Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luki1680 - dzięki za odpowiedź. I jeszcze pytanko: czy macie możliwość wgrywania na dysk nagrywarki zewnętrznych filmów i zdjęć np.przez USB które jest w nbox recorderze ?

A jak jest z HBO HD ? Na tym kanale nie ma wybory napisów , ale są napisy dołączane do telegazety. Czy wówczas podczas oglądania filmu z nagrywarki można napisy TXT włączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z jakiej serii masz recordera? Kiedyś miałem serię BSLA - faktycznie był trochę głośny, bo miał cienkie, twarde nóżki i wentylator z tyłu. Musiałem wymienić, bo padł mi zasilacz i od razu udało się dostać serię BZZB (wysokie, miękkie nóżki i wentylator na spodzie) i jest cichutki, dużo cichszy od poprzednika. Mam do porównania też Philipsa PVR od C+ - i od niego recorder też jest cichszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej serii masz recordera? Kiedyś miałem serię BSLA - faktycznie był trochę głośny, bo miał cienkie, twarde nóżki i wentylator z tyłu. Musiałem wymienić, bo padł mi zasilacz i od razu udało się dostać serię BZZB (wysokie, miękkie nóżki i wentylator na spodzie) i jest cichutki, dużo cichszy od poprzednika. Mam do porównania też Philipsa PVR od C+ - i od niego recorder też jest cichszy.

To też zależy. Dwa lata temu pierwszy recorder z serii BSLA buczał jak stara lodówa. Do tego wpadał w takie wibracje że aż na obudowę położyłem stary ciężki pilot od wideo :D. Na szczęście coś się w nim popierniczyło i wymieniłem na nowy. Też z serii BSLA ale jednak dysk i wentylator chodzą względnie cicho i nie wpada w wibracje.

Aczkolwiek na pewno BZZB i trubacze na tę chwilę powinny być najcichsze m.in. ze względu na inne rozmieszczenie wentylatorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to normalne że po włączeniu nbox zaczyna reagować na pilota dopiero po około dwóch minutach , to wkurzające jak przez dwie minuty musisz oglądać ojca Rydzyka bo ostatnia oglądała telewizje teściowa i dlaczego lista ulubionych nie odpala się sama po uruchomieniu jak w Polsacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po pierwszych uruchomieniach wymieniłem baterie ma nowe i to samo , pewnie zły egzemplarz trafiłem oglądałem go ze wszystkich stron i mam wrażenie ze jakby był używany czy to możliwe ? Ciekawe co oni robią z egzemplarzami co im ludzie oddają po rozwiązaniu umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatniej aktualizacji oprogramowania w recorderze znow nie mozna sluchac stacji radiowych, kiedy TV polaczony po HDMI jest w StandBy`u

:brawo:

dopiero odlaczenie kabla HDMI i polaczenie przez Y-Pb-Pr pozwala posluchac paru rozglosni

:lol2:

 

tez tak macie :?:

Ja zdecydowałem się na ntv miedzy innymi dlatego ze w reklamie była mowa o radiu i myślałem ze jak w Polsacie będą dostępne z listy a tu internet każą podłączyć . Interesuje mnie Warszawskie radio Kampus napisz czy masz takie na liście , mam podłączony przez HDMI ale zainwestuje w Y-Pb-Pr jak jest radio Kampus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie ze jakby był używany czy to możliwe ? Ciekawe co oni robią z egzemplarzami co im ludzie oddają po rozwiązaniu umowy ?

 

Rozmawiałem kiedyś z kolesiem z APS-u n i mówił, że oni dostają wszystkie nowe tunery. Pokazywał mi na zapleczu, że wszystkie nboxy były nowe, ale na Forum n ludzie pisali, że gdy zamawiali n przez WWW otrzymywali używane dekodery. W sumie to nic dziwnego, bo każdemu nie mogą dawać nowego. Dają tylko do odświeżenia i dalej...

Jeżeli tak Cię irytuje ten brak reakcji po włączeniu, to idź i wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

jestem nowy i nie wiem czy w dobrym temacie zadaje pytanie.

otóż mam tv"n" z dekoderem n box. odbieram aktualnie dwie satelity poprzez monoblock.

moje pytanie jest następujące:

Czy mogę odbierać inna satelitę na n boxie? np Intelsat lub turksat itp??

bo z tego co się orientuje to lecą tam w FTA mecze np ligi angielskiej itp.

chciałbym je odbierać. Czy istnieje taka możliwość jeśli tak to w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...