Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno dysk będzie mniej słyszalny niż w BSLA i jeśli śpisz w tym samym pokoju gdzie masz dekoder to szybko to odczujesz :D.

A skoro już masz ten recorder to chyba samemu szybko sprawdzisz czy np. szybciej przełącza kanały albo nie nie otwiera EPG przez 10 sekund (ostatnio u mnie w BSLA to norma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje mozliwosc "rozbudowania" pamieci do nagrywania np. poprzez podlaczenie

zewnetrznego dysku twardego itp. lub jakakolwiek inna mozliwosc ??

Nie i zapewne prędko czegoś takiego nie będzie.

A nawet jeśli to tak jak wkrótce w TnK HD na zewnętrznym dysku twardym będzie sie zapisywało w takim formacie, który będzie można odtworzyć tylko w danym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może wie, czy w n-box recorderze można wyłączyć pokazywanie na ekranie komunikatów - typu n.p., że brak sygnału na wejściu anteny 2 lub też komunikatów CA? Wkurza mnie, że gdy jest burza (chociażby właśnie w tej chwili) i oglądam sygnał z telewizji naziemnej DVB-T, co chwila mam na ekranie jakiś komunikat. Przecież wiem, że jak jest burza, to traci się sygnał, ponadto nie trzeba takiej informacji wyświetlać co chwila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym na dniach kupić dekoder "N" i chciałbym się spytać jakie są różnice pomiędzy tym dekoderem białym z aktywacją za 48zł i tym z nagrywarką, z aktywacją za 99 zł? Chodzi mi właśnie o ten najniższy abonament.

Jest jakaś różnica słyszalna w dźwięku odbioru programów?? A także w jakości obrazu?? Czy jakość odbioru programów jest jednakowa??

 

I jeszcze jedna sprawa...

Kiedyś w starym TV jak miałem Echostara 616 CP mogłem pilotem od Echostara regulować natężenie dźwięku a także od pilota z TV... Teraz posiadam TV LCD LG Full HD i jedynie mogę regulować dźwięk od pilota z LG :/ OD Echostara nic nie idzie, czy daje na maxa głośność czy na minimalny to i tak muszę dźwięk regulować pilotem TV :/

A podłączony dekoder jak kiedyś pod Euro, wszystko jak w starym TV... Jaka jest przyczyna tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś sposoby na wyciszenie nbox recordera? Bo mój chodzi jak sieczkarnia. Byłem wczoraj z tym problemem w punkcie gdzie dokonują wymiany dekoderów lecz nie kwapili się z wymianą i powiedzieli, że wszystko OK i tak ma być :evil: Dodam tylko, że na razie podłożyłem pod niego dwie warstwy folii bąbelkowej lecz mimo tego i tak jest słyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam turbacza i jeden problem. Dźwięk połączony do kina opticalem. Podczas oglądania TVP HD wyłącza mi się dźwięk Digital Dolby.Po naciśnięciu klawisza OPT jest: digital dolby nie. Po resecie dekodera włącza się DD lecz po chili ginie.Czy jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież prawdziwy polak nie czyta instrukcji,a większość i tak ją zgubiła.

Wracając do tematu.Jeżeli zaprogramujesz nboxa na nagrywanie,to w momencie rozpoczęcia nagrania zapali się na wyświetlaczu czerwona dioda.I to informacja dla Ciebie że nbox nagrywa,to co miał nagrać.

 

ps:no nie denerwuj się.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...