Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie o tym cały czas mówię lata świetności mają na pewno za sobą i szkoda dlatego taka zmiana i stawianie marki + na przedzie ale tak trzeba było dawno i teraz wypadałoby przesunąć kanał na conajmniej 4 pozycję jak nie za TVP :) NO i nie bać się tylko dodać więcej kanałów bajkowych CBEEBIES I BOOMERANG i muzycznych ze swojej rodzimej platformy :) A o AXN HD itd to nie wspominam bez łachy je ma konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak wieszczono upadek nki po dodanu Polsatów to Cyfry?

Teraz co poniektórzy wieszczą koniec Cyfry. Dlaczego? Bo nie ma (na razie!) PolsatHD i TVN HD :lol2: Czy wszystkie platformy muszą dodawać kanały w tym samym czasie?

Ludzie, gdyby nawet było TVN i Polsat 3D to i tak Wojewódzkiego ani Majewskiego ani żadnego Xfaktora 3D przerywanych co chwilę reklamami nie strawię! Dla mnie są normalne kanały typu Canal+, HBO, History itp. Dodadzą niedługo (zapewne) 2xDiscovery i TVP Historia (po przejściu na DVB-S) i mnie wystarczy, oferta programowa dalej będzie najbogatsza, a Tańce i śpiewy z gwiazdami czy Kiepskich HD niech sobie oglądają młodzi, wykształceni z dużych miast :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś "ale" do Cyfry+? Zmieńcie ją sobie na ITI/N lub CP. Droga wolna, nikt Was tutaj nie trzyma. Ale zaraz, zaraz .... większość Was mieszka jeszcze z rodzicami i to oni decydują o tym jaka platforma będzie w domu, I'm sorry .... :roll:

Dla mnie Cyfra popełnia 1 zasadniczy błąd. Dlaczego nie chcą w końcu odejść od tego SD i dlaczego dalej sprzedają ludziom dekodery SD? Pora wejść w nową erę -> koniec z dekoderami SD i dodatkowymi pakietami HD. Od teraz sprzedajemy tylko dekodery HD, wprowadzamy nowe pakiety, gdzie kanały HD są normalnie użytkowane, pakiety dla nowych są pozbawione dubli kanałów HD ( HBO, Canal+ ... ). Dla starych klientów przy zakończenia umów jest proponowane tylko i wyłącznie przejście na dekoder HD i nowe pakiety lub NOWA AKCJA, czyli wymieniamy wszystkim dekodery na HD za opłatą 50zł. Po 1 roku mamy 100% użytkowników HD, wywalamy wszystkie duble SD i HD i jesteśmy 100 lat przed CP i do ITI/N tracimy niewiele jeśli chodzi o technologie ( dekodery mają lepsze ).

 

Ja i tak jestem bardzo zadowolony z Cyfry+. Mają wszystko czego mi potrzeba, no może dekodery przydałyby się lepsze. I oczywiście powraca jakośc kanałow, ale tutaj jest potrzeba umowa między 3 platformami, aby na trans. nie było dubli oraz takich kanałow jak Mango24, i innych dziadostw, których nikt nie ogląda, a zabierają miejsce dla innych ważnych kanałow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niektórzy bez mała się zapłakali po wymianie kanałów pomiędzy N, a Polsatem :lol2:

Jak czytam posty typu macie dodać TVN HD i TVN+1HD to nie wiem płakać czy się śmiać. Na [beep]ę mi na cyrze TVN+1 lub następne badziewiaste kanały polsatu. Głowny mi w zupełnościu wystarczy i tak przez ten c zas może obejrzałem na nim ze 4-5 filmów. Widać niektórzy chcą mieć to samo opakowane w inne papierki. Przecież teraz tamte platformy prawie niczym się nie róznią. Tym bardziej jeżeli pczaka BBC wróci do polsatu.

Oferta cyfry i tak jest najpełniesza i ma ona najwięcej programów na wyłaczność plus C+ który pomimo straty 2 wytwórni ma nadal najlepsza i najbradziej urozmaiconą ofertę filmową i taki Nfilm musi lata pracować aby dorównać.

Za to najbardziej mnie wpienia haracz za dekodery to dla mnie największy minus cyfry. Tutaj wychodzi z żabojadów taki lisek chytrusek. Niby zarobią parę gorszy ale marketingowo tracą o wiele więcej. Poza tym jakby były za daromo lub nawet za jednorazową opłatą np:100zł więcej osób brałoby by ofertę hd i to też zysk finansowy w dłuższym czasie no ale jest jak jest czyli w tym zakresie żałośnie.

Bawią mnie też stwierdzenia typu - lata stności mają za sobą :lol2: czyli może byś tak wyjaśnił o co chodzi?? czyżby o te tvn hd czy może polsaty hd ? czasami zastanowienie się o czym chcę napisać naprawdę nie boli.

456pley - następny fakir-cyfra dostała kopa w twarz :jupi: taaaa i pewnie ma złamay nos. dalej piszesz, że teraz tamte platformy mają oferty niemal identyczne -to na jaki h... mam mieć identyczny towar pod inną nazwą. Jak czytam takie posty to odnoszę wrażenie, że piszą je osoby wychowane na kiepskich, tańcach na lodzie, ustach-ustach i dziesiątakch podobnych badziewnych progarmach. Póki co o cyfrę jestem spokojny, póki będzie miała w swojej ofercie m.in. Planete, History, Travel, Kuchnię czy nawet domo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE ale zes sie wpienil az kawe sobie zrobilem zeby poczytac forum

 

Dla mnie cyfra jest OK , dodadza cos spoko nie lamentu nie bedzie , stwierdzam to o czym pisza inne portale ktorte licza sie w swiecie mediow i po to sa by oceniac i stwierdzac opinie na rynku mediow , predzej czy pozniej musi dojsc do polaczenia jakiegos operatora , sam dobrze napisales " ta sama oferta w innym papierku "

po co podobne 3 platformy ktore maja " prawie " to samo a bija sie tylko cena i promocja a jak sie dobrze przyjzec to i tak jest to samo

szmat czasu temu cyfra łyknela wizje tv , moze nadejdzei wkoncu czas by cyfra cos znow polknela albo dala siebie łyknac czego wam i sobie zycze :):brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie taki ruch może Cyfrze wyjśc na dobre, jeśli zmusi ich do dalszego poszerzania oferty i trzymania cen w ryzach.

A propo fuzji, albo to jest ruch Polsatu na osłabienie Cyfry, albo Polsat widząc że C+ nie jest na sprzedaż w przeciwieństwie do N, zainteresował się tą drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tego podniecania się HD. Ja pragnę tego, by Cyfra była taka sama jak w np. 2002r. Mimo to, kilka miesięcy wybrałem Cyfrę, bo n nie miała niczego ciekawego do zaoferowania (chodzi o jakość merytoryczną), a Polsat stał się "boom-em" na HD. Dekodery są dobre, bo od lat dopracowane. I co ważniejsze- proste do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie taki ruch może Cyfrze wyjśc na dobre, jeśli zmusi ich do dalszego poszerzania oferty i trzymania cen w ryzach.

A propo fuzji, albo to jest ruch Polsatu na osłabienie Cyfry, albo Polsat widząc że C+ nie jest na sprzedaż w przeciwieństwie do N, zainteresował się tą drugą.

 

Można też powiedzieć że N wie że przerżnęła przetarg o Ekstraklase i wyłożyła kase na Polsaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie taki ruch może Cyfrze wyjśc na dobre, jeśli zmusi ich do dalszego poszerzania oferty i trzymania cen w ryzach.

A propo fuzji, albo to jest ruch Polsatu na osłabienie Cyfry, albo Polsat widząc że C+ nie jest na sprzedaż w przeciwieństwie do N, zainteresował się tą drugą.

 

Myślę, że trafiłeś w punkt, zresztą zawarłem ten wątek także tutaj. Przy czym nie sądzę, by było to zainteresowanie Nką, dla Polsatu nie byłoby to raczej opłacalne. Natomiast Cyfra+, która ma już problem z poszerzaniem bazy abonentów, będzie dla Cyfrowego coraz łatwiejszym i łakomym celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo podniecamy, skoro kanal jest w SD a'la VHS :) , i jego odpowiednik NIBY HD tzn lepsze SD to lepiej obejrzec "cos" na kanale o lepszej jakosc przynajmniej ja to tak odbieram , nie ogladam np FOX LIFE sd tylko w HD , tak samo eurosport HD a nie SD , i popieram fakt by cyfra ZAWIERALA umowy z abonentami tylko na dekodery HD ale coz to nasze marzenia , eN za to szanuje za dekodery tylko HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale póki co z wypowiedzi szefostwa wynika że Cyfra nie jest na sprzedaż (na szczęście wg mnie). Baza abonencka im się nie poszerza ale zyski owszem.

Wszystko zależy jak centrala we Francji na to spojrzy, decyzja ewentualna o sprzedaży byłaby decyzją "polityczną" bo polski oddział finansowo stoi pewnie na nogach. Teoretycznie mogą dojść do wniosku że dalsze utrzymywanie tych zysków wymaga jednak sporych nakładów w przyszłości a konkurencja się nie podda na swoim macierzystym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest bardziej skomplikowana. Dużo zależy od strategii i podejścia samej spółki. Np. pytanie brzmi, czy lepiej sprzedać, gdy spółka jest jeszcze wysoko wyceniana czy raczej wtedy, gdy wskaźniki (np. odejść) pójdą jeszcze bardziej do góry. Sytuacja finansowa Cyfry+ jeszcze długo będzie wręcz wyśmienita. Tylko, że sytuacja księgowa nie zawsze równa się sytuacji ekonomicznej i o to będzie tutaj chodzić w następnych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ma tą pozycje, że nadal ma "prestiż" i mimo, że dla wielu (nie dla mnie) tego prestiżu w Cyfrze już nie widać. To może być jedna z kart przetargowych.

 

Teraz to tylko "N" wychwalane jest - czego nie cierpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych wieszczących połączenie jednych z drugimi takie małe pytanko. dlaczego cyfra ma iść pod młotek.?? {rzecież póki co przynosi zyski, może mogły by być większe ale co roku jest na plusie więc po co sprzedawać. Po sprzedaży kasę musieliby gdzież zainwestować, a narazie sporo zainwestowali w kraju, Więc nie wierzę w sprzedaż cyfry prezynajmniej w najbliższej 3-5 letniej przyszłości. A dużą kasą na ewentualne przejęcia dysponuje na dziś tylko T-Mobil. Solorz uwikłany w Polkomtela, a N musi wyjść na zero , a nie myśleć o zakupach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze UOKiK gdzies wypowiedzial sie albo ktos przytoczyl slowa o braku zgody tegoz regulatora na takie polaczenie np C+ i CP , jednak chyba jestesmy w czolowce panstw w ktorych PLATFORM cyfrowych jest wiecej niz 3 a mamy ich 4 , to zbyt duzy wybor , spore koszty, FAKT KONKURENCJA CENOWA JEST DOBRA DLA KLIENTA ale kiedys to zrobi sie bardzo nudne i wkoncu ktos musi odpasc z tej rywalizacji , juz teraz piszemy o podobnej ofercie kanalow z bardo malymi wyjatkami . SPORT i prawa tak naprawde wybiora te platforme a sportowcy tez wybiora , mam nadzieje ze nie staniemy sie nigdy taka platforma jak SKY UK , nie chcialbym miec w ofercie setek kanalow i jeszcze narzekac :) ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pawop, to najbardziej niedorzeczny pomysł o jakim ostatnio słyszałem.

 

Gdyby jednak spełniły się te głupoty, to przynajmniej dla mnie byłby to początek końca TV w Polsce.

 

... przynajmniej w wymiarze dzisiejszych o niej wyobrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...