Skocz do zawartości

Globo 9500 HD PVR


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tutaj oprogramowanie conax do powyszego tematu , sprawdzone pod kilkoma wzgledami jak i wgranie i zmiana na powroty globo jest bez problemowa

 

Opticum 9500 ILTV EdiVIP v1.1.26

 

PS: mysle ze Admin nie ma nic przeciwko ( oprogramowanie legalne)

a i czemu nie moge edytowac starych tematow :(

 

PS: w nowszym 1.2.15 troche bajerow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników którzy posiadają pakiet Komfortowy i Familijny + Relax Mix + HBO.

Czy na tym tunerze będzie bezproblemowy (tzn. bez zacinań) odbiór kanałów dublowanych z Cyfry i Polsatu Cyfrowego?

Obecnie posiadam Multipakiet Canal+ i pakiet Familijny + Relax Mix + HBO,soft MCAS 1.1.30 i wszystko działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum jest zakaz uzywania nielegalnego oprogramowania , oraz wypowiedzi na jego temat

 

za takie oprogramowanie ( nie legalne ) jest kara pieniezna + kara grzywny + wyrok w zawieszeniu ( nie zawsze) a koszta sa to wysokie ( najwieksza kara jest za nielegalmny podzial tzw. s h a r ) ...........

 

 

maly OFF topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić w/w tuner i chciałbym wiedzieć czy ktoś z Was ma podłączony ten tuner przez HDMI do monitora LCD, zastanawiam się jaka jest jakość obrazu, dźwięku przez HDMI, i czy takie połączenie ma sens.

Mój monitor to LG flatron W2442PA, a na tunerze chciałbym odpalić Polsat Cyfrowy oczywiście z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem niedawno info, że w 9500 można zabudować wewnętrzny dysk SATA.

Podobno soft taki dysk obsługuje.

Czy któryś z kolegów już to robił ?

Jeżeli tak to jaki to typ dysku ( producent, pojemność, cale ).

Może także krótki opis jak się takie rozwiązanie sprawuje i pod jakim softem to działa.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na ten dekoder. Po roku thompsona cyfry i kupnie plazmy panasonica trzeba było wypróbować to słynne hd. Tak naprawdę to Animal Planet HD powala, reszta HD z paczki Cyfry różnice SD/HD wg mnie niewielkie. Mam jednak mały problem (zazaczam że w temtyce sat jestem laikiem), nie mogę namierzyć HBO HD i TVN Warszawa. Wgrałem soft 1.1.30 mcas i ręcznie klepię listę kanałów ale ww. programów po prostu nie ma. Znalazłem w sieci namiary tych kanałów, ściągnąłem z dekodera wszystko to co mam na dysk programem AVChannelEdit i tam ich też nie ma. Co robić? Ustawiać jeszcze raz wszystko? Nie chciałbym stracić ułożonej listy programów. Help.

Jeszcze jedno pytanie. Używa ktoś nagrywarki dvd do wspólpracy z tym dekoderem? Jeżeli tak to proszę o pomoc jak to połączyć przez scart, bo ja wymiękłem (nagrywarka nie widzi kanałów z dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD zostało wyłączone z tp. 4 (11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK). Poniżej aktualne parametry techniczne. Jeżeli ktoś 5 maja stracił dostęp do HBO HD z Cyfry+, oznacza, że pobierał przekaz ze starej częstotliwości.

 

Hot Bird 8 (13E)

tp. 78 (12,265 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4)

 

ID: HBO HD

PID V: 401

PID A: 411(AC3 - j. polski)/412 (AC3 - wersja oryginalna)

PID PCR: 401

SID: 3105

PID PMT: 32

Kodowanie: Nagravision 3 (1803) i Seca MediaGuard 4 (0068)

 

Aktualne parametry techniczne:

Hot Bird 7A

tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4)

 

ID: TVN Warszawa

PID V=512

PID A=650

PID PCR=512

SID=15801

PID TXT=572

PID PMT=32

Kodowanie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który z tych softów polecacie.

Oba pochodzą z niemieckiego forum sat-ulc.eu ale w tym języku nie za bardzo sobie radze :)

 

TEN

Opticum9500_ILTV_EdiVIP_1.1.25-3_HD+

 

(Nowa wersja softu od Truman z [beep] 1.2.19

Na sofcie tym świecą wszystkie kanały sex Satisfaction Channel Television od S1 do S7 i SCT w [beep]

z częstotliwości 11727.00 V 27500 3/4)

 

CZY TEN

Opticum 9500 STi7101_03000200_globo_fairy_ps_1.2.19_all

 

(Nowy soft z nową grafiką i [beep] pod opticum 9500 i 9000 od

Edision ARGUS VIP soft ten poprawnie diała z pilot od opticum .

Na tym sofcie świecą wszystkie kanały sex Satisfaction Channel Television od S1 do S7 i SCT w [beep]

soft ten również obsługuje niemiecką kartę kanałów HD+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem niedawno info, że w 9500 można zabudować wewnętrzny dysk SATA.

Podobno soft taki dysk obsługuje.

Czy któryś z kolegów już to robił ?

Jeżeli tak to jaki to typ dysku ( producent, pojemność, cale ).

Może także krótki opis jak się takie rozwiązanie sprawuje i pod jakim softem to działa.

Pzdr.

 

Witam.

Ja mam zamontowany dysk Samsunga SATAII 500GB 3,5 cala

działa z każdym softem żadnych problemów no i jeszcze mamy wejście USB wolne .

W necie jest dokładny opis jak to zrobić ze zdjęciami jeśli masz małą wprawę w lutowaniu to mały problem jest z wlutowaniem do płyty głównej tunera gniazda SATA.

A reszta to pikuś. :D

Jeśli chcesz to mogę przesłać opis na pocztę E-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...