Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mxv1 napisał:

Czy kupując ten dekoder można mieć naziemna bez opłat z tego dekodera? I musi być internet?

 

Naziemna jest free (chyba że abonament radiowo-telewizyjny 😅) i nie wymaga Internetu.

 

 

Mógłby ktoś wskazać jakieś zaufane źródło do pobrania najnowszej wersji WolfLaunchera (widziałem że już wyszła 0.1.9) na C+ boxa? :) 

 

Obecnie zainstalowałem WL 0.1.7 oraz LM_CANAL+_TVBOX w wersji 1.0.1 i też nie wiem czy to jest najnowsza z możliwych.

Edytowane przez rozex
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kiltel napisał:

 Dla mnie nie jest lepiej kupić tuner DVB-T za 100 zl. W C+ plus box mamy w jednym urządzeniu DVBT2 4K oraz Android TV za rozsądne pieniądze i to jest największa zaleta tego boxa. Tym się głównie kierowałem podczas jego zakupu.

Przy pomocy x-plore nie da się wyciągnąć tego pliku?

No i ok, ale funkcjonalnosci prawdziwego tunera dvbt na c+ box raczej nie uswiadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem właśnie recenzje Mecool Kt1 na yotube i rzeczywiście aplikacja do oglądania DVB-T to Live Chanells z dołożonymi kilkoma funkcjami. Może jakby z tego mecool kt1 wyciągnął tą aplikację i spróbował zainstalować ale pewnie też wywali błąd instalacji.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja LiveChannels jest taka sama to Tvstack zarządza wyszukiwaniem, możliwością nagrywania i wszystkim innym co związane z kanałami, mignęła mi informacja o LCN więc być może ma również możliwość sortowania kanałów.

 

Tutaj więcej informacji technicznych:

https://source.android.com/devices/tv/tuner-framework?hl=en

Edytowane przez logos2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@logos2000

Całkiem możliwe, że tak jest. Wystarczy zobaczyć na pasek informacyjny po przełączaniu kanałów, gdy korzysta się z live Channels. Obok nazwy kanału po lewej stronie jest taka mała miniaturka z napisem "tv Stack".  LCN musi być na stałe włączone bo zawsze wyszukuje kanały według tego parametru (oczywiście w normalnych dekoderach dvbt można tą opcję włączyć lub wyłączyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, logos2000 napisał:

Aplikacja LiveChannels jest taka sama to Tvstack zarządza wyszukiwaniem, możliwością nagrywania i wszystkim innym co związane z kanałami, mignęła mi informacja o LCN więc być może ma również możliwość sortowania kanałów.

 

Jak rozpakowałem aplikację tvstack.apk 7-zipem to w jednym pliku jest zapis o LCN i jest ustawione na "true"

Edytowane przez kiltel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wszystkim. Zakupiłem  ten dekoder tydzień temu i mam z nim same problemy, oglądać  telewizji DVBT to praktycznie się nie da, co chwilę czarny obraz i po drugie notorycznie zrywa połączenie WiFi. Robiłem już dwa razy przewód do ustawień fabrycznych specjalnie nie widzę żadnej poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś robisz nie tak, @catnip i pare innych osób zaraz Ci wytłumaczy, że to najlepszy sprzęt jaki może być... :)).

A tak serio - to jest wraz z samą aplikacją C+ badziewie i dlatego kosztuje ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi to zależy od egzemplarza, ale z DVB-T tak będzie. Domyślna aplikacja jest niedorobiona, obsługa tego przez tuner też. Możesz spróbować zainstalować googlowskie live channels, ale to też proteza. Ostatnio widziałem tuner DVB-T2 Esperanza za 60 zł i on lepiej działał i miał więcej funkcji jeśli chodzi o tv naziemną. I nawet chińczycy Youtuba dorzucili ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt

Ten "YouTube" to tylko z nazwy jest. Niech nikt się nie nabierze na to, że w tych zwykłych tunerach dvbt jest jakaś normalna wersja tej aplikacji. To jedna wielka ściema i naciąganie nieświadomych "kowalskich". Ta aplikacja jeśli w ogóle zadziała, to grafiką i działaniem przypomina aplikacje z początku istnienia internetu ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt

Tu oczywiście pełna zgoda. Aplikacja dvbt od canal plus, to skandal i kpina z klienta. Najgorsze, że mimo iż chyba praktycznie każdy narzeka na tą aplikację i tak mają, to w "głębokim poważaniu". Nie wierzę, że nie ma takiej możliwości jeśli chodzi o modyfikacje oprogramowania aby zmienić samą aplikację do odbioru dvbt lub dodać choćby opcję tworzenia listy ulubionej lub zmiany kolejności kanałów itd. Każdy chyba wie, że dla nich liczy się tylko kasa z opłacanego abonamentu. Akurat ani grosza im nie zapłacę dla zasady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiajcie się na zmiany w sposobie obsługi DVBT, bo one nie nastąpią. To jest tylko dodatek a tuner w pierwszej kolejności ma służyć do odbioru oferty C+ a przecież nawet to nie działa jak trzeba.. Dlatego do oferty naziemnej (jeśłi do tego celu ma przede wszystkim służyć) lepiej kupić tuner dedykowany.Wiele razy już o tym pisano. Ja wiem,że chciałoby się upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie ale niestety tak się nie da. Przynajmniej na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...