Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dekoder od CP a mianowicie Sagem ESI-88, ale od jakiegoś czasu zaczął się psuć. Obraz jest źle wyświetlany często się zacina. Dekoder ma problemy z włączaniem się jak i wyłączaniem. Sam zaczyna coś nagrywać, mimo że nic nie było zaplanowane i nic nie było wciśnięte na pilocie. Jednym słowem tragedia. I teraz pytanie czy mogę w/w dekoder zamienić na EVOBox-a PVR. Interesuje mnie tylko wymiana, bez konieczności podpisywania nowej umowy czy przedłużania itp. Da się? Czy nie ma co liczyć na pomyślnie załatwienie sprawy na takich warunkach jakie wymieniłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając ofertę wymiany ESI należy dopowiedzieć,że można go również wymienić na HD 7000 - przynajmniej takie info otrzymałem od konsultanta na ICOK.

W punkcie stacjonarnym niestety takiej możliwości nie ma - "system" nie zezwala na taką wymianę.

Jak napisałem o tym zajściu poprzez  ICOK - konsultantka zaproponowała mi taką wymianę z dowozem dekodera przez kuriera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając ofertę wymiany ESI należy dopowiedzieć,że można go również wymienić na HD 7000 - przynajmniej takie info otrzymałem od konsultanta na ICOK.

W punkcie stacjonarnym niestety takiej możliwości nie ma - "system" nie zezwala na taką wymianę.

 

Co za popier :censored:e pomysła teraz-  jak mój(ESI) nawalił to pierwsze co mi zaproponował gościu a APSie to właśnie przejście na PVR7000

Potem sam zamieniłem go na taki bajerując że fiksuje bo chciałem go na multi zachować przy Evoboxie i wtedy też nikt problemów nie robił a teraz niektórym odbija :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Odbieram programy SD FTA na starym dekoderze Echostar DSB-616. Kartę dostałem wraz z dekoderem. Od wczoraj nic nie działa. Podobno Cyfrowy Polsat coś pozmieniał i zdezaktywował stare karty. Po włączeniu pojawia sie komunikat Bład karty 09, albo czasem 01. Czy coś się da z tym zrobić, czy Echostar jest do wyrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam problem, z rana TV działała jeszcze normalnie, jak wróciłem do domu, było brak sygnału, sprawdź podłączenie anteny. W mieszkaniu sprawdziłem i jest OK. Mam TV z wbudowanym dekoderem i moduł, próbowałem programować satelitę (preferowany satelita Hotbird 13E), mam jakość i siłę sygnału niską. Nie wyszukuje mi żadnego kanału, wyskakuje komunikat: "Sprawdź, czy antena jest podłączona prawidłowo lub sprawdź konfigurację satelity". Antenę mam na dachu bloku, wszystko robił monter. Możliwe, że to przez śnieg, który padał u mnie cały dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym Was zapytać który dekoder wybrać. Planuję kupić w końcu jakiś telewizor 40 cali, do tej pory jakiś kineskopowy 25 calowy złom. I tutaj moje pytanie jaki dekoder z obecnej oferty CP wybrać. Od razu napiszę, że nie potrzebuję w ogóle dysku twardego.

 

Jak myślicie lepszy będzie HD 5500s czy HD 6000?

Obecnie mam stareńkiego Echostara DSB-7200 HD. Jest nawet niezły ale od pewnego czasu niestety resetuje się podczas przełączania czy nawet podczas oglądania filmu. Nie jest to aż tak bardzo częste, ale denerwuje. Chyba że lepiej będzie pozostać przy obecnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie,który weźmiesz bo dekodery CP spod znaku HDXXXX nie wiele różnią się od siebie,ale jak już to bierz 5500s bo chyba najlepszy.

 

Ps.

Jeśli Ci się wydaje że TV 40' jest już duży to ja jednak sugerował bym byś choć nieco popuścił "wodzę fantazji"

Mi też kilka lat temu 37' wydawał sie olbrzymi,na wiosnę mi się wdawało że 48' to już olbrzym a na progu zimy wiem że tylko mi się tak wydawało ;)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,

 

czyli mówisz, że nie warto zostawać przy moim echostarze :)

 

Co do wielkości, to na ten moment starczy 40-42 ` :D wzrost o 15 cali zrobi różnicę. Czasami gdy chodziłem do kolegi na mecze, to wydawało mi się, że on ma 50 cali co najmniej, a on mi mówi, że to 42` :) Ważne żeby można było na nim filmy z usb odtwarzać.

 

Dzięki!

 

Edytowane przez Paweł_G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Może to i zalata offtopem,ale do :censored:  ten odbiornik CP do czegoś trzeba przypiąć :!: ,

chyba że ma służyć jako podstawka pod paprotkę ;)

-tak że to można pod temat (jak oczywiście mocno oko zmrużysz śmiało podłączyć) :wink:

bo po co kolega @Paweł_G ma się za parę miesięcy denerwować że se taki "znaczek pocztowy" na stoliku postawił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie będę przechodził z NC+ do Polsatu i mam pytanie. Zostaje mi antena z Nc ta wieksza i nie wiem czy dołożyć do niej tylko konwerter Unicable czy lepiej wziąć komplet razem z nową anteną z Polsatu. Czy będzie jakaś zauważalna różnica w odbiorze.

Edytowane przez wojtek9972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Za konwerter Unicable zapłacisz na wolnym rynku ponad 220 zł. Ten sam w zestawie z anteną możesz nabyć w punkcie CP za 129 zł. Więc nawet jeśli nie użyjesz talerza od CP, to warto cały zestaw nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...