Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

teraz leci studio, komentują i pokazują fragmenty różnych meczy, które obecnie trwają (np. Real), i chyba to też jest powód kodowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś dolega dalej brak aktualnego programu kanałów AJS to tutaj --> http://www.aljazeerasport.net/Services/Schedule/EPGWeek.aspx jest program dla stacji od 1 do HD2(także Global oraz News). Wcześniej tego linku tutaj nie widziałem dlatego wstawiam. Oczywiście program dostępny w ich języku jak i angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ! Przyznaję się jestem tu całkiem nowy ..... Szukam pomocy, gdyż chcę oglądać kanały sportowe Al Jazeera Sport +

I na allegro znalazłem coś takiego http://allegro.pl/al-jazeera-sport-paki ... 01122.html

I mam pytania:

- opłaca się kupić ?

- ile działa ta karta ? (12 mies ??, a jak tak to co dalej ?)

- i ogólnie prosił bym o wytłumaczenie co i jak z tą telewizją, bo jak pisałem jestem całkowicie zielony, a liczę na waszą pomoc

!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Euro 2012 Al Jazeera uruchamia specjalny kanał na tę okazję - Al Jazeera Euro 2012, kanal pojawił się już na Eutelsacie 7 West A (7W), Azjatycka Liga Mistrzów w całości lecia na niekodowanych kanałach Al Jazeera Sport 1 i 2 i na Al Jazeera Sport Global, cały pakiet mozna oglądać też przez internet może dlatego przenoszą niektóre transmisje aby zachęcić do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają tyle praw sportowych co Canal+ Polsat Sport i nPremium razem wzięte za rozsądną cenę wielka szkoda że brakuje im w ofercie 1 ligi angielskiej Premier League. Ok 450-500 zł za kartę na rok (8 kanałów) to wychodzi 37,5 - 41.6 zł/miesiąc

 

@lpm11 Kanał JSC Sport 1 jak i JSC Sport 2 są niedostępne na satelicie HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie bardzo dobre. Pomijając formę (SD zamiast HD), powiedz ile musiałbyś zapłacić polskim platformom żeby móc przez satelitę zobaczyć:

 

Piłka Nożna:

FIFA Mistrzostwa Świata

UEFA Mistrzostwa Europy

AFC Puchar Azji

Puchar Narodów Afryki

Copa America

CONCACAF Gold Cup

FIFA Klubowe Mistrzostwa Świata

UEFA Liga Mistrzów

UEFA Europa League

Hiszpańska La Liga

Włoska Serie A

Francuska Ligue 1 (until the end of season 2018/2019)

Holenderska Eredivise

Brazylisjka Campeonato Série A

Liga Argentyńska

UEFA Super Cup

Puchar Hiszpanii (Copa del Rey)

Angielski FA Cup

Angielski CARLING Cup

Puchar Włoch

Puchar Niemiec

Puchar Francji

Puchar Ligi Francuskiej

nPower Football League

Saudi Zain Professional League

Qatar Stars League

Liga Rosyjska

Jordan League

Liga Japońska

MLS

CONCACAF Champions League

Asian Champions League

AFC Cup

Super Cup

African Champions League

African Cup League

African Super Cup

Hiszpański Super Puchar

FA Community Shield

Szwajcarska Super Liga

Puchar Grecji

Puchar Turcji (from January 2011)

UAE Presidents Cup Final

Algerian Cup Final

Puchar Ukrainy od półfinału

 

Koszykówka:

NBA

NBA TV

NBA Playoffs

EuroLeague

EuroCup

FIBA World Championship

FIBA Asia Champions Cup

WABA Champions Cup

FIBA Asia Champions Cup

Lebanese Basketball League

 

Lekkoatletyka:

Olimpiada

IAAF World Championships in Athletics

IAAF Golden League

IAAF Diamond League

IAAF World Junior Championships

 

Tenis:

French Open

US Open

ATP World Tour Masters 1000 (Indian Wells, Miami, Monte Carlo, Rome, Madrid, Montreal, Cincinnati, Shanghai and Paris)

ATP World Tour 500 series (Rotterdam, Barcelona, Hamburg, Washington, Beijing, Tokyo, Valencia, Basel)

ATP World Tour 250 series (Doha, Halle, Los Angeles)

Barclays ATP World Tour Finals

 

Sporty Motorowe:

MotoGP

Superbike World Championship

Speedcar Series

 

Siatkówka:

Italian Volleyball League

Volleyball World League

 

Sporty zimowe:

Zimowa Olimpiada

Asian Winter Games

 

Rugby:

Puchar Sześciu Narodów

Heineken Cup

Aviva Premiership

 

Co do Ekstraklasy, polskiej siatkówki i koszykówki - czy to jest aż takie ważne? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Moim zdaniem bardziej brakuje transmisji z F1 i Bundesligi.

 

Moim zdaniem za tę cenę to Cyfra+ czy inny Polsat wypadają przy nich śmiesznie. By mieć wszystkie te transmisje trzeba mieć wszystkie 3 platformy. AJS to wybór oczywiście dobry jeśli komuś zależy na zawartości, a nie na HD. Co do NBA to np. zdarza się im puszczać inne mecze niż C+.

 

Osobiście subskrypcję ciągnę już 2 rok i absolutnie nie żałuję ani złotówki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kartę Al Jazeera Sport mam już trzeci rok, jedyne czego mi brakuje to transmisje żużlowe, bo Bundesliga jest transmitowana niekodowana przez Dubai Sports 1 i 2, jedyne co mnie denerwuje to to, że kupując kartę na Hot Birda nie mam dostępu do kanałów HD, bo cenowo pakiet Al Jazeera Sport wypada bardzo dobrze. Mogliby pomyśleć o widzach odbierających pakiet z Hot Birda i coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość marekpolek

tak, pokazują ile się tylko da.. Champions League i Liga Europy na wszystkich kanałach równolegle.. poczytaj rozkład programowy.. warto to mieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...