi kanał na YouTube ?? Chyba pomyliłeś osoby bo Marcin Rola nie jest częstym  gościem TVP INFO i tam go nie zobaczysz , także nie wiem skąd masz takie błędne informacje . Ma swój kanał na YouTube i na tym się skupia. Jesteś bardzo negatywnie do niego nastawiony ale to pewnie efekt  tego że mówi  prawdę a tobie ta prawda nie pasuje :)  Oglądaj sobie co chcesz i wież w co chcesz co mówią media. Każda osoba która mówi inaczej niż rząd jest osobą kontrowersyjną i najlepiej taka osobę było by uciszyć a tak robi właśnie YouTube wyłączając monetyzacje  i nie dając ludziom zarobić. To nie długo się skończy jak powstanie polski YouTube i tam przejdą inne kanały z YouTube. W końcu będzie moim zdaniem wolność słowa   a nie jak teraz zamykanie ludziom usta.

 

Co do Marcina Roli, to nie jest moim autorytetem  i nie jest dla bogiem ale odkąd go oglądam mam inne spojrzenie na to co się dzieje w Polsce a dzieje się bardzo źle. Wierzę jemu niż  politykom czy mediom czy portalom które piszą w kółko to samo.

 

 

 

Pozdrawiam :) 

10 godzin temu, kamcio231 napisał:

Zastanawia mnie dlaczego tak antyszczepionkowcy zniechęcają do szczepień,jak jeden z drugim nie chce iść to jego sprawa ale niech nie wypisuje jakiś niesprawdzonych informacji na temat skutkach poszczepiennych.

Taka jest prawda że własnie dzieki szczepieniom udało nam sie pozbyc wielek groźnych i smiertelnych chorób,ja juz tez znałem takie osoby ,ktore mowiły że wirusa nie ma i że jest plandemia i teraz niestety juz ich nie ma naszym świecie.,

 

I ty w to wierzysz co piszesz a skutki uboczne to co a to że ludzie umierają po zaczepieniu to co ktoś sobie wymyślił  ?? Pandemia dobre słowo ale chyba za bardzo uwierzyłeś w to wszystko. Moim zdaniem nie ma  żadnej pandemii a jeśli już coś jest to jakiś tam wirus , który co roku się pojawia i a tak naprawdę żyjemy z nim od początku społeczeństwa. Widzę że media tu robią bardzo dobrą robotę to trzeba im to przyznać że przekaz mają dobry  i stad później ty piszesz że dzięki szczepionka ma być dobrze.

A ten doktor który tak zachwalał że trzeba się szczepić że antyszczepionkowcy głupoty gadają to ja się pytam gdzie on teraz jest  aaa zapomniałem zmarł biedny po padaniu szczepionki  i  kto teraz będzie głosił tezy że trzeba się szczepić.  Takie są właśnie skutki szczepionki nie przebadanej  i dopiero teraz testowanej na ludziach , także tak idź się zaszczep i bądź tą osobą co będzie eksperymentem na ludziach.

Szczepionki tak ale przebadane a nie te co eksperymentują na ludziach bo sami nie wiedza jakie będą skutki. Co mówi sam producent szczepionki że nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne , czyli co eksperyment na ludziach  jeszcze przez 2 lata bo tyle dostał jeszcze czasu Pfizer. Pamiętaj oni dostali  warunkowo zgodę na te szczepionki i stad jeszcze przez 2 lata będzie eksperymentował czy ta szczepionka jest gotowa do pełnej gotowości .

 

Wszystko w temacie kamcio231

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Tekst muszę korygować, bo dużo błędów piszesz, a jak dalej będziesz to robił, to posty w koszu będą, popracuj nad pisownią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek z Ozimka

U żony w szpitalu nikt takiego objawu nie zgłaszał. Ale jest to tylko kilkadziesiąt osób i to wszyscy szczepieni szczepionką Pfizer. 

 

1 godzinę temu, XMAREKK30 napisał:

 

 

Ja osobiście nie wieże w ani jedno słowo co mówią media głównego nurtu i stąd nie oglądam ich od 7 miesięcy , bo z tych stacji nie dowiesz się niczego nowego co byś sam nie znalazł w necie i takie to są wolne media w Polsce:) 

Daj spokój. Piszesz że nie oglądasz od 7 miesięcy a zarazem stwierdzasz że cały czas kłamią. 

Edytowane przez Sebek00
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie oglądam od 7 miesięcy ale mój ojciec ogląda i  mi wpaja co oni gadają i stąd wiem że kłamią   i tyle w temacie. U mnie kanały tak zwane nie zależne tvn24 , Polsat News i TVP INFO PiS  są zablokowane bo ani ja ani żona  nie chcemy tą propagandę patrzeć  . Każdy ma wybór co chce oglądać  i  później w to wierzyć . Dobra kończę ten temat. 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, XMAREKK30 napisał:

 

O jak się uniosłeś matko boska hehhe. Co do Marcina Roli mówimy o tej samej osobie która prowadzi kanał na YouTube ?? Chyba pomyliłeś osoby bo Marcin Rola nie jest częstym  gościem TVP INFO i tam go nie zobaczysz , także nie wiem skąd masz takie błędne informacje . Ma swój kanał na YouTube i na tym się skupia. Jesteś bardzo negatywnie do niego nastawiony ale to pewnie efekt  tego że mówi prawdę a tobie ta prawda nie pasuje :)  Oglądaj sobie co chcesz i wież w co chcesz co mówią media. Każda osoba która mówi inaczej niż rząd jest osobą kontrowersyjną i najlepiej taka osobę było by uciszyć a tak robi właśnie YouTube wyłączając monetyzacje  i nie dając ludziom zarobić. To nie długo się skończy jak powstawanie Polski YouTube i tam przejdą inne kanały z YouTube. W końcu będzie wolność słowa   a nie jak teraz zamykanie ludziom usta.

 

Co do Marcina Rola nie jest moim atutorytem  i nie jest dla bogiem ale odkąd go oglądam mam inne spojrzenie na to co się dzieje w Polsce a dzieje się bardzo źle. Wieże jemu niż  politykom czy mediom czy portalom które piszą w kółko to samo szczepić szczepić się bo to jest bezpieczne.

 

 

 

Pozdrawiam :) 

 

I ty w to wierzysz co piszesz a skutki uboczne to co a to że ludzie umierają po zaczepieniu to co ktoś sobie wymyślił  ?? Pademia dobre słowo ale chyba za bardzo uwierzyłeś w to wszystko. Niema  żadnej Pandemii a jeśli już coś jest to jakiś tam wirus , który co roku się pojawia i a tak naprawdę żyjemy z nim od początku społeczeństwa. Widzę że media tu robią bardzo dobrą robotę to trzeba im to przyznać że przekaz mają dobry  i stad później ty piszesz że dzięki szczepionka ma być dobrze. Zastawów się dwa razy zanim coś napiszesz. 

A ten doktor który tak zachwalał że trzeba się szczepić że antyszczepionkowcy głupoty gadają to ja się pytam gdzie on teraz jest  aaa zapomniałem zmarł biedny po padaniu szczepionki  i  kto teraz będzie głosił tezy że trzeba się szczepić. Taki był mądry a teraz sam zmarł po zaszczepieniu. Takie są właśnie skutki szczepionki nie przebadanej  i dopiero teraz testowanej na ludziach , także tak idź się zaszczep i bądź tą osobą co będzie eksperymentem na ludziach.

Szczepionki tak ale przebadane a nie te co eksportują na ludziach bo sami nie wiedza jakie będą skutki. Co mówi sam producent szczepionki że nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne , czyli co eksperyment na ludziach  jeszcze przez 2 lata bo tyle dostał jeszcze czasu Pfizer. Pamiętaj on dostał warunkowo zgodę na te szczepionki i stad jeszcze prze 2 lata będzie eksperymentował czy ta szczepionka jest gotowa do pełnej gotowości .

 

 

Wszystko w temacie kamcio231

 

Do Kirk  moderatora  -   proszę Ciebie bardzo żebyś nie zmieniał mojego tekstu bo nie życzę sobie tego. Nie wiem jak masz w tym cel  ale chciałbym żeby tekst był taki jak napisałem a nie taki jaki tobie pasuje . 

Proponuje żebys poszedł na pare dni na oddział covidowy,to po pierwsze,może bys zrozumiał co nie co ,po drugie ,kazdy ma wolna wolę i może pójsc lub nie się zaszczepic. Dlaczego nie napiszesz,ile osobom szczepionka uchroniła zycie.mój znajomy był tydzien pod tlenem jak miał covid,a chłop w sile wieku.Tak więc sie zastanów co piszesz,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Tak nie oglądam od 7 miesięcy ale mój ojciec ogląda i  mi wpaja co oni gadają i stąd wiem że kłamią   i tyle w temacie. U mnie kanały tak zwane nie zależne tvn24 , Polsat News i TVP INFO PiS  są zablokowane bo ani ja ani żona  nie chcemy tą propagandę patrzeć  . Każdy ma wybór co chce oglądać  i  później w to wierzyć . Dobra kończę ten temat. 

Właśnie to jest Twój problem, że swoją opinie na temat covid-19 w tv opierasz na opinii innych. Ktoś coś Ci tam powie i tyle. Jest taka zabawa dla dzieci "Głuchy Telefon" sprawdź czy informacja początkowa jest taka sama jak końcowa, polecam🙂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Proponuje żebys poszedł na pare dni na oddział covidowy,to po pierwsze,może bys zrozumiał co nie co ,po drugie ,kazdy ma wolna wolę i może pójsc lub nie się zaszczepic. Dlaczego nie napiszesz,ile osobom szczepionka uchroniła zycie.mój znajomy był tydzien pod tlenem jak miał covid,a chłop w sile wieku.Tak więc sie zastanów co piszesz

 

Nie mów co mam robić kamcio231 to jedno a po drugie w Łodzi zlikwidowali w jednych ze szpitali odziały  covidowy bo nie miał kto tam przebywać a z reszta w całej Polsce likwidują oddziały covidowe a ty mi piszesz żebym poszedł i zobaczył ale co mam zobaczyć  pusty odział ??? Komu uratowała życie tego nie wiem bo media nie mówią o tym  a komu odebrała życie  i tu tym bardziej nie mówią się  o tym. Najlepiej napisać  że zaszczepili tyle mln  osób ale jak ludzie umierają  po szczepionkach to mówią że umarli na swoje choroby a jak człowiek umarł na swoja chorobę to mówią że umarł na COVID19  i taka jest polityka szpitali i sanepidu.  Układają jak im pasuje. 

Kamcio231 nie jedna osoba mi mówiła jak ona ciężko przechorowała COVID19  a później okazało  się że to nie był COVID19 a grypa a wiadomo że jedni przechodzą to łagodnie a inni bardzo ciężko ale teraz nie ma tematu grypa a jest COVID19. 

 

Przykład nauczycieli i co oni lekko przechodzą a ile jest  takich przypadków  o których się nie mówi. U mojego syna w szkole żaden nauczyciel się nie zgłosił na  szczepienie i takich szkół jest coraz więcej, także niech rząd nie gada że takie jest zainteresowanie wśród nauczycieli. To jest wymysł rządu żeby wprowadzić zainteresowanie nauczycieli ale stało się odwrotnie.

 

https://portal.abczdrowie.pl/dzialania-niepozadane-po-szczepionce-astrazeneca-ekspert-wyjasnia

4 godziny temu, Sebek00 napisał:

Właśnie to jest Twój problem, że swoją opinie na temat covid-19 w tv opierasz na opinii innych. Ktoś coś Ci tam powie i tyle. Jest taka zabawa dla dzieci "Głuchy Telefon" sprawdź czy informacja początkowa jest taka sama jak końcowa, polecam🙂

 

Sebek00 to nie jest mój problem. Ja osobiście opieram się na  tym co widzę i słyszę a nie to co podają media  a że większość z was wieży w to co wieży to już nie mój problem. Mam nadzieje że cała prawda o pandemii się wyda wcześniej czy później  a osoby za to  odpowiedzialne dostaną dożywocie i kary finansowe. Sebek00 jeśli masz ochotę się pobawić w zabawy to nie będę Ci tego zabraniał :)

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamcio231 napisał:

Zastanawia mnie dlaczego tak antyszczepionkowcy zniechęcają do szczepień,jak jeden z drugim nie chce iść to jego sprawa ale niech nie wypisuje jakiś niesprawdzonych informacji na temat skutkach poszczepiennych.

Taka jest prawda że własnie dzieki szczepieniom udało nam sie pozbyc wielek groźnych i smiertelnych chorób,ja juz tez znałem takie osoby ,ktore mowiły że wirusa nie ma i że jest plandemia i teraz niestety juz ich nie ma naszym świecie.,

W jakim wieku? Co znaczy w tym przypadku "znałem"? Daj konkrety.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Cable Guy widziałeś nowy spot reklamowy rządowy zachęcający szczepmy się ??? Jestem ciekaw ile za to kasy przytulili Ci eksperci i senatorowie ??

 

 

 Dawno tak się nie uśmiałem jak dziś z tej reklamy hehehhe :)  Nawet mój  syn 13 letni się uśmiał i zapytał  się mnie co oni wygadują tato ??

16 minut temu, the cable guy napisał:

W jakim wieku? Co znaczy w tym przypadku "znałem"? Daj konkrety.

  Nie spodziewaj się konkretów :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

Tak nie oglądam od 7 miesięcy ale mój ojciec ogląda i  mi wpaja co oni gadają i stąd wiem że kłamią   i tyle w temacie. U mnie kanały tak zwane nie zależne tvn24 , Polsat News i TVP INFO PiS  są zablokowane bo ani ja ani żona  nie chcemy tą propagandę patrzeć  . Każdy ma wybór co chce oglądać  i  później w to wierzyć . Dobra kończę ten temat. 

 

7 minut temu, XMAREKK30 napisał:

The Cable Guy widziałeś nowy spot reklamowy rządowy szczepmy się ??? Jestem ciekaw ile za to kasy przytulili Ci eksperci i senatorowie ??

 

 

 Dawno tak się nie uśmiałem jak dziś z tej reklamy hehehhe :)  Nawet mój  syn 13 letni się uśmiał i pytał  się mnie co oni wygadują tato ??

  Nie spodziewaj się konkretów :) 

Znowu mijasz się z prawdą 😄  nie tak dawno "zapewniałeś", że nie oglądasz tej telewizji, że masz zablokowane :) . Dla mnie kolego jesteś zupełnie niewiarygodny. Na wszystko masz wytłumaczenie, wszędzie znajomych, sypiesz przykładami na prawo i lewo oczywiście prawdziwymi choć nie potrafisz tego  udowodnić czy podać rzekomych źródeł informacji i tylko to co Ty przeczytasz jest prawdziwe. To się kojarzy tylko z jednym TROLUJESZ 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dość znaczące potwierdzenie, że nawet bardzo scisły lockdown nic tak naprawdę nie daje.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,26805115,w-2020-r-uciekali-pandemii-w-2021-r-ich-dogonila-covid-19.html#s=BoxOpMT

 

Na palcach jednej ręki można policzyć państwa, które - licząc odsetkiem ofiar COVID-19 - lepiej przeszły 2020 r. niż Słowacja. W 2021 r. wszystko zaczęło się psuć i dziś nie ma na świecie kraju, który raportuje więcej zmarłych (w przeliczeniu na milion mieszkańców) niż nasi południowi sąsiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tak wtrącę co do kwestii pozyskiwania informacji z mediów - to, że czerpie się wieści z jednego źródła, jednego portalu czy kilku kanałów na YT, na których jest ten sam przekaz, a nie sięga się do innych, uznając że są w czyjejś opinii nierzetelne, nie oznacza, że wie się całą prawdę i tylko prawdę. Wręcz przeciwnie - tak naprawdę w taki sposób ogranicza się możliwość rzetelnego dowiedzenia się o różnych sprawach, zaczynając od pandemii, a kończąc na polityce. I to dotyczy obojętnie jakich mediów, niezależnie, czy się będzie mówić "oglądam tylko wRealu 24, bo tam wszystko mówią, a w innych mediach nic" (co jest też nadużyciem), czy z kolei się uzna, że ogląda tylko TVN albo Polsat.

 

A, i tak przy okazji - więcej merytorycznej treści by się przydało, a nie tylko ciągłe naskakiwanie, że ktoś korzysta z danych mediów, albo wyśmiewanie się z poglądów innych ludzi (szczególnie zmarłych, to już jest naprawdę poniżej pasa).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk jeśli masz na myśli tego doktora który sam się naśmiewał z ludzi i antyszczepionkowców a później zmarł po podaniu 1 dawki szczepionki to sam sobie na to zasłużył. Każdego szkoda kto umiera ale przynajmniej pozostawił świadomość że szczepionki są niebezpieczne,  gdzie sam namawiał do szczepień. Sam się pewnie tego nie spodziewał że  jego to dotknie ale jak pisałem to jest dowód na to że zamim się zaszczepisz przemysl to dwa razy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słowo zaslużył jest mocne ale jak byś posłuchał to co on mówił o ludziach i tych antyszczepionkowcy to byś wiedział że gość był bardzo na tak na szczepienia kosztem własnego życia mimo wszystko a teraz widać że wszystko obróciło się przeciwko niemu. Chciał może dobrze a wyszło jak zawsze.

Najwidoczniej ludzie muszą umierać po tych szczepionkach żeby inni mogli się obudzić i przejrzeć na oczy. Przykro mi że tak piszę ale to jest jedynie wyjście żeby było w końcu normalnie i normalnie funkcjonować. To  jest moja osobista opinia i nikt nie musi się z tym zgadzać. Może to jest teza kontrowersyjna ale jak inaczej dotrzeć do ludzi co są zaślepieni tymi szczepionkami i tą całą pandemią.

Czas żeby ludzie zaczęli myśleć a nie wierzyć w to co mówią w telewizji i co mówią rządzący partii PiS.

 

Edit:

Ja nigdy nie mówiłem że mam zawsze rację Kirk ale trzeba mieć umysł czysty żeby nie zwariować w tych czasach co raz ciężkich. To nie jest jedyny przypadek gdzie ludzie umierają po zaczepieniu 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...