Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie.. Po co jest w dekoderze dsb 7200 hd wejście ethernet? Próbowałem go użyć podłączałem do sieci, podłączałem do komputera kablem standardowym i "zcrosowanym" i niestety nie udało mi się nic zrobić z tym dekoderem... W sofcie dekodera również nie widać żadnych opcji wykorzystania portu ethernet... więc ja się pytam po co on jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mój sąsiad wyjechał na stałe za granicę, kupił dekoder na własność mini podpisał umowę na 29 miesięcy, ma teraz pakiet 6 miesięcy Ralax mix gratis, dał mi go powiedział, żebym sobie oglądał telewizję, a potem wyrzucił jak wyłączą. Po tych 6 miesiącach będę miał jakieś problemy? Mogę sobie ten dekoder zostawić i oglądać później kanały FTA?

Umowę on podpisywał więc niby od niego będą wymagać kasy za umowę.

 

Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki dziwny problem. Moze pomozecie?. Mam dekoder samsung 305 i pakiet mini. Dekoder byl nie uzywany 2 miesiace. Pakiet mini oplacany. Niestety gdy wlaczylem dekoder kanaly pakietu mini sa zaskodowane (" tego kanalu nie ma w twoim abonamencie") Wszystkie niekodowane kanaly FTA dzialaja prawidlowo !. Przez internet wczoraj wznowilem sygnal z sat. i po 1 godz wszystko bylo ok, ale po kilku przelaczeniach kanlaow znowu kanaly mini nie mozna odbierac. Dzis rano sprobowalem jeszcze raz i po wznowieniu przez jakis czas oki a potem kanly mini sa zakodowane. Nie bardzo wiem czy to wina POLSATu czy dekodera. Jak myslicie? , a moze ktos juz mial taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się dzisiaj użytkownikiem Echostara 7200. Mam instalacje po Cyfrze z Diseqem na 2 satelity (pod 1 jest Astra). Ustawiłem parametry na 2 satelity i wszystko było OK. Jednak po ponownym podłączeniu brak jest kanałów Polsatu z transpondera 11.158 V (Polsat, Polsat News, Polsat Sport itd.). Nie wiem czy to jakaę awaria czy u mnie jest coś nie tak. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie sąsiadka ma mini mini pakiet i odbiornik mini do tego .Powiedzcie proszę czy można na nim ustawić kanały samemu jak się chce. Bo teraz są nie w kolejności tylko co kilka programów następny .Proszę pomóżcie ustawić jeden za drugim . Pozdrawiam .Dziękuę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dekoder Mini nie umożliwia poukładania listy programów wg własnego pomysłu. Są one narzucone przez CP. Opcja sortowania i tworzenia własnych list ma być dostępna wraz z pojawieniem się któregoś uaktualnienia oprogramowania dekodera. Mimo, że uaktualnień było już kilka, niedogodności tej nie zlikwidowano. Szczególnie jest to uciążliwe przy pakiecie Mini, gdzie aby przeskoczyć do następnego programu (działającego) trzeba się napracować pilotem, bądź też pamiętać, pod jakim numerem dany kanał jest zapisany na liście w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku w Thomsonach też nie można było tworzyć własnych list. Co prawda można było stworzyć kilka list ulubionych, ale kolejność kanałów oraz ich numery były takie same, jak na głównej liście. Obecnie mogę bez problemu tworzyć własne listy według własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Mam nadzieję, że w dobrym dziale i temacie. Planuję wymienić swojego leciwego Sagema na dekoder HD. Z dekoderów będących obecnie w ofercie, który będzie najlepszy? Czas załączania, szybkość zmiany kanałów, zawiechy, a raczej ich brak, odbiór kanałów HD, własne listy programów (marzenia?)? Co warto wziąć, a czego unikać? Czy warto interesować się PVR (DVR)? Z góry dzięki za wszelką pomoc

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...