Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych wszystkich którzy mają inne boxy czy telewizory na android tv a nie mają pojęcia czym wyciągnąć apke ze boxa czy telewizora to bardzo proszę,

Apk_Extractor_base.apk

 aplikacja tworzy folder w pamięci urządzenia ,tam tworzy kolejny imienny folder po nazwie aplikacji i gotowe w tym folderze jest zapisywana aplikacja, mam nadzieje że w końcu temat zamiennika Live Channel będzie zamkniętym tematem. Pozdrawiam i do dzieła.

Edytowane przez marys33
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale albo zadziała jak ta co tu co jest zamieszczona ,ale przełączanie kanałów nie działa, ale za to epg jest szersze, więc wszystko metodą sprawdzenia można sprawdzić, mnie ciekawią aplikacje wyciągnięte bardziej z telewizorów, może ktoś pomoże i coś z tego pozytywnego wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MAciejK napisał:

Na początku grudnia 2021 pytałem canal+ o usunięcie cenzury dvb-t. Odpisali, że pracują nad tym, ale nie znają terminu ukończenia prac. Wiadomo jak to się skończy...

 

W tym wątku było już pisane na ten temat.

Przywracasz ustawienia fabryczne w dekoderze i przy ponownym uruchomieniu pomijasz aktywację i programy z kluczykiem będą odblokowane. Dokładny opis jest gdzieś w okolicach 70 strony wzwyż, jak dobrze pamiętam 🙂 

Sam będę to robił, bo skończyły mi się 2 miesiące za free i aktywacja c+ do niczego mi nie potrzebna. A i dekoder bez launchera c+ będzie szybciej się uruchamiał 😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem niby nowy sprzęt po naprawie ale mam 2 vochery z leysów na darmowy miesiąc wiec wykorzystam te dwa vochery potem zobaczę czy dekoder przy akcji resetu podaje mi nowa aktywacje jeśli tak to zrobię to dostane znowu 2 miesiące za free i taką planuje zabawę z nim ,jak można to dlaczego nie korzystać ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mike102 napisał:

 

W tym wątku było już pisane na ten temat.

Przywracasz ustawienia fabryczne w dekoderze i przy ponownym uruchomieniu pomijasz aktywację i programy z kluczykiem będą odblokowane. Dokładny opis jest gdzieś w okolicach 70 strony wzwyż, jak dobrze pamiętam 🙂 

Sam będę to robił, bo skończyły mi się 2 miesiące za free i aktywacja c+ do niczego mi nie potrzebna. A i dekoder bez launchera c+ będzie szybciej się uruchamiał 😉

Ja dwa dni po aktywacji dekodera oczywiście po to by mieć miesięczny darmowy dostęp do c+ zrobiłem reset do ustawień fabrycznych oczywiście trzeba ponownie ustawić kraj język  hasło WiFi  potem wyskakuje kod do aktywacji dekodera pominąłem ,zainstalowałem Wolf launcher ustawiłem uruchamianie z Wolf launchera potem zainstalowałem live channel i apkę c+ ze strony https://apkcombo.com/pl/mycanal-tv-en-live-et-replay/com.canal.android.canal/ oczywiście wszystkie kanały dvbt z kluczykiem działają a także z apki c+ po zalogowaniu się dalej działa darmowy okres miesięczny z aktywacji dekodera i kanały z kluczykiem 18+ działają.

2 godziny temu, marys33 napisał:

Ja dostałem niby nowy sprzęt po naprawie ale mam 2 vochery z leysów na darmowy miesiąc wiec wykorzystam te dwa vochery potem zobaczę czy dekoder przy akcji resetu podaje mi nowa aktywacje jeśli tak to zrobię to dostane znowu 2 miesiące za free i taką planuje zabawę z nim ,jak można to dlaczego nie korzystać ;) .

Po resecie wyskakuje ponowna aktywacja i wyświetla kod ale jak go wpiszesz dostaniesz napis że dekoder został już aktywowany i nie będzie nic darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to urządzenie  można by powiedzieć jest lekko w tyle za innymi urządzeniami z Android. Czy to przeszkadza że jest w tym urządzeniu Android 9 w normalnym użytkowaniu w porównaniu z nowszymi wersjami Android na tego typu urządzeniach ?? W telefonie wiem jakie są różnice a w takimi urządzeniami nie miałem możliwości obcować i stąd może głupie pytania z mojej strony ale wolę zapytać  :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego ten dekoder  został wycofany prawie całkowicie ze sprzedaży? Większość aukcji na allegro zostało zakończonych i w innych sklepach też że świecą można znaleźć, w dodatku ceny poszybowały sporo w górę... Coś nowego szykuje canal+ czy o co chodzi?

Edytowane przez picken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 20:44, MAciejK napisał:

Wiem. Nawet o tym pisałem. Chodziło mi o to, że przez tyle czasu nie potrafią zmienić linijki w kodzie oryginalnego launchera. Nie ma już co liczyć na poprawki.

 

Przywróciłem ustawienia fabryczne, ominąłem aktywację i przynajmniej szybciej się uruchamia dekoder 😉

Dla tych niewtajemniczonych, ekran aktywacji pojawia się po skonfigurowaniu androida, tj. po wpisaniu konta Google, skonfigurowaniu usług itp. - pojawia się wtedy pytanie o wybranie regionu, czy jakoś tak. Wtedy nie przechodzimy dalej, tylko głosowo wywołujemy sklep play, ze sklepu instalujemy jakiś menadżer plików. Następnie podłączamy pendrive na którym mamy zgrany Wolf launcher i instalujemy go z poziomu menadżera. I to wszystko. 

Później instalujemy live channels i pozostałe aplikacje. W ten sposób pozbywamy się blokady 18+ 😉

 

Ja mam przy okazji inne pytanie. W jaki sposób w Wolf launcher skonfigurować widget na ekranie głównym?

Gdy wybieram tą opcję, to pojawia się komunikat z wierszem poleceń, że coś tam trzeba ręcznie gdzieś wpisać i nie można inaczej ustawić. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...