Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Canal+online obecnie Multiliga jest transmitowana zarówno na Canal+ Extra 3 co było zapowiadane ale jest również na Canal+ Extra 4 (?). Poza tym gdy wybiorę zakładkę z wszystkimi kanałami to występuje Extra 4, a gdy natomiast wybiorę Ukubione gdzie Extra4 jest również zaznaczony, to już tego kanału nie ma i nie można tym samym wybrać w opcji w Multi-view. Normalne to raczej nie jest.

Edytowane przez lucas2go
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, matinen napisał(a):

Dzięki za info. Rozumiem, że Twoja odpowiedź dotyczy wszystkich c+ extra 1-4?

Tak, na Canal+Extra 1-4 można cofać (przed chwilą dla pewności sprawdziłem).

41 minut temu, mordini123 napisał(a):

Na Canal+ Extra 3 jest mecz Slavia - Lille a na C+ Extra 4 multiliga.

Faktycznie,  akurat jak sprawdzałem to na Extra3 i 4 był ten sam mecz. Poza tym na Extra 3 w epg jest Multiliga, a na Extra 4 Przerwa w nadawaniu. Na Extra 4 nie była anonsowana LM.

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Arkon napisał(a):

Mnie to akurat nie dziwi, bo możesz z tej aplikacji korzystać w UE, a tam TVP nie ma praw

To akurat ma małe znaczenie. TVP promuje swoje aplikacje i serwisy/CANAL+ za mało płaci za kanał online.

W takim streamingu Play NOW większość kanałów TVP działa tylko przy internecie Play.

 

Np. CANAL+ nie ma praw do Ekstraklasy w Niemczech (częściowo ma inny podmiot niemiecki oprócz Ekstraklasy) i abonent CANAL+ będący na robotach obejrzy mecze.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mara68 napisał(a):

Czy Canal+ nie miał już dogadać się z TVP odnośnie blokad licencyjnych na kanałach TVP w C+Online ?

Dzisiaj znowu mecz Legii na TVP Sport zablokowany. Ta usługa nieraz jest naprawdę śmiechu warta...

TVP sam nie może sobie poradzić z blokadami licencyjnymi w swoim serwisie, a więc to, że coś jest zablokowane na cudzym serwisie nie powinno dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bredny napisał(a):

To żart, że mecz Legii Warszawa na TVP Sport zablokowany z powodów licencyjnych na Canal+Online 

Dlaczego? CANAL+ w innych serwisach streamingowych (jeżeli tam jest) też np. blokuje archiwum. W Play dla nowych umów kanały C+ w streamingu działają tylko na internecie Play.

 

Tak TVP zarobi dwa razy, masa osób obejrzy reklamy w aplikacji i w przerwie.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2024 o 12:46, viaplayfan napisał(a):

Mnie nie raz CANAL+ oszukał m.in. próbując ściągnąć z karty tak o 25 zł, mimo że miałem promocyjnie z vouchera darmowy miesiąc.

Podarowałeś im, czy oddali?

W dniu 30.08.2024 o 12:46, viaplayfan napisał(a):

Lub mając pełną certyfikację Widevine Level 1 na telefonie miałem 540p i 1 Mbit/s. To już lepszy jest Viaplay.

W ogóle nie mają takiej jakości. Na sportowych jest już 540p z 2,5 Mb/s oraz 50 klatek na sekundę. Na smartfon ujdzie, przynajmniej nadają stabilnie, nie przycina, co czasem zdarza się VP.

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

W ogóle nie mają takiej jakości.

Jest, jest na telefonie. Robiłem zdjęcie telefonowi i tu wrzucałem. Użytkownicy skwitowali, że mam zmienić telefon, ponieważ jest trochę rozbity. Jak zapytałem na jakim będzie działać normalnie to nie wiedzieli. Nie miałem dostępnego 2,5 Mbit/s. Miałem tą prawie najgorszą jakość również dlatego, że ich aplikacja była tak zbugowana - nie mogła odczytać z Motoroli statusu HDCP. Po roku ogarnęli, ale nie dla każdego kanału.

 

21 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Podarowałeś im, czy oddali?

Nie mogli ściągnąć, bo miałem wtedy tymczasową kartę z Revolut podpiętą. Skończyło się niesmakiem i nieskorzystaniem z promocji.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, viaplayfan said:

Jest, jest. Robiłem zdjęcie telefonowi. Nie miałem dostępnego 2,5 Mbit/s. Miałem tą prawie najgorszą jakość również dlatego, że ich aplikacja była tak zbugowana - nie mogła odczytać z Motoroli statusu HDCP. 

Coś kręcisz. Nie ma, ponieważ opcja z 1 Mb/s nie istnieje. Oczko niżej 540p z 1,5 Mb/s ma 25 klatek. Ale nawet na zrootowanych telefonach uruchamia się 2,5 Mb/s i 50 klatek.

6 minutes ago, viaplayfan said:

Po roku ogarnęli, ale nie dla każdego kanału

Tak jest od dawna więc kręcisz coraz mocniej. Mam CANAL+Online od początku startu i wiem co było i jest.

Edytowane przez Biała_vanna
Post edytowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Jest, jest na telefonie. Robiłem zdjęcie telefonowi i tu wrzucałem. Użytkownicy skwitowali, że mam zmienić telefon, ponieważ jest trochę rozbity. Jak zapytałem na jakim będzie działać normalnie to nie wiedzieli. Nie miałem dostępnego 2,5 Mbit/s. Miałem tą prawie najgorszą jakość również dlatego, że ich aplikacja była tak zbugowana - nie mogła odczytać z Motoroli statusu HDCP. Po roku ogarnęli, ale nie dla każdego kanału.

Z którego roku Motorola? Ja mam z 2021/22 i mi chodzi dobrze C+. Te starsze mogą mieć problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, viaplayfan said:

Jest, jest na telefonie. Robiłem zdjęcie telefonowi i tu wrzucałem. Użytkownicy skwitowali, że mam zmienić telefon, ponieważ jest trochę rozbity. Jak zapytałem na jakim będzie działać normalnie to nie wiedzieli. Nie miałem dostępnego 2,5 Mbit/s. Miałem tą prawie najgorszą jakość również dlatego, że ich aplikacja była tak zbugowana - nie mogła odczytać z Motoroli statusu HDCP. Po roku ogarnęli, ale nie dla każdego kanału.

Widzę, że edytowałeś. Szukajka nie znajduje żadnych zdjęć, daj link, gdzie to jest. 

Edytowane przez Biała_vanna
Post edytowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, viaplayfan napisał(a):

Użytkownicy skwitowali, że mam zmienić telefon, ponieważ jest trochę rozbity. Jak zapytałem na jakim będzie działać normalnie to nie wiedzieli. Nie miałem dostępnego 2,5 Mbit/s.

 

Nie mogli ściągnąć, bo miałem wtedy tymczasową kartę z Revolut podpiętą. Skończyło się niesmakiem i nieskorzystaniem z promocji.

Co Ty kręcisz. Podawali Ci przykłady smartfonów na których canal+ online działał w 1080p, m.in. Ja, gdzie dla przykładu dałam Oneplusa 8 pro

 

 

Co do drugiej kwestii, czy to nie Ty pisałeś, że w końcu oddali Ci pieniądze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Delta21 napisał(a):

Co Ty kręcisz. Podawali Ci przykłady smartfonów na których canal+ online działał w 1080p, m.in. Ja, gdzie dla przykładu dałam Oneplusa 8 pro

 

 

Co do drugiej kwestii, czy to nie Ty pisałeś, że w końcu oddali Ci pieniądze? 

Jak jest np. YouTube to lepiej mieć wyższy bitrate przy 720p, co nie? Zawsze oferują 1080p nawet na telefonach, gdzie jest 720p.

 

Nie, wtedy od początku pisałem, że nie mogłem oglądać Ekstraklasy przez parę dni. Zwrot był za co innego (jak nie działał mecz jakiejś dolnośląskiej drużyny, mieli raz z C+ awarię prądu w centrali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ z treściami premium, sportem to nie YT, z którego można sobie pobrać wszystko. I gdzie te fotki? Udało mi się włączyć mecz Premier League na starym zrootowanym telefonie i mam dostępne rozdzielczości:

  • 416x234 0,20 Mb/s
  • 512x288. 0,60 Mb/s
  • 640x360 1 Mb/s
  • 960x540 1,5 Mb/s
  • 960x540 2,5 Mb/s - tu jest 50 klatek

Ponieważ root to modyfikacja więc ograniczenie zrozumiałe. Na nowym mam 1080p, podobnie na telewizorze z Android.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

Jak jest np. YouTube to lepiej mieć wyższy bitrate przy 720p? Zawsze oferują 1080p nawet na telefonach, gdzie jest 720p.

 

od początku pisałem, że nie mogłem oglądać Ekstraklasy przez parę dni. Zwrot był za co innego (jak nie działał mecz jakiejś dolnośląskiej drużyny, mieli raz z C+ awarię prądu w centrali).

Chodziło Ci o telefon, na którym canal+ online, w apce, odtworzy 1080p i najwyższy profil. Przykłady telefonów dostałeś, więc skąd ten tekst, „że użytkownicy nie wiedzieli, na jakim telefonie będzie działać normalnie”?
Dostałeś nawet info, że w przeglądarce telefonu, gdyby jakiś telefon sobie nie radził, te 1080p, przy najwyższym możliwym profilu jest odtwarzane.


25 zł o którym wspomniałeś wyżej, zostało Ci zwrócone - pisałeś o tym dwukrotnie. Sprawa dotyczyła vouchera z Warki. Wszystko jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...