Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie polecieli. Jak podaje Rzeczpospolita, od dzisiaj (11 czerwca) premierowe odcinki programów TVN tylko w Max.

 

Na spotkaniu z dziennikarzami potwierdzili, że Max będzie serwisem płatnym, a Player będzie migrował w kierunku serwis bezpłatnego. W ciągu roku chcą połączyć bazy subskrybentów Playera i serwisu Max

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pomoc.player.pl nie widzę informacji/opisów dla pakietów "Kanały TV" oraz "Eurosport Extra". Czyżby te pakiety poszły by do odstrzału na rzecz opcji "Kanały TV i Sport" w Maxie za 20,00zł/mies.

 

Jutro zaktualizują pewnie pakietyzację.

 

Z pewnością będzie: player (z reklamami), player (bez reklam) oraz player (bez reklam) + CANAL+

https://player.pl/playerplus/zawartosc-pakietow/player-z-reklamami/polecane-w-pakiecie

 

Nie ma również dwóch banerów z pakietem HBO oraz Eurosport Extra, tylko jest oferta z CANAL+.

d100cd3220809.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czechach mają dokładnie 142 pozycje w jakości 4K 
U nas zapewne też będzie w granicach 150
TVN ma jeszcze sporo kontentu w 4K
Ładnie polecieli. Jak podaje Rzeczpospolita, od dzisiaj (11 czerwca) premierowe odcinki programów TVN tylko w Max.

Nie widzę w tym nic dziwnego, np. amerykański taniec z gwiazdami leci na D+.
Chcą mieć jeden serwis, więc te ruchy są naturalne

Z opisu planów wynika, że w podstawowym będą seriale HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem filmów Warnera na Maxie jest dokładnie tak samo jak było na HBO Max, a być może jest nawet gorzej.

Oferta jest dokładnie ta sama, więc jeśli liczyliście na jakieś klasyki lub choćby przywrócenie produkcji typu "Batman" Reevesa, czy innych braków z ostatnich lat - nie ma.

Nie ma też większej liczby tytułów w 4K, i to nawet mówię o pozycjach, które w Czechach czy w Serbii są w 4K. Na dodatek z części tytułów zniknęła (pewnie tymczasowo) oryginalna ścieżka, więc taka 1. część "Fantastycznych zwierząt" jest dostępna w tym momencie tylko z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się cudów ale po pierwszym (pobieżnym) przeklikaniu jest nawet gorzej niż się spodziewałem. Okrojona oferta HBO Max z posypką TVN. Generalnie totalny bałagan w katalogu, brak dedykowanej zakładki kanały tv i dużo, dużo drożej (to wszyscy widzimy).

Dodatkowo zapowiada się brak alternatywy odnośnie oferty Eurosportu (jestem kibicem) ponieważ na stronie Playera już robią "porządki". Cud, miód i orzeszki...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, damin napisał(a):

Posiada już ktoś dostęp? Jaka znajduje się oferta w MAX z polskich produkcji TVN? Prapremiery np. Na wspolnej są dostepna czy Brzydula?

Najnowszy odcinek z "Na wspólnej" ma numer 3833, gdy w Playerze są dwa odcinki do przodu. Nie ma całego "Na wspólnej" od pierwszego odcinka. Są tylko 4 ostatnie sezony.
Podobnie z Kubą Wojewódzkim, Kuchennymi Rewolucjami i Milionerami. Nie ma tych najstarszych odcinków sprzed lat, tylko z ostatnich lat.

Paradokumentów nie znalazłem. "Szpital", "Ukryta prawda" - nie wyszukało. Widzę w ofercie Goglebox, różne bikini show i talent show. Faktów TVN na razie brak, jest napis wkrótce. Czyli pojawi się pewnie pierwsze wydanie z dzisiaj po 19:00. Kropki nad i, Kawy na ławę, Faktów po faktach nie ma.
Przy odtwarzaniu pojawia się na chwilę oznaczenie wiekowe i znika. Nie ma żadnych śmieci ekranowych.

 

Mój plan nazywa się obecnie Pakiet Przed Max - cena 19,99 zł. Migracja z pakietu samodzielnego HBO Max 33% rabatu na zawsze.

 

Z kanałów tv mam TVN (brak możliwości cofania, tylko live) i kanały HBO, gdzie mogę bieżący program oglądać od początku, ale nie mogę przejść do programów wcześniejszych. Nie ma czegoś takiego jak w Playerze, że jest dostępny program tv do 7 dni wstecz i mogę wybrać wcześniejsze pozycje. Wszystkie kanały są tylko z polską ścieżką dźwiękową.

 

Mogę wykupić kanały sportowe, ale muszę to zrobić w przeglądarce. Nie przechodziłem do szczegółów, podejrzewam, że cena 20 zł bez rabatu.

 

Biblioteka Cinemax jest dostępna, bo ostatnie premiery mi wyszukuje.

Diuna 2 nadal tylko z dubbingiem, brak lektora. Za to więcej ścieżek dźwiękowych do wybrania w innych językach. Czeski, słowacki, węgierski, hiszpański, kataloński i nawet szwedzki z audiodeskrypcją. Ten szwedzki to idzie normalnie po angielsku, tylko lektorka odzywa się po szwedzku i mówi co widać. Dziwne dla mnie. Lepiej wybrać audiodeskrypcję angielską, wtedy podpowiedzi są także po angielsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gizior89 napisał(a):

"Skazaną" dali w HD, "Odwilż" w 4K

 

Odwilż to dawny HBO Max Original i tam też jest 4K. Ze Skazaną dali ciała bo w Playerze był w 4K, a tu aż HD. Podobnie serial Player Original Szadź: w Playerze 4K w Maxie HD. Jak na razie zapowiada się [beep] w cenie Premium...

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...