Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najtaniej jest w Plusie. Abonament telefoniczny Plus + 20 zł za dodatkowe HBO GO.

Cena za HBO Now powinna być w Polsce zbliżona do Netflixa. Pewnie nie oferują tego jeszcze osobno, bo sam goły produkt gorzej sprzedać, niż we współpracy z operatorem.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 i 7 odcinki "Westworld" ostatecznie udowadniają, że nie będzie to najlepszy, ani najpopularniejszy serial HBO. Zamówiono już co prawda II sezon, ale wątpię żeby zrealizowano wszystkie 5 przewidzianych. Nie przy tych kosztach 50 mln $ za sezon. Przy tej konwencji wydatki będą tylko rosły. Widownia - niekoniecznie. Zresztą HBO już się zorientowało, że nie przebije "Gry o Tron". Dlatego robią przecieki o spinoff'ie lub prequel'u.

 

Szkoda, że jednak będzie jatka. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam paru pisarzy, którzy potrafią wymyślać coś oryginalnego, a nie wtórnego. Niestety HBO po raz kolejny idzie na łatwiznę, wychodząc z założenia, że coś już znanego ludzie chętniej kupią. Kiedyś ta stacja wyróżniała się pomysłowością, teraz jest tylko spadek, co pokazują choćby seriale "Pakt" czy "Wataha", w których trudno znaleźć cokolwiek oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie jest to jakiś "megamocny" kanał, którego każde seriale są na najwyższym poziomie. Mi osobiście Westeorld po pierwszych odcinkach przypadł do gustu. Pierwsze odcinki GoT musiałem "przeboleć", bo średniowiecze to nie są "moje klimaty".

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Cóż, amerykańscy pisarze (scenarzyści tylko to powielili) lubią schematy. Michael Crichton nie należał do zbyt wybitnych. To solidny rzemieślnik.

 

Nie rozumiem tylko, po co porównujesz to z naszymi rodzimymi produkcjami? Na całe HBO miały wpływ niczym zeszłoroczny śnieg. Prędzej przytoczyłbym nieudanego (moim zdaniem) "Młodego Papieża". Jego patetyzm, miałkość i teatralność bardziej mnie odrzuca, niż ograne motywy "Westworld".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci i zarazem ostatni sezon "Pozostawionych" ma mieć premierę w 2017 roku.

 

Dla mnie "Westworld" i "Młody papież" to najlepsze co ma obecnie do zaoferowania telewizja. HBO pod tym względem nie ma sobie równych choć po piętach cały czas depcze mu Netflix (świetne "Black Mirror" czy "The Crown").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 14-20.11.2016:

 

środa, 16 listopada 2016:

16:50 Wszyscy święci - komedia, USA 2004 HBO

 

czwartek, 17 listopada 2016:

20:10 Nic osobliwego nad miłość - komedia romantyczna, Kanada 2015 HBO

21:45 W nieznane - dramat SF, USA 2016 HBO

 

piątek, 18 listopada 2016:

22:15 Whiskey, Tango, Foxtrot - komediodramat, USA 2016 HBO

 

sobota, 19 listopada 2016:

17:05 Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - animowany, USA 2008 HBO

20:10 Piksele - komedia/SF, USA 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe HBO 21-27.11.2016:

 

środa, 23 listopada 2016:

16:30 Sprzedawcy - komedia, USA 1994 HBO

 

czwartek, 24 listopada 2016:

20:10 Jak być normalną - komedia, Hiszpania 2015 HBO

21:35 Do nieba - dramat, Francja/Hiszpania/Kanada 2014 HBO

 

piątek, 25 listopada 2016:

22:15 Wcielenie zła - horror, USA 2014 HBO

 

sobota, 26 listopada 2016:

16:25 Looney Tunes znowu w akcji - komedia, USA 2003 HBO

22:15 Wstrząs - dramat, USA 2015 HBO

 

niedziela, 27 listopada 2016:

21:10 Praktykant - komedia, USA 2015 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem obejrzeć dziś jeden odcinek 2 sezonu Paktu na HBO GO, ale nie mogłem się powstrzymać i odpaliłem też drugi, mega wciąga, o ile pierwszy sezon przeszedł mi jakoś ot tak, ten myślę, że będę ze znacznie większym zaciekawieniem oglądał. :) Przede wszystkim muszę docenić genialne zdjęcia. Tak jak w przypadku pierwszego sezonu pojawia się również Polsat News. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym kupił wydanie Blu-ray. Niestety, w Polsce seriale na tym nośniku są praktycznie olewane.

 

Jeszcze ciekawostka, z okazji debiutu II sezonu "Paktu". HBO było przez to odkodowane w niedzielę. I trochę zmienili ramówkę. Nie było zwyczajowej nocnej premiery serialu "Westworld" o 3:00. Emisję 8 odcinka wyjątkowo przeniesiono na HBO 3. Swoją drogą, jeden z najsłabszych do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...