Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi się wydaje że te wszystkie dekodery poza sagem'em są na jedne kopyto. Patrzyłem szczegółowo na hd 3000 i hd 6000 do multiroom'u i nie widzę żadnej różnicy poza

1. wyświetlacz

2. wyjście spdif

na korzyść 6000 a na niekorzyść cena aktywacji :D

 

Na niekorzyść HD 6000 przemawia... pilot. Trzeba bardzo wcelować w dekoder, by np. przełączył kanał. Co najlepsze w konfiguracjach:

Dekoder HD 3000 (dodatkowy) i pilot od niego - jest ok

Dekoder HD 6000 (główny) i pilot od niego - słabo chodzi

Dekoder HD 6000 (główny) i pilot od HD 3000 - jest ok

Dekoder HD 3000 (dodatkowy) i pilot od HD 6000 - też jest ok :D

 

Oczywiście jest to w obrębie jednego mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder Echostar DSB-606. Przez kilka lat był popsuty i niedawno został naprawiony. Po podłączeniu go wyświetla się komunikat, że karta nie została aktywowana. Co w tej sytuacji należy zrobić? Czy jest możliwość oglądania choćby kanałów FTA? Proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder Echostar DSB-606. Przez kilka lat był popsuty i niedawno został naprawiony. Po podłączeniu go wyświetla się komunikat, że karta nie została aktywowana. Co w tej sytuacji należy zrobić? Czy jest możliwość oglądania choćby kanałów FTA? Proszę o pomoc. :)

 

Też posiadam ten dekoder. Jest to jeden z pierwszych dekoderów CP. Po aktywacji karty będzie działał chyba że posiadasz jeszcze starą kartę. W trakcie użytkowania tego dekodera 3 razy CP zmieniał karty kodowe. Zachowałem sobie je na pamiątkę :)

 

Czy obecnie dysk twardy CP do dekodera np HD6000 jest też użyczany bezpłatnie? Czy trzeba za niego coś płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że coraz bardziej się noszę z zamiarem przejścia z C+ do CP chciałbym zapytać odnośnie dekodera Mini HD2000 (jest to jedyny model CP, który z uwagi na rozmiar się zmieści w miejsce dotychczas używanego Pace PVR 500GB).

Pomijając kwestie związane z zawieszaniem się tego sprzętu, bo z tego co wyczytałem z tym bywa różnie w zależności od modelu na jaki się trafi, chciałbym zapytać o następujące kwestie:

1) Czy korzystając z tego dekodera jakość obrazu jest taka sama jak w przypadku użytkowania innych dekoderów takich jak np. HD3000 lub HD6000.

2) Czy dekoder Mini HD2000 jest dostępny w APS-ach, czy raczej jest problem z jego dostępnością.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybierających między HD3000 i HD6000 - potwierdzam działanie pilotów. W HD3000 mogę celować praktycznie wszędzie (sufit, podłoga itd.) i działa, a w HD6000 trzeba w dekoder, ewentualnie minimalnie obok. Podmiana pilotów nic nie daje (pilot od 3000 do dekodera 6000).

 

jak HD6000 tak słabo współgra z pilotem to może trzeba przy podpisaniu umowy brać HD5000

CZY TE DEKODERY hd5000 i hd6000 różnią się jakoś znacznie od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że coraz bardziej się noszę z zamiarem przejścia z C+ do CP chciałbym zapytać odnośnie dekodera Mini HD2000

1) Czy korzystając z tego dekodera jakość obrazu jest taka sama jak w przypadku użytkowania innych dekoderów takich jak np. HD3000 lub HD6000.

2) Czy dekoder Mini HD2000 jest dostępny w APS-ach, czy raczej jest problem z jego dostępnością.

 

1. - Jakość obrazu jest taka sama , mój chodzi już pół roku i ani razu nie zawiódł .

2. - Jest dostępny w APS-ach i nie ma problemu z dostępnością .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirko1801, @lucass

Dziękuję Panowie za szybką odpowiedź. Tak sobie jeszcze przeglądnąłem specyfikację dekodera HD3000 i z informacji widniejącej na stronie CP wynika że wymiary tego dekodera są identyczne jak Mini HD2000, więc jak najbardziej również i ten model się będzie nadawał w moim przypadku :-)

Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...