Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komu przeszkadza ten przeszkadza. ja nie mam tunerów własnych wiec dla mnie plus.

 

Będe miał 2 super dekodery od ADB a lepszych żaden operator nie ma. MR nie będzie wymagał wiercenia dziur a jedynie dokupienia switcha.

Teraz w lutym chce przedłuzyc umowe na 18 mc dostaja Optimum za ok. 55zł z darmowym HBO na 7mc, PVR 6mc za free, MR za darmo i po tych ok. 6mc jak mi sie darmówiki pokończa przejde do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety C+Film,Weekend,Gol,Minimini i jeszcze pare innych kanałów HD nie działa. A ostatnio również Tvnhd. Wiem, że było to wałkowane. Mam talerz jeszcze od Wizji, jutro chce po fachowców dzwonić, za 6 dych ustawiają anteny. Ale czy przypadkiem nie chodzi także o talerz. Nie chce niespodzianek. Jeszcze niedługo to nc+ będzie... Co robić? Jak żyć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz_ stare jest dobre wino i skrzypce.

Ja miałem wisieć po analogu piękną dużą antenę, chmury, trochę śniegu, po prostu byle jaka drobnostka, "BRAK SYGNAŁU", żadne ustawianie nie pomagało.

Powiesiłem nową którą kiedyś dostałem od TP S.A. za 1,22 zł, nie widziałem od tego czasu złowieszczego komunikatu.

Trochę niesprzyjająca aura, ale wymiana anteny zapewne się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Superpremium za 99 zł +multiroom + pace = 124 zł/mies. Dlaczego w takim abonamencie nie ma kanału Fightbox skoro w CP jest on już w pakiecie za 59,90 ???

Ostatnio byłem u znajomej i jest bardzo fajny kanał w CP dla dzieci Disney Junior a o Boomerang-u nie wspomnę - oczywiście w Cyfrze+ brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście, że masz rację Wonsik :) . Wszystko rozumiem ale dajmy 70 % użytkowników brała umowę tylko i wyłącznie ze względu na możliwość korzystania ze splittera. I uważam, że Cyfra wie ile osób posiada właśnie to urządzenie. Dlatego niech każdy kto ma splitter niech wypowie umowę ze względu na zmianę kodowania. Tak, powtórzę Wypowiedzieć umowę z wpisem "ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ KODOWANIA"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Regulaminowo nie, ale podejrzewam, że w tym wypadku emocje przeważą nad finansami, i że spora grupa telewidzów, będzie wolała zapłacić regulaminową karę i uwolnić się od operatora, który nie potrafi dbać o swoje interesy.

 

C+ przez lata całe przyzwyczaiła swoich klientów do pewnych wzorców i trudno je teraz będzie tym ludziom wyperswadować.

 

Jakoś nie widzę tej francusko-niemieckiej współpracy, bo to trochę tak, jakby godzić wodę z ogniem i wychodzi na to, że pomimo tego, że to Francuzi mają pakiet większościowy, to właśnie Niemcy będą tu głównymi "mieszatielami" tego interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminowo nie, ale podejrzewam, że w tym wypadku emocje przeważą nad finansami, i że spora grupa telewidzów, będzie wolała zapłacić regulaminową karę i uwolnić się od operatora...

no w takie cuda to ja nie wierzę że tak leciutką ręką wyrzucą 3 stówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli mi ktoś nadepnie na moje ego, to nie liczę się z kosztami, nawet na adwokatów. :D

 

Takoż te 300 PLN w tym kontekście, wydają się zupełnie nieistotnym szczególikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 70% użytkowników jawnie łamie prawo, a potem dziwią się, że w Polsce jest tak źle i niedobrze jak większośc Polaków to krętacze.

Uważasz, że firmy, np. wielebny Cyfrowy Polsat będący zarejestrowany na Cyprze (oczywiście sumiennie odprowadzające podatki) przykładają się do tego, że jest lepiej? Czy sprawy z wałkami gdzie ludzie wysyłają sprawne dekodery a przychodzą uszkodzone? Przykład idzie z góry, bo tam dalej myślą że jest PRL i tam jest źródło tego krętactwa. Jak mawiają: największa sztuka to okraść złodzieja. :]

 

Co do zmian związanych z kodowaniem to nie wróżę sukcesu z taką inicjatywą. Najlepiej się zagaić na wypadnięcie jakiegoś kanału i pod przykrywką zmiany odejść bez dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówię o wszystkich ludziach na każdym szczeblu zawodowym. Tacy są Polacy, szukają gdzie tylko jest jakiś kruczek prawny, gdziee można komuś podłożyć nogę, żeby tylko On miał lepiej itp, dlatego im częściej będą takie sytuacje, że ktoś będzie narzekał, że kończy się El Dorado z oszustwami na splitterach jest hipokrytą, bo sam doskonale wie, że łamie prawo, a przecież Cyfra nie ma z tego żadnych zysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 70% użytkowników jawnie łamie prawo, a potem dziwią się, że w Polsce jest tak źle i niedobrze jak większośc Polaków to krętacze.

Ja mam splitter i co łamię prawo?

Poczytaj sobie chłopie co jest dozwolone a co nie, a potem bajki pisz na forum.

Osobiście poczułem się takim wpisem znieważony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... większośc Polaków to krętacze.

 

Nieładnie tak bezmyślnie uogólniać, bo co prawda istnieje w Polsce zjawisko slalomów pomiędzy przepisami prawnymi, czy jakieś próby pomniejszenia kosztów własnych różnych inwestycji, ale generalnie problem tak zwanego kombinatorstwa wynika ze zwyczajnej i dość pospolitej biedy.

 

Myślisz może, że np. we Włoszech poziom kombinatorstwa jest mniejszy?

 

A zdajesz sobie sprawę, ile razy ich przeciętne zarobki są większe od dochodów Polaków?

 

Jakkolwiek by nie filozofować, to splittery nie są urządzeniami nielegalnymi, oczywiście o ile są używane w ramach tego samego domowego gospodarstwa.

 

Narusza to jedynie interesy operatora w zakresie usługi Multiroom, ale nie słyszałem dotąd, by c+ oprotestowywała używanie tych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...