Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Wojasinho

tak jeśli cena dekodera to naprawdę 49zł

 

Aktywacja multiroom nic nie kosztuje obecnych abonentów tylko opłata miesięczna jest od 10-15zł za tą usługą

 

Nowi abonenci przy podpisaniu NOWEJ UMOWY PŁACĄ AKTYWACJE SD = 1zł HD = 99zł przy braniu tej usługi płacą tylko za aktywacją głównej karty dodatkowa karta aktywacja 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tony

Jeśli obecnie masz moduły zbliżeniowe bez opłaty to musisz sam zdecydować co będzie dla Ciebie lepsze. Nadal biegasz za darmo między odbiornikami co sześć godzin oglądania lub korzystasz z dwóch kart płacąc za w/w usługę (prawdopodobnie) 15zł/m-c.

ps.Zawsze możesz poczekać na zakończenie Twojej promocji na darmowe moduły zbliżeniowe i dopiero wtedy dokonać przejścia na opcję z dwoma kartami. Oczywiście pod warunkiem, że nie korzystasz z multiroomu tylko dlatego, że masz go za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z MR, bo mam dwa telewizory w dwóch różnych pokojach, a że było w promocji to wziąłem.. Jeśli nie ma możliwości "przejścia" na karty bez jednoczesnej utraty rabatu to trudno, będę sobie biegać do drugiego pokoju co sześć godzin.. lepsze to niż 15zł/msc na i tak już wysokim rachunku.

 

Btw, ostatnio przedłużyłem umowę, bardzo długi czas negocjowałem darmowy MR i możliwość przejścia na karty, niestety tylko pierwszą opcję udało się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od pewnego czasu zamierzam przesiąść się z "n" na cyfrę plus ... :) z multirumem .. miałbym do was kilka pytań technicznych

1. Czy podpisując umowę z cyfrą Canal + HBO Superpremium + multiroom dostanę kartę zbliżeniową czy normalną ? powiem szczerze nie jestem w najmniejszym stopniu zainteresowany zbliżeniową ...

2. Co ewentualnie zrobić ażeby dostać tą niezbliżeniową - mogę za nią płacić :D

3. W "n" mam trzy miesięczne wypowiedzenie ... słyszałem kiedyś, że w takim przypadku można dostać 3miesiące cyfrę za free ?? wiecie coś na ten temat ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od pewnego czasu zamierzam przesiąść się z "n" na cyfrę plus ... :) z multirumem .. miałbym do was kilka pytań technicznych

1. Czy podpisując umowę z cyfrą Canal + HBO Superpremium + multiroom dostanę kartę zbliżeniową czy normalną ? powiem szczerze nie jestem w najmniejszym stopniu zainteresowany zbliżeniową ...

2. Co ewentualnie zrobić ażeby dostać tą niezbliżeniową - mogę za nią płacić :D

3. W "n" mam trzy miesięczne wypowiedzenie ... słyszałem kiedyś, że w takim przypadku można dostać 3miesiące cyfrę za free ?? wiecie coś na ten temat ?

 

Pozdrawiam

 

Korzystasz z promocji dla tzw. abonentów innych telewizji i wtedy masz 3 miesiące bez opłat,a za pozostałe stała stawka.Wejdź na stronę cyfry,kliknij na zakładkę oferta,a potem promocje i będziesz wszystko wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "n" mam trzy miesięczne wypowiedzenie ... słyszałem kiedyś, że w takim przypadku można dostać 3miesiące cyfrę za free ?? wiecie coś na ten temat ?

 

Skorzystaj z wyłączenia TVN HD+1. Po wysłaniu wypowiedzenia z tego powodu umowa na "n" rozwiąże się z dniem 4 listopada, czyli w dniu wyłączenia kanału.

 

Co do promocji Cyfry+ dla klientów innych platform:

http://cyfraplus.pl/oferta/promocje/ofe ... wizji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza_tv mogę się mylić ale jeżeli dobrze pamiętam (ja uciekłem z N po wyłączeniu TVN Warszawa), to jest 14 dni na złożenie wypowiedzenia do autoryzowanego punktu N licząc od dnia wprowadzenia zmiany. W punkcie najlepiej jak przystawią pieczątkę z datą kiedy wpłynęło wypowiedzenie. Jak pójdzie gładko to umowa zostanie rozwiązana na koniec miesiąca w którym nastąpiło wycofanie kanału (płacisz przecież za cały miesiąc). Polecam zadzwonić na infolinię i dopytać o to konsultanta - rozmowy są nagrywane. W moim przypadku to pomogło przy reklamacji, jak nie chcieli uznać wypowiedzenia. W treści wypowiedzenia warto powołać się na konkretny punkt z regulaminu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie o tym była mowa, ale wybaczcie, przejrzałem kilka stron, nie ma o tym, a na więcej nie mam czasu. Teraz mam Cyfrę+ na jeden dekoder, Sagemcom HD (C+ Optimum). Czy mogę w trakcie trwania umowy wziąć Multiroom? Jeśli tak to za ile? (Podejrzewam, że 15 zł). I czy jest jakaś aktywacja i ile kosztuje drugi dekoder (SD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...