Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy Ci to cos pomoze, ale w niedziele gdy byly rozgrywane finaly turniejow WTA i ATP w Indiana Wells to widzialem, ze byly transmisje (chyba oba polfinaly kobiet i jeden polfinal mezczyzn tez byly transmitowane). Ale czy poza tym byly transmisje wczesniejszych faz to nie wiem, tak samo, jak nie wiem, czy inne turnieje tez sa - pisze tylko o tym, co widzialem jak zmienialem przez weekend kanaly;) Moze ktos inny, kto sie tym interesuje Ci pomoze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

tenis leci na +8 (po arabsku) i na +10 (po angielsku), pokazywali Indian Wells od drugiego dnia, transmisje od 17 do 8 rano dnia następnego, wszystko na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym niekodowanym kanale Al Jazeera Sport 2 z Nilesata też jest angielska ścieżka dźwiękowa. Co prawda niekiedy gadają tam po arabsku, ale przy turniejach tenisowych ostatnio prawie zawsze leciał angielski komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem, otóż wczoraj zauważyłem, że nie działa mi jeden kanał, dokładnie 8. Posiadam kanały 1-8 i wszystkie oprócz tego ostatniego mi działają:/ Próbowałem przeskanować ten transponder z myślą, że może jakiś parametr się zmienił, ale wygląda, że nic takiego nie miało miejsca. Dodam, że także w innym dekoderze jest taka sama sytuacja, więc to raczej czegoś innego problem. Ma ktoś pomysł, co zrobić i dlaczego on padł?

Nieaktualne, po dniu przerwy wróciło wszystko do normy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość marekpolek

mam nową kartę Irdeto na 10 kanałów, pełne uprawnienia są już na karcie, ale dreambox pomimo, że pokazuje na zielono "I" (Irdeto) nie dekoduje obrazu, na Opticumie sąsiada śmiga bezproblemowo a na dreamboxie ciemno, próbowałem ccam/Newcs, mgcamd i nic, wie ktoś co może być powodem i co trzeba zrobić aby zaświeciło? dzięki za rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...