Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

bober1, do kogo ty właściwie mówisz, psia kość?

 

Naucz się odpowiadania precyzyjnie na konkretne wypowiedzi (z cytowaniem), bo inaczej nie tylko FFan-a obrazisz, ale znacznie większą liczbę osób.

 

ps.

Niestety nie masz pojęcia o czym mówisz i szkoda się nawet odnosić do twoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie zauważyłem Twojego postu, odpisywałem FFan. Splitter nie jest nielegalny w momencie gdy używa go babcia w drugim pokoju, a nie pół bloku gdzie w większości wypadków tak się własnie dzieje.

 

Tyle że multiroom a'la N'ka pozwala na to by dodatkowe tunery były nie tyko poza Twoim domem ale nawet poza granicami Polski.

Opcja do 6 tunerów bije finansowo inwestycje w tunery, splitter i karty. Przypomnę: ograniczenie do 4 serwisów w SECA tylko czeka na uaktywnienie (podejrzenia są że aktualna rewizja I4A już to ma...).

To tylko bicie piany przez producentów i sprzedawców splitterów. Ponadto nawet od czasów kart SECA ROM 7 z jednej to pół bloku nie obskoczysz jak piszesz. Chyba że tylko kilka kanałów max, mniej niż 10. Naprawdę demonizujecie z tym sharingiem. Komercyjny sharing wymaga kilkunastu kart aby udostępnić cały pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda nie tłumaczy nieuczciwości, ale tak jako ciekawostkę podam linka do pewnej tabelki: http://niewygodne.info.pl/srednie_zarob ... w_euro.gif .

 

Przydałyby się jakieś proporcje, a telewizję dobrej jakości chciałby mieć każdy.

Kilka dni temu pisałem że za robienie nc+ bierze się warszawka a oni są oderwani od rzeczywistości. Na dodatek szefostwo to jacyś obcokrajowcy którzy pewnie nasłuchali się Tuska mówiącego o zielonej wyspie i nie znają polskich realiów. Stąd te ceny i porównywanie oferty do SKY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamiesz prawo i to jawnie i sam doskonale o tym wiesz. I to, że się przyznałes nie jest sytuacją łagodzącą.

bober1 jak słowo daje zastanawiam się ile masz lat ty Trollu i czy nie wytoczyć ci sprawy o zniesławienie.

A mam ją wygraną jak w banku.

Do twojej wiedzy ( pisze zwykle kulturalnie z dużej litery, ale zniżę się do twojego poziomu) to mam 1 splitter na 2 odbiorniki w 2 pokojach.

I jak jeszcze jedno słowo piśniesz, że to nielegalne to jak słowo daje pisze po pierwsze do @MrOrbity o udostępnienie IP i kieruję wniosek do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni juz osiagali orgazm od ponad miesiaca z tym nc+. Swiadczy o tym chociazby moja sytuacja z przedluzeniem umowy. Rozmowa z Pania konsultant byla bardzo mila, wszystko pieknie ladnie, warunki umowy mi pasowaly zwlaszcza znizka na najem dekodera PACE 500GB wynoszaca 15 zl (z 20zl) = 5zl . Potwierdzenie z mojej strony = umowa podpisana... Co sie okazalo po miesiacu? Najem dekodera policzycli 10 zl. WTF? Co za nieogarnieci ludzie!!! Na szczescie nagralem rozmowe dla bezpieczenstwa, a i w aneksie ktory przyslali jak byk napisane 15 zl rabatu. Wiec sie pytam kto to popier*** ze wpisal 10 zl? Oczywiscie pierwszy rachunek musialem zaplacic wiekszy. Reklamacja w trakcie, niestety az 30 dni potrwa. Tosz kur*** z czarnych skrzynek szybciej odczytuja zapis rozmow niz oni. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginają. Nie wszystkie mecze z ligi polskiej będą na kanałach C+, część ma być na nsport.

http://media2.pl/media/101472-Canalplus-z-niepelna-T-Mobile-Ekstraklasa-Mecze-takze-w-nSport.html

Pól roku jeszcze w c+ nsport będzie ale w następnym sezonie wszystkich meczów się nie poogląda.

To może być (nie)ciekawe posunięcie! Teraz po przeczytaniu tego newsa, kiedy wracam pamięcią do mojej rozmowy z 19 lutego br. o migracji do nc+, konsultantka mówiła, że kilka meczy będzie w nsport (jeszcze wymieniła go jako nsport+) po czym się poprawiła (przejęzyczyła), że będzie Ekstraklasa m.in. w pakiecie C+ Silver po 1 meczu z piątku, soboty i niedzieli. Przy okazji link do tamtego posta: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas płaciłem 167 zł .Dziś zalogowałem się do ICA i co widzę : -Aktualnie posiadasz

PAKIET

CANAL+ OPTIMUM HD107zł

OPCJE DODATKOWE:

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ NAJEM TERMINALU.20zł

HD - OPTIMUM11zł

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ OPCJĘ MULTIROOM.20zł

MULTI

 

216.9zł !!!!!!!!!!! tak sobie lekką rączką 49.90 zł więcej bez żadnej informacji ;poczekam na ofertę z NC+ ale takie manewry ze strony cyfry to jak strzał w tył głowy nie powiem ciśnienie mi podnieśli .Ale chyba trzeba przywyknąć ten kraj słynie z promocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wrzucę ze swojego podwórka. Umowa przedłużona niedawno na 18 miechów z C+ na Prestige HD z multiroomem i Pace HD PVR 500 za 122 złotych miesięcznie( ustalone warunki podczas negocjacji z konsultantem). Teraz dostaję smsa i maila, że wiszę im 19 złotych .... bo mam płacić 122 złotych + 10 zł miesięcznie za dzierżawę dekodera, który według aneksu umowy zawartej przez telefon mam mieć za darmo...gdyż ktoś tam se u nich tak wpisał do dokumentów. Ale jaja. :shock:

Czekałem dzisiaj 30 minut na połączenie z konsultantem i młode dziewczę gada jak nakręcone, że zalegam im z płatnościami. Powiedziałem, że żądam przesłuchania mojej rozmowy z konsultantem, bo ja mam jak byk w aneksie 122 zł za to, co uzgadniałem z nimi telefonicznie przy przedłużeniu umowy na full pakiet z multiroomem i dekoderem Pace.Zgodnie z przepisami mają 30 dni czasu na wyjaśnienie sprawy. Panienka stwierdziła, że mam iść z dekoderem do ich punktu, oddać dekoder i wziąć nowy taki sam, wtedy nie będą mi naliczali tej dodatkowej "dychy" . Nich mnie kule biją, co za bajzel po tym połączeniu.Nigdzie nie idę, niech sami prostują swoją niekompetencję.

P.S. Jestem tak wnerwiony na ten bajzel, że chyba rozwiążę obie swoje umowy zawarte na N-ke i C+ i dam zarobić kablówce oraz Solorzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten "nowy" po wymianie będzie sprawny "inaczej", gdyż pozbawiony wspomnianej dodatkowej "dyszki" na rachunku :censored: . Panienka stwierdziła, że nowy "sprawny inaczej" będzie teraz figurował w ich papierach jako "dekoder główny" a nie "dekoder dodatkowy". Ja mam starego sagemcoma ze starej umowy już na własność, swojego Diggyboxa no i tego nieszczęsnego Paca-nka, ktory leży se w szafie, bo.....jest jaki jest.

Rany boskie, ale oni tam w tym "eNCepenceplus" mają bajzel. A tyle sie niby przygotowywali do konsolidacji. Ciekaw jestem co czeka mnie jeszcze z drugim aneksem do n-ki. :evil: Jestem spokojnym facetem, ale poziom wq...nia osiąga u mnie powoli szczyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże kolejny, w ICA podawane są teraz promocje bez rabatów stąd taka kwota z księżyca wzięta. Naprawdę ludzie życie byłoby łatwiejsze gdybyście choć 5 minut poszukali, a nie pisali głupoty. Zajęłoby Tobie to mniej czasu niż napisanie tych [beep]n.

 

...gdyby zaczęli myśleć. Niestety [beep]owie się szerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy u innych też występuje dziś takie zjawisko , że nie można się połączyć z infolinią cyfry+ z tel stacjonarnego :?:

PO wybraniu 22310[4545] lub [4747] na tel stacjonarnym po ok pół minucie czekanie słychać tylko dźwięk "zajęty"

A jeśli ten sam numer wybiorę z komórki to łączy normalnie. :)

Czy u innych też tak jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...