Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież CP ma TV1000 firmy Viasat

A Cyfra miała BBC i podobno po drodze z Universalem i paroma innymi wytwórniami. Myślę że menadżerowie realizują jakieś bliżej nam nieznane strategie i modele biznesowe zamiast kierować się sentymentami, że ktoś coś ma to będzie już miał na wieki.

 

Plotka pozostanie plotką do czasu oficjalnej zapowiedzi, ale wydaje mi się że typowania Arsenala często były trafniejsze niż Satkuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History Channel nie będzie w HD. Miał być, ale gdzieś było napisane, że nie będzie...

A nie dodawać Viasatów tylko dlatego, że MOŻE za 5 lat HC będzie w HD to byłby absurd.

 

Poza tym to nie wiadomo czy o Viasaty chodzi ;) Może to tylko Viasat Explorer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę Was. Otóż są prowadzone rozmowy na temat History Channel w wersji... HD :jupi: Jeśli wszystko wypadnie ok, tzn będzie zainteresowanie to taki kanał wejdzie do Polski, jeśli nie, no to będzie tylko wersja HD, przynajmniej na razie. Oczywiście zainteresowanie musi być ze strony nadawców a nie abonentów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę Was. Otóż są prowadzone rozmowy na temat History Channel w wersji... HD :jupi:
Super :jupi: Podaj źródło :> ja zawsze to robię, gdy podaję jakieś nowe informacje na Forum. Przed kim chcesz tak "zabłysnąć"? :)
Jeśli wszystko wypadnie ok' date=' tzn będzie zainteresowanie to taki kanał wejdzie do Polski, jeśli nie, no to będzie tylko wersja HD, przynajmniej na razie. Oczywiście zainteresowanie musi być ze strony nadawców a nie abonentów :smile:[/quote'] A jednak źródło własne... :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wojna się chyba szykuje :P

Sam tego nie wymyśliłem, tylko usłyszałem od jednego z dziennikarzy z dziedziny mediów. O którego chodzi? Tego nie mogę zdradzić, ale zapewniam Was, że sam tego nie wymyśliłem i nikt mi w tym nie pomagał, a nie wierzę, aby mnie okłamał. Mogę Wam przysięgnąć na co tylko chcecie, że ja tego nie wymyśliłem. W tym wypadku myślę, że mi uwierzycie.

hehe,a jakże!! :D Bo kogo w dzisiejszych czasach interesuje głos ludu? :)

:arrow: Cyfra :lol2: starczy? Oni jakoś nie idą na rękę abonentom. Tłum ludzi (przypuśćmy, że dość duża część abonentów) chce jakiegoś dobrego kanału, ale zarząd się na to nie zgadza, bo im pomysł się nie podoba i koniec, kanału nie ma. Bardzo skrótowo napisałem.

 

RafiX: Przed nikim nie chcę zabłysnąć, to jeszcze nie czas dla mnie.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Cyfra :lol2: starczy? Oni jakoś nie idą na rękę abonentom. Tłum ludzi (przypuśćmy, że dość duża część abonentów) chce jakiegoś dobrego kanału, ale zarząd się na to nie zgadza, bo im pomysł się nie podoba i koniec, kanału nie ma. Bardzo skrótowo napisałem.

 

 

Moze podasz jakis przyklad, bo jako abo cyfry + od poczatku pierwszy raz o tym slysze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History Channel nie będzie w HD. Miał być, ale gdzieś było napisane, że nie będzie...

A nie dodawać Viasatów tylko dlatego, że MOŻE za 5 lat HC będzie w HD to byłby absurd.

 

Poza tym to nie wiadomo czy o Viasaty chodzi ;) Może to tylko Viasat Explorer :)

I tu cie musze zaskoczyć bo właśnie UPC podało że History Channel HD startuje... tylko ciekawe gdzie trafi (sat) i kiedy... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Trwają testy drugiego kanału nRadio HD. Na kanale 872. R2 aktualnie nadawany jest zapętlony utwór Glorii Gaynor - I will survive. Dostęp do kanału jest zablokowany, trzeba sobie odblokować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Bardzo proszę o odpowiedź :

Czy TVN HD nadaje większośc programów z DD5.1 czy należy to do rzadkości ?

Czy DD5.1 jest tylko wówczas jeśli równocześnie jest również na TVN SD ?

Czy na filmach w TVN HD jest możliwość wyboru oryginalnej wersji językowej i napisów ?

Czy wszystkie programy i filmy są w HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...