Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na +1, w każdy poniedziałek, chyba 20, 21, coś w tym stylu.

 

http://www.en.aljazeerasport.tv/Schedule

 

Chyba się godzinę odejmuje. Wybierz sobie kanał al jazeera sport +1. Dzisiaj leci o 21.

 

Jak długo się czeka na przekazanie do wysyłki karty od potwierdzenia adresu na który ma być wysłana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też czekam na news z potwierdzeniem co to za akcja, bo już kiedyś (w 2010 z okazji MŚ w RPA) niby były kanały HD AJS na Hot Birdzie, a zwinęli je wkrótce po zakończeniu imprezy. Tym razem nie przychodzi mi nic do głowy z jakiej okazji mieliby je uruchamiać..

 

Chyba, że szejkowie zauważyli, że jest całkiem niezły popyt na karty AJS w Europie i idą z ofertą vabank. :wink: Chyba nikt nie miałby nic przeciwko.

 

Co do odbioru to na mojej świeżo przedłużonej kartce Viaccess wszystko działa + na obu kanałach podobnie jak na kanałach SD można przełączyć komentarz na angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhuhuhuh ;D oby zostało juz na stałe :)))

Kupiłeś kartę z 10 kanałami? Kurcze pospieszyłem się, 100 zł więcej kosztowała karta +1 do +10 i 2 kanały HD. Może rozszerzenie o te kanały nieco stanieje, bo 60 euro to dużo. Na +1 do +8 niestety nie ma możliwości zdekodowania kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jsc-cards jest info o pojawieniu się tych kanałów na Hot Bird, więc jest to swego rodzaju zachętą do kupowania kart z 10 kanałami, bo one dekodują również kanały HD. Korzystanie z okazji czy dobra wola z ich strony, dowiemy się w przyszłości. Ja zbieram na dodatkowe dwa kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że pojawiły się dwa kanały HD, które wzbogaciły ofertę Al Jazeera Sport na HB, Al Jazeera Sport News HD może na kilkanaście dni pozostanie FTA aby zachęcić do zakupu oferty bo nie wierze aby ten kanał na dłuższą metę pozostawał FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia aktywacji kanałów +9, +10, HD1, HD2? Z tego co zauważyłem, dokupuje się te kanały i zostają aktywowane. Czy w przypadku, gdy posiadam już kartę +1 do +8 powiedzmy 6 miesięcy, aktywacja dodatkowych kanałów sprawia, że będą one działały również po wygaśnięciu tych pierwszych? W ofercie sklepu jsc-cards dodatkowe kanały sprzedawane są na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

aktywacja +9, +10, HD1 i HD2 na rok ale nie dłużej niż pakiet +1 do +8, tzn jeżeli wykupisz od razu wszystko masz rok, jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe kanały później, oglądasz do momentu wygaśnięcia podstawowego pakietu, wniosek, krótko przed końcem ważności karty nie warto doładowywać dodatkowych kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce kupić kartę Al Jazeere Sports ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach.Wiem już ze mogę zakupić kartę na jsc-cards ale czy do karty muszę dokupić jeszcze od nich dekoder czy wystarczy mi Ferguson AF 7813 UCI? Poszukałem na Fergusonie po czestotliwości czy mam te kanały ale mam tylko Al Jazeera Sports Global i News a reszty mi nie odnajduje.Proszę o informacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględnym przejrzeniu neta karta Viaccess 4.0 powinna Ci działać bezpośrednio w czytniku kart (bez modułu), pod warunkiem że masz w miarę nowe oprogramowanie w dekoderze.

 

Szukasz na dobrych parametrach?

Przeskanuj częstotliwość:

11.296 H

27500

FEC 3/4

z zaznaczeniem żeby znajdowało kodowane kanały.

 

Kanały nie mają w nazwie "Al Jazeera" tylko "JSC Sports +1", "JSC Sports +2" itd.

 

Do jakich lig i pucharow ma prawa Al Jazeera, bo czytałem sprzeczne informacje?

O jaką ligę konkretnie chodzi? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...