Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed wakacjami, jak widać, nie trafiło. Przez wakacje już nie trafi, bo mamy sezon ogórkowy, jak co roku w wakacje. Tak więc, nowy soft dopiero po wakacjach najpewniej.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego. Ile czasu,do tego załóżmy lipca zostało. Zaledwie tydzień. A im zostały, do aktualizacji, aż 4 modele jak się nie mylę. A obserwując ostatnio, w jakim tempie aktualizowali HD5000 czy 6000, to bardzo wątpię aby tydzień im wystarczył. Trzeba wziąć pod uwagę,że każdy model na bank będą 2 razy aktualizować, czyli partiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że odpuszczono sobie ten proces aktualizacji. Całe szczęście że nie kupiłam, na zaś tego pilota czarnego, bo jak widać na nic by mi się nie przydał. Jesienią to już nie ma sensu, bo w styczniu kończy się umowa, a nie wiem czy dalej będę abonentkom CP. Różne są losy. W ciągu tych 3 dni wątpię, żeby doszli do mojego HD5500s. Bo w kolejce są jeszcze inne modele. Tak czy owak, jedni przez wakacje będą mieć czerń, a inni wściekłą pomarańcz. No nic poczekamy do jesieni. Miłych wakacji :)

 

No chyba,że jest inacze,j to by było super, jakby pan @support458 mnie poprawił

Edytowane przez kunda124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z PVR 7000 pewnie już nie.

Nie zadziała dysk USB z tunerem PVR 7000, gniazdo USB w tym tunerze służy tylko do zasilania modułu Wifi

 

@Mateusz14422

Jak zależy Ci na prawidłowych proporcjach obrazu bez konieczności zmiany kanału po zmianie proporcji przez kanał to HD 6000 będzie lepszy

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że dekodery które dostały aktualizację, miały swój miesiąc

kwiecień/maj HD5000
maj/czerwiec HD6000
czerwiec/Lipiec HD3000.

​Mam nadzieję że to był zwykły przypadek, bo jak dalej będzie tak szło, to wyjdzie, że HD5500s dostanie dopiero we wrześniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedziałbym że w październiku, bo zostały jeszcze 3 modele, które nie mają dostępnego nowego softu.

HD 2000, HD 5500s i HD PVR 7000.

Pzypuśćmy że:

Lipiec/Sierpień HD 2000

Sierpień/Wrzesień HD PVR 7000

Wrzesień/Pździernik HD 5500s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...