Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej pewności na 100%, ale film dystybuowany przez Warner nie musi pojawić się automatycznie w HBO Max. Przykład: "Inni ludzie". Pojawił się w TVN Player, a nie w HBO Max. Tu może być podobnie i obaj jesteśmy w błędzie. "Air" może nie pojawić się w HBO Max i w Prime, a w TVN Player.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, swordfish napisał(a):

Nie ma takiej pewności na 100%, ale film dystybuowany przez Warner nie musi pojawić się automatycznie w HBO Max. Przykład: "Inni ludzie". Pojawił się w TVN Player, a nie w HBO Max. Tu może być podobnie i obaj jesteśmy w błędzie. "Air" może nie pojawić się w HBO Max i w Prime, a w TVN Player.

Ale "Inni ludzie" mieli premierę w C+. Player nie opcję do wypożyczenia danej produkcji jako VOD.

Także "Air" może być w playerze najwyżej jako VOD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał(a):

Jest wyraźnie napisane World-wide.

@swordfish Amazon nie ma sieci dystrybucyjnej i związali się z WB w celu dystrybucji filmu na świecie w kinach.

Faktycznie! Napisali dostępność "Worldwide".

 

Przy serialu "Three Pines", który wyprodukował Amazon Studios, są wymienione konkretne kraje, gdzie pojawia się w Prime Video. "Three Pines" jest w Polsce na HBO Max, a nie w Prime.

https://press.amazonstudios.com/us/en/original-series/three-pines/1

Ciekawostka. Reżyserką S01E06 "The Last Of Us" jest Jasmina Zbanic, twórczyni głośnej "Aidy" za którą otrzymała Polskiego Orła w kategorii najlepszy film, reżyseria i scenarystka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nie cenić HBO, ale najlepsze seriale to jednak ich dzieło. Rzadko się zdarza, że serial ma tak wysokie oceny widzów i krytyków, a nawet wielbicieli gry. Na razie ode mnie 8/10, mimo że nigdy w tę grę nie grałem. Niestety konkurencja w tym aspekcie wygląda blado patrząc na "Wiedźmina" czy "Władca pierścieni- Pierścienie władzy".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe premiery serialowe w HBO trzymają poziom. Przez ostatni rok praktycznie wszystkie trafiły do mojego Topu Rocznego - "Euforia", "L.A.Lakers", "Miłość ponad czasem" (ten tytuł z niewiadomych przyczyn się pozbyli), "Westworld" (również usunęli) i "Biały Lotus'. Właściwie można je oglądać w ciemno. Można grymasić, że akcja nie taka, błędy w realizacji itd. Ale te serialy trzymają pewien poziom i nigdy nie schodzą u mnie poniżej ocen 7/10. Nie przrszkadza mi nawet cykanie po odcinku co tydzień. Dla mnie to nawet zaleta niż wrzucą kobyłę całego sezonu od razu. Jak ktoś kocha binge watching niech zaczeka te 2 miesiące na odcinek finałowy i wtedy niech zacznie maraton.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...