Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze że emitują te filmy w 21:9. 2012 oglądałem na blu ray i też było w takim formacie.

 

Co do napisów na HBO HD to kilka dni temu przez kilka godzin wyświetlały się one na Nce, ale były kompletnie nie zsynchronizowane z obrazem i bardzo nisko na ekranie (u mnie dolna linijka prawie wcale się nie wyświetlała) i szybko to zlikwidowali. Ale może coś się zaczyna dziać w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co wy pitolicie jakieś głupoty? Obraz na HBO HD jest taki jaki był. Dużo zależy też od filmu, niektóre są słabszej jakości.

Zupełnie nie wiem co mają testy kanałów HD, do jakości obrazu HBO SD :lol: ale jak ktoś coś sobie ubzdura, to nie ma możliwości, żeby go przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że dopiero jak będą nadawane kanały wszystkie lub produkowane w HD to będzie ok, a na razie niech poprawią jakość kanałów SD to już będzie duży sukces. A tworzenie kanałów pseudo HD (AXN HD, CINEMAX HD, CANAL+ FILM HD, CANAL + SPORT HD, POLSAT HD, TVN HD, FOX HD, POX LIFE HD) program taki sam jak w wersji SD, a HD tylko po aby wciągnąć dodatkową kasę.

Nie mówię tu o kanałach MTVNHD, DISCOVERY HD SHOWCASE, ANIMAL PLANET HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD - tutaj jest różnica i w jakości i w programie.

 

Więc utworzenie kanałów HBO 2 HD , HBO COMEDY HD, CINEMAX 2 będzie miał tylko jakiś sens gdy będą zupełnie nowymi kanałami, a nie tylko kopiami SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby HBO zrezygnowało z kanałów SD. Oczywiście nie podnosząc ceny. :D Choć w tym kraju jest to nie możliwe. :(

Dobrze się czujesz? Wersja SD jest w dalszym ciagu najpowszechniejsza wersja w Polsce. Wersja HD to na razie takie male "premium" dla ludzi. Za 5-7 lat bedzie mozliwosc kasowanie/ nie produkowania kanalów SD, bo wtedy juz praktycznie SD pojdzie w zapomnienie i kazy bedzie mial dekoder i telewizor z mozliwoscia ogladania HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tworzenie kanałów pseudo HD (AXN HD, CINEMAX HD, CANAL+ FILM HD, CANAL + SPORT HD, POLSAT HD, TVN HD, FOX HD, POX LIFE HD) program taki sam jak w wersji SD, a HD tylko po aby wciągnąć dodatkową kasę.

Nie mówię tu o kanałach MTVNHD, DISCOVERY HD SHOWCASE, ANIMAL PLANET HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD - tutaj jest różnica i w jakości i w programie.

Zawsze jest coś za coś. Na kanałach HD, które mają inną ramówkę od swojego odpowiednika SD, zazwyczaj ta ramówka jest znacznie skromniejsza przez to że emitują tylko kontent HD. Ja nie widzę nic złego w tworzeniu odpowiedników HD z taką samą ramówką jak SD, zwłaszcza że na takich kanałach jak AXN HD, FOX HD czy kanały premium kontentu HD nie brakuje. Wiadomo że trochę gorzej pod tym względem w stacjach ogólnych typu Polsat HD czy TVN HD ale i tak przybywa tego kontentu cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy kanały premium kontentu HD nie brakuje.

 

Jak nie brakuje? Spójrz na ramówkę! Po co komu tyle kanałów Discovery, BBC, AXN, Esp jak i tak te same programy tylko przerzucają między kanałami. W pełni wystarczą 2 Discovery, 1 BBC, 2 AXN. No ale jakby to w reklamie wyglądało? A tak mam 100 kanałów a do oglądania by 20-30 wystarczyło i mnie i żonie i dzieciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty piszesz? Bo ja akurat piszę o tym że na kanałach typu AXN HD, FOX HD czy HBO HD, które mają ramówkę taką samą jak ich odpowiedniki SD (czyli AXN SD, FOX SD czy HBO SD) kontentu HD nie brakuje, stąd nie mam nic przeciwko takim kanałom. Bardziej kontentu HD brakuje na kanałach ogólnych typu Polsat HD czy TVN HD ale i tutaj cały czas go przybywa.

 

A to że wystarczyłby np. dwa kanały od Discovery, dwa od AXN czy jeden od FOXa to juz zupełnie inna sprawa, na zupełnie inną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie brakuje, ale bo co go umieszczać w 2 kanałach Fox, albo 3 HBO? Jakby jeden Fox i HBO? Koniec końców wszystko będzie w HD, a 90% ramówki to będą powtórki powtórek prosto z powtórki w powtórkowym kanale.

Już teraz żeby przejrzeć EPG wszystkich interesujących kanałów na najbliższe 24h potrzebuję z 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak będą gotowi :)

2. W newsach na satkurier.pl jest mniej-więcej wszystko opisane. Pewny jest Cinemax 2 HD z tp. CP 12.265, a co do reszty, to HBO 2 HD być może będzie z tp. C+ 10.796, HBO Comedy HD z tp. n (albo na odwrót - zależy jak się tam dogadali :])

3. Nie było nic wspomniane chyba o Orange, ale pewnie tam też trafią te kanały, więc raczej u wszystkich, a napewno w CP, C+ i n.

4. Nie wiadomo, ale pewnie podobnie jak obecne z kanałów SD tyle, że z dopiskiem HD :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...