Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uff, dobrze, że załapałem się do grupy bardziej kumatych bo widziałem tę rozpiskę. 

Wciąż nie dostrzegasz, że jest inna.

A ja czekam na inne forumowe marzenia.

 

Wcześniej wstawiona została inna ramówka. Tej nowej nie widziałem, ale i tak ona powinna tu też być.

 

Albo dobra, będę cię olewał totalnie bo szukasz atencji i zaczepiasz.

Poza tym boję się, że ruską propagandę mi zarzucisz jak innemu użytkownikowi.

Nie ma sensu konwersacja z Tobą.

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, przekleiłeś post @Brady z 1 marca, w dodatku bez poźniejszych korekt jak brak "Batmana"....

 

Ale jak chcesz robić z siebie i ze mnie glupka, to spoko.

dd.jpg

 

 

edit: i teraz zamiast po prostu napisać, że bez sensu upierałeś się, że "tego nie było wcześniej" mimo, że pisałem z @Pawop, że było i "nie ma oficjalnie info o Batmanie" mimo, że było od tej samej osoby co podała to co przekleiłeś jako "oficjalne" to edytujesz swojego posta wyżej. Dojrzale :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE STAIRCASE -SERIAL MAX ORIGINAL

Oparty na prawdziwej historii serial The Staircase opowiada o życiu Michaela Petersona (Colin Firth), jego rodzinie z Karoliny Północnej oraz podejrzanej śmierci jego żony, Kathleen Peterson (Toni Collette). Ośmioodcinkowy serial Max Original, którego twórcą jest Antonio Campos.

Premiera 5 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma go cały czas. Zaraz będzie miesiąc opóźnienia serialu markowanego jako "Max Original" ;).
Ale niektórzy dalej wstawiaja nie wiadomo po co trailery pozycji, ktore nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się pojawią w polskiej wersji serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, domin107 napisał:

Falstart z tym zaliczyli.

Trudno powiedzieć. To może być założone aby na start nie wystrzelić się z wszystkich premier. 
One się z czasem wszystkie wyrównają (pisałem już o tym) globalnie i wszystkie zapowiedzi, która tutaj wkleiłem,na pewno będą na polskim HBO Max ;), pomimo ze niektórzy mają tutaj wyraźny ból czerech liter. 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem zwolennikiem wystrzelania się ze wszystkich produkcji. Na każdy okres powinno być coś ciekawego.

Z tym, że oni już wrzucili info, że będzie na premierę serwisu.

Teraz powoli sobie z tym radzą choć też są wpadki.

Trzeba uczciwie powiedzieć, że brakuje zakładek "wkrótce", "ostatnia szansa" a zakładka "ostatnio dodane" jest trochę martwa bo pokazuje co chce.

Także mają nad czym pracować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, domin107 napisał:

Trzeba uczciwie powiedzieć, że brakuje zakładek "wkrótce", "ostatnia szansa" a zakładka "ostatnio dodane" jest trochę martwa bo pokazuje co chce.

Także mają nad czym pracować. 

 

Niestety. Mają nad czym pracować 

Jeśli chodzi o daty premier to maja się prawo zmienić. To dotyczy każdego. Jako przykład -  kilka dni temu wkleiłem linka do YT z premierami NF na kwiecień

https://forum.satkurier.pl/topic/26620-netflix-–-oferta-programowa/?do=findComment&comment=1770178

i na końcu wyraźne info - „daty i tytuły mogą ulec zmianie”

 

Edytowane przez spotify
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ród Smoka, czyli prequel "Gry o tron"

Jak podało HBO, "Ród smoka" zadebiutuje w Polsce w poniedziałek 22 sierpnia – tego dnia w HBO i na platformie HBO Max będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek z 10-odcinkowego sezonu

W serialu "Ród smoka", opartym na książce "Ogień i krew" George'a R.R. Martina, zobaczymy czasy początków upadku smoczego rodu Targaryenów. Akcja ma dziać się około 200 lat przed wydarzeniami świetnie znanymi widzom z serialu "Gra o tron" i skupiać się na wojnie domowej Targaryenów, tzw. Tańcu Smoków.

 

 

Więcej ;)

https://www.filmweb.pl/news/"Ród+smoka"+-+data+premiery%2C+plakat%2C+nowe+zdjęcia+z+prequela+"Gry+o+tron"-146007

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już 10 razy wyjaśnione, ostatni raz w zeszły weekend.

Dla większości tych stron źródłem jest forum Satkurier, tylko nie czytają go w pełni uważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zgodnie z zapowiedziami twitterowymi kilkadziesiąt tytułów Disneya zniknęło z HBO Max.

Teraz 2,5 miesiąca czekania na ich powrót w polskiej wersji Disney+.

Co ciekawe z promocją -33% tacy szybcy nie są, bo dalej wisi z datą 31 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...