Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej pewności na 100%, ale film dystybuowany przez Warner nie musi pojawić się automatycznie w HBO Max. Przykład: "Inni ludzie". Pojawił się w TVN Player, a nie w HBO Max. Tu może być podobnie i obaj jesteśmy w błędzie. "Air" może nie pojawić się w HBO Max i w Prime, a w TVN Player.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, swordfish napisał(a):

Nie ma takiej pewności na 100%, ale film dystybuowany przez Warner nie musi pojawić się automatycznie w HBO Max. Przykład: "Inni ludzie". Pojawił się w TVN Player, a nie w HBO Max. Tu może być podobnie i obaj jesteśmy w błędzie. "Air" może nie pojawić się w HBO Max i w Prime, a w TVN Player.

Ale "Inni ludzie" mieli premierę w C+. Player nie opcję do wypożyczenia danej produkcji jako VOD.

Także "Air" może być w playerze najwyżej jako VOD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał(a):

Jest wyraźnie napisane World-wide.

@swordfish Amazon nie ma sieci dystrybucyjnej i związali się z WB w celu dystrybucji filmu na świecie w kinach.

Faktycznie! Napisali dostępność "Worldwide".

 

Przy serialu "Three Pines", który wyprodukował Amazon Studios, są wymienione konkretne kraje, gdzie pojawia się w Prime Video. "Three Pines" jest w Polsce na HBO Max, a nie w Prime.

https://press.amazonstudios.com/us/en/original-series/three-pines/1

Ciekawostka. Reżyserką S01E06 "The Last Of Us" jest Jasmina Zbanic, twórczyni głośnej "Aidy" za którą otrzymała Polskiego Orła w kategorii najlepszy film, reżyseria i scenarystka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze też ich w tych momentach nie było.. a lecimy przecież zgodnie z grą.. no i jeśli mamy być precyzyjni to nie zombiaki tylko zakażeni.. 

 

 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nie cenić HBO, ale najlepsze seriale to jednak ich dzieło. Rzadko się zdarza, że serial ma tak wysokie oceny widzów i krytyków, a nawet wielbicieli gry. Na razie ode mnie 8/10, mimo że nigdy w tę grę nie grałem. Niestety konkurencja w tym aspekcie wygląda blado patrząc na "Wiedźmina" czy "Władca pierścieni- Pierścienie władzy".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe premiery serialowe w HBO trzymają poziom. Przez ostatni rok praktycznie wszystkie trafiły do mojego Topu Rocznego - "Euforia", "L.A.Lakers", "Miłość ponad czasem" (ten tytuł z niewiadomych przyczyn się pozbyli), "Westworld" (również usunęli) i "Biały Lotus'. Właściwie można je oglądać w ciemno. Można grymasić, że akcja nie taka, błędy w realizacji itd. Ale te serialy trzymają pewien poziom i nigdy nie schodzą u mnie poniżej ocen 7/10. Nie przrszkadza mi nawet cykanie po odcinku co tydzień. Dla mnie to nawet zaleta niż wrzucą kobyłę całego sezonu od razu. Jak ktoś kocha binge watching niech zaczeka te 2 miesiące na odcinek finałowy i wtedy niech zacznie maraton.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...