Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtyczka jest jedna dla sportu, VOD i TV. Transmisje, które testowałam, te darmowe miały głównie bitrate 10,5 Mb/s: https://i.postimg.cc/Pqc6LMMW/SKY-bitrate-Full-HD.jpg

 

Jeśli Wam 4K płynnie działa w Polsce, to można powiedzieć, że szwajcarskie SKY trzyma poziom.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę nie w temacie, ale..

Zuzio, nazwanie Szwajcarii ,,lepszą (xD) częścią świata" to totalny absurd, no ale co kto woli.

 

A co do obrazu, to faktycznie. To nie jest ładna jakość. To wręcz fenomenalna. :) Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić lepszą. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lannan napisał:

Tak troszkę nie w temacie, ale..

Zuzio, nazwanie Szwajcarii ,,lepszą (xD) częścią świata" to totalny absurd, no ale co kto woli.

Pod względem steamingu to jak najbardziej jest to lepsza część świata, bo pisałam w tym kontekście. Do momentu zapoznania się ze SKY myślałam, że wysoka jakość możliwa jest tylko w USA, gdzie FuboTV zadziwiło mnie ilością transmisji live, zwłaszcza w 4K. 

17 godzin temu, kunkore napisał:

@ZuziaSky 4K działa bardzo dobrze, zarówno na LG WebOS jak i Play TV Box 2.

Bez VPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego repozytorium zainstalować plugin SkyCH, żeby hulało 4K i HDR? Odpaliłem Kodinerds i mam tylko 720p, a w ustawieniach mam tylko logowanie na konto.

Niestety Kodi odpala mi transmisje sportowe tylko w 720p, a APK w wersji 4.4.7 zainstalowane na Shield Pro oraz Play Box v2 działają w FHD i tylko Play Box odpala HDR HLG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Kodi 19.x polecam spróbować takie ustawienia dla Input Stream Adaptive jak na zrzucie: ->link

Ale jak pisałam, nie testowałam wersji SKY Sport tylko Sky Show, gdzie 1080p działało bez problemu dla każdej wersji transmisji, VOD, TV, live. Również na urządzeniach z certyfikacją L3.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 17:11, all999 napisał:

Z jakiego repozytorium zainstalować plugin SkyCH

Dla Sky Ch w Kodiners. Wspólna dla usług Sport/Show/Store.

 

Gdyby ktoś szukał do innych Sky, to w tym samym miejscu są też wtyczki dla wersji austriackiej i niemieckiej. Do Sky Sport Now oraz nowozelandzkiego Sky Go - w repozytorium SlyGuy. Natomiast Sky Italia jest w oficjalnym repozytorium Kodi.

 

W dniu 19.06.2022 o 22:52, all999 napisał:

Co do oficjalnego wsparcia dla UHD, to android go ma tylko w wybranych TV, także zostaje WebOS.

 

Teraz rozumiem czemu oferują swój  Sky TV-Stick 4K w promocyjnych pakietach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na pakiet SKY SHOW.

Jeśli ktoś jest chętny to wystarczy wpisać Promo Code :

 

SkyDeal

 

by otrzymać pakiet SKY SHOW ( Entertainment + Cinema ) w cenie 12 CHF miesięcznie NA ZAWSZE.

Oferta ważna dla pierwszych 1000 osób które skorzystają z kodu  "SkyDeal"  w dniach od  Piatku do Niedzieli.

Podobna promocja miała miejsce na poczatku roku.

P.s Szwajcarski pakiet Entertainment + Cinema rózni się od niemieckiego oraz austrackiego.

Screenshot-20220623-223830-Chrome.jpg

 

 

Nadal ważnay jest Promo Code

 

FORMULA2022

 

po którego wpisaniu otrzymujemy pakiet SKY SPORT w cenie 12.90 CHF przez pierwsze 6 miesięcy.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na Sky Show Entertainment+Cinema imponująca, jestem pod wrażeniem. Ta sportowa też w niezłej cenie. Biorąc pod uwagę kontent i jakość jaką oferuje Sky.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dadam, cena rewelacja. Jakość też bardzo dobra.

@all999 jednak jest 4K zarówno pod Android jak i na PC, Kodi 19.4 z ustawieniem Input Stream Adaptive jak wyżej. Bitrate było podawane i zgadza się, jest ponad 17 Mb/s. Dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru. Kanał Bundesliga 4K ma takie same parametry, ale obecnie jest tam tylko jakaś plansza kontrolna: https://i.postimg.cc/T2gf3t7K/Sky-4k-Bundesliga.jpg

 

Sky-4k-01.jpg

 

@kunkore kanały HD mają jednak bitrate 10,5 Mb/s: https://i.postimg.cc/YSrwnkMg/Sky-Sport-F1-HD.jpg

Czyli dokładnie tak samo jak w usłudze Sky Show dla TV i live.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zuzia napisał:

Kanał Bundesliga 4K ma takie same parametry, ale obecnie jest tam tylko jakaś plansza kontrolna: https://i.postimg.cc/T2gf3t7K/Sky-4k-Bundesliga.jpg

 

@Zuzia trafiłaś prawie na przerwę między tansmisjami :)

Kanały SKY SPORT UHD jak i SKY BUNDESLIGA UHD co prawda pokazują różne wydarzenia w trakcie dnia ( głownie powtótki ) ale nie transmitują 24 godziny na dobę.

Warto dodać, że powtoŕki na kanałach UHD nie posiadają znaczka HDR ale i tak nie zmienia to faktu, że wszystkie transmisje UHD są z HDR-em bo sprawdzałem.

Zresztą podobnie jest na cyfrowych SKY'ach. 

Tam również " nie chwalą " się HDR-em na powtórkach :)

Znaczek HDR jest podawany jedynie przy transmisjach na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dadam nie zagłębiałam się co i kiedy i teraz też jest plansza kontrolna na tym kanale :)

 

Co do ścieżek dźwiękowych, dla Premier League była niemiecka jako podstawowa, a druga ścieżka to same dźwięki ze stadionu, bez komentarza. Podobnie jest na F1. Jakość obrazu 4K mogę porównać ze skandynawskim Viaplay. Sky wygląda zdecydowanie lepiej na telewizorze z Androidem, przy aktywnym HDR. 

 

Sky-4k-04.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@
[mention=37778]all999
jednak jest 4K zarówno pod Android jak i na PC, Kodi 19.4 z ustawieniem Input Stream Adaptive jak wyżej. Bitrate było podawane i zgadza się, jest ponad 17 Mb/s. Dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru.


Pisząc o androidzie, masz na myśli oficjalną aplikację, czy Kodi? Na jakim urządzeniu z Androidem testowałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zuzia napisał:

@Dadam, cena rewelacja. Jakość też bardzo dobra.

@all999 jednak jest 4K zarówno pod Android jak i na PC, Kodi 19.4 z ustawieniem Input Stream Adaptive jak wyżej. Bitrate było podawane i zgadza się, jest ponad 17 Mb/s. Dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru. Kanał Bundesliga 4K ma takie same parametry, ale obecnie jest tam tylko jakaś plansza kontrolna: https://i.postimg.cc/T2gf3t7K/Sky-4k-Bundesliga.jpg

 

Sky-4k-01.jpg

 

@kunkore kanały HD mają jednak bitrate 10,5 Mb/s: https://i.postimg.cc/YSrwnkMg/Sky-Sport-F1-HD.jpg

Czyli dokładnie tak samo jak w usłudze Sky Show dla TV i live.

 

 

Jak sprawdzałem pierwszy raz, to było niecałe 8, teraz musieli dodatkowo niektóre podbić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore nie wiem co było wcześniej, ale obecnie dla kanałów HD profile jakościowe wyglądają następująco: https://i.postimg.cc/j2rhnxTN/Sky-HD-bitrate.jpg

 

@all999 pod Kodi 4K powinno działać na każdym urządzeniu z certyfikacją Widevine L3. Ewentualnym problemem może być wersja Androida lub Kodi i jego konfiguracja. Aplikację Sky mam na telewizorze. Natomiast kwestia HDR to jest odrębne zagadnienie, tutaj jeszcze muszę wykonać kilka testów, żeby napisać coś więcej. Temat rozwojowy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę info ??

Na platformie WOW pisze, że będą streamować wszystkie 380 mecze ale jedynie 232 na żywo a 148 z odtworzenia, podobnie jak SKY SWITZERLAND.

W tym wszystkie najważniejsze.

Jedynie niektóre sobotnie mecze które według SKY będą "najmniej" ciekawe można będzie zobaczyć z opóźnieniem.

 

 

Screenshot-20220626-144511-Chrome.jpg

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...