Skocz do zawartości

SuperPremiery i Antypremiery 2008.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzymy dosyć popularny w 2007 roku plebiscyt SuperPremiery i AntyPremiery? Chodzi o to, aby wybrać tylko jedną stację telewizyjną z poniższej listy do jednej kategorii. Na liście znalazły się stacje telewizyjne, które wystartowały w 2008 roku. Proszę też o wyjaśnienie, dlaczego ta, a nie inna stacja jest w kategorii.

 

:arrow:TVS

:arrow:Polsat News

:arrow:Polsat Cafe

:arrow:Polsat Play

:arrow:Polsat Sport HD

:arrow:MTVN HD

:arrow:HBO HD

:arrow: HBO Digital

:arrow:TVP HD

:arrow:TVN Warszawa

:arrow:Patio TV

:arrow:Lato 2008

:arrow:Nick Polska

:arrow:Orange Sport

:arrow:Filmbox Family

:arrow:Eurosport HD

:arrow:Domo

:arrow:AirBox TV

 

Proszę moderatorów o przyczepienie wątku.

 

Konkurs trwa do 13 stycznia 2009 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera 2008:

TV Silesia - Co tu dużo mówić - najlepszy kanał jaki wystartował w tym roku. Mają fajne programy, emitują teraz filmu fabularne, pojawiają się transmisje sportowe etc.

 

AntyPremiera 2008:

Lato 2008 - Jak dla mnie bez sensu kanał. Nic ciekawego nie ma na antenie, a jeszcze na dodatek nadawał na tak odległej satelicie (przynajmniej dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, jeśli chodzi o SuperPremierę, bo w sumie zasługują na to miano co najmniej 3 kanały z powyższej listy (Polsat News, TVN Warszawa i Orange Sport). Ostateczny wybór:

 

- SuperPremiera 2008: TVN Warszawa - ciekawy pomysł, dobra realizacja, kanał ogląda się z przyjemnością i zainteresowaniem, dodatkowo jest FTA

- AntyPremiera 2008: Lato 2008 jest w tej konkurencji bezkonkurencyjne - satelita, z której nikt nie korzysta, kanał, którego nikt nie ogląda i całe szczęście, że już nie nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Lato 2008 nawet się nie wypowiadam, zresztą to trochę naciągnięcie zaliczanie ów kanału do premier - bo wszak to jednak było stare TMT... No, ale ok.

 

Superpremiery był w tym roku 2 (a w zasadzie 3):

a) TVP HD - za start w dobrym momencie i za stopniowe rozszerzanie ramówki w ciągu ostatnich miesięcy. Możemy już oglądać w HD między innymi Londyńczyków, Na dobre i na złe, Szansę na sukces czy świąteczne kabarety - brawo!

B) Kanały lokalne - świetne TVS i nie gorsza TVN Warszawa. Mam nadzieję, że teraz ktoś zainteresuje się Krakowem, Łodzią i Gdańskiem - w ten sposób będziemy mieć stacje lokalne w najważniejszych miastach w Polsce.

 

Antypremierą jest dla mnie Orange Sport. Uważam decyzję o jego starcie za nieprzemyślaną i niepoważną. Wprawdzie nie mamy odrębnego kanału sportowego w modelu Premium, lecz Orange Sport rozczarowuje, brak jest mam wrażenie jasnej strategii budowania pozycji na tym kanale. Trochę zdziwiony jestem też faktem, że prawami dzielą się w tym wypadku między OS i C+, ale to raczej tylko zdziwienie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypremierą jest dla mnie Orange Sport. Uważam decyzję o jego starcie za nieprzemyślaną i niepoważną. Wprawdzie nie mamy odrębnego kanału sportowego w modelu Premium, lecz Orange Sport rozczarowuje, brak jest mam wrażenie jasnej strategii budowania pozycji na tym kanale. Trochę zdziwiony jestem też faktem, że prawami dzielą się w tym wypadku między OS i C+, ale to raczej tylko zdziwienie ;-)

To wszystko jest stworzone dla "wielkich" pieniędzy. :roll: A właściwie po to, aby je odzyskać. :idea: Jak mnie takie przecenione zakupy rajcują :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł SuperPremiery przyznaję TVS. Moim zdaniem zanotowali bardzo udany start i widać w ich poczynaniach dużo profesjonalizmu :wink:

Tytuł Antypremiery zaś przyznaję Lato 2008. Co prawda nie miałem możliwości aby zobaczyć jak ten kanał się prezentuje, ale jeśli był to kontynuator TMT to tytuł ten jest jak najbardziej zasadny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawieniu brak:

:arrow: Eurosport HD

:arrow: Domo

:arrow: AirBox TV

 

Moje głosy:

Superpremiera: TVP HD - super jakość, DD5.1 i dobre programy. Igrzyska w HD, teraz seriale pierwotnie realizowane w HD, Londyńczycy i Na dobre i na złe jednocześnie na TVP1 i na TVP HD. Kanał zapowiada się interesująco na 2009 rok.

Antypremiera: Patio TV - nie zatrzymałem się na tym kanale dłużej, niż na 3 sekundy. Może spotka go los kanału promocja.tv? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera:

MTVN HD - za połączenie dobrej muzyki z dobrą jakością, choć z repertuarem to niestety różnie bywa, ale ogólnie jest okej.

 

AntyPremiera:

Polsat News - z chlewiku nie da rady zrobić pałacu, niestety. Jedyny jego plus to taki, że jest alternatywą dla TVN24, innych nie znajduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera:

Polsat News - jest nadal w FTA nie wiadomo do kiedy jak dla mnie jest on produkowany z rozmachem poza tym fajna ramówka mogli by jeszcze dodać prawdziwe EPG ale to szczegół :brawo::brawo::brawo:

 

Antypremiera:

 

AirBox - zapowiadał się świetnie początki kanału świetne a później osiągną dno jest to obecnie jeden z najgorszych kanałów muzycznych jakie widziałem najgorsze są te reklamy Erotyczne (a tak w ogóle ten kanał jest produkowany w Polsce :?::?::?::?: bo ja tam widzę tylko napis po polsku do Sex czatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERPREMIERA:

TVP HD - świetna jakość obrazu i dźwięku, rewelacyjnie oglądało się Olimpiadę. Później pojawiły się produkcje własne TVP (m.in. seriale i filmy) i również jakość HD. Owszem jest sporo powtórek, ale jednak do ramówki ciągle przybywa nowych programów. Jedynie bura dla Nki za zrobienie z TVP HD kanału SD (skandalicznie niski bitrate, w dodatku po tym zabiegu dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem).

 

ANTYPREMIERA:

TVN HD - kanał, który z HD ma tyle wspólnego że ma te dwie literki w nazwie :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polsat Sport HD - 12 października 2007

TVN HD - start 28 sierpnia 2007

Więc żaden z nich nie wystartował w 2008 r.

 

SuperPremiera 2008:

Polsat News - od samego początku w 16:9; choć TV mam 4:3 :wink: ; jak na razie FTA; myślę, że z czasem coraz bardziej będzie zagrażał TVN24.

AntyPremiera 2008:

TVN Warszawa - jak na razie nic specjalnego, TVS znacznie ciekawsza; zaznaczę - nie jestem ze Śląska, ani tym bardziej z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...