Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiemy oficjalnie, ale rozmowy w sprawie przejęcia "enki" mogły trwać pomiędzy tymi podmiotami już od dawna i dlatego C+, licząc na przejęcie "enki" z całym dobrodziejstwem inwentarza, nie podpisuje nowych umów z wytwórniami filmowymi.

 

Jeśliby owo przejęcie stało się faktem, to nie będzie mowy o żadnej bryndzy, Moi Drodzy Koleżanki i Koledzy. :)

 

Chyba do tego nie dopuszczą. Od czego jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów? :read:

A niby dlaczego nie? Połączone Cyfra i n-ka ciągle nie byłyby największą platformą cyfrową, wyprzedzałby je Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój tym złudzeniom. Owszem, może dojść do przejęcia N przez własciciela cyfry ale jest to niemal tak samo prawdopodobne że u mnie na wsi jutro spadnie śnieg. A juz teorie o tym że cyfra odpusciła sobie fox'a bo liczy na to ze on do niej wróci po przejęciu N to kompletne brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niżej cytuje cały dylemat

"

W maju kończyła mi się umowa z cyfrą, ale zadzwoniła Pani konsultantka z bardzo ciekawą propozycją (jak dla mnie). Abonament taki to a taki za tyle i tyle wszystko ładnie pięknie i mówi, że dekoder który posiadam (wynajmuję) mogę sobie wykupić za 49 zł. Ja w pełni zadowolona pytam czy na pewno dekoder, który posiadam na wynajmie mogę wykupić za 49zł a ona na to że tak i najlepiej do końca maja to nie przyjdzie mi opłata za czerwiec za niego. Powiedziała jeszcze, że przyjdzie pismo do domu i z tym pismem i dekoderem stawić się do punktu żeby przepisać go ma mnie. W związku z tym podpisałam umowę telefonicznie.

Po ok. 2 tygodniach dostaję pismo:

http://imageshack.us/photo/my-images/50 ... wanie.jpg/

Zadowolona biorę dekoder, pisemko i ciosam do punktu Cyfry+ a Pani w punkcie z dziwnym uśmiechem mówi, że tego dekodera cyfra nie sprzedaje tylko inny i pokazuje mi. Co się okazało na piśmie jest właśnie ten dekoder który mi pokazała. Więc dzwonie do Cyfry i słucham... że rozmowa nagrywana i jak nie wyrażam na to zgody to mam się rozłączyć. Odebrał konsultant i mówię, że chciałam złożyć reklamację, bo jest błąd na piśmie od nich (niezgodne z umową). Konsultant poprosił mnie o podanie aktualnego numeru telefonu i reklamacja została przyjęta. Po kilku dnach wpadłam na pomysł, żeby poprosić o plik (nagranie z rozmowy – Cyfra udostępnia takie coś).

Po ok. 30 dniach dostaję takie pismo i szok:

http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... wanie.jpg/

Dzwonie więc do nich i nauczona na błędach po odebraniu tel. przez konsultantkę mówię, że w związku z ich awarią systemu nagrywam rozmowę i czy wyraża na to zgodę a ona do mnie że nie. Więc podziękowałam i się rozłączyłam. Jak się ubezpieczyć w takich rozmowach?

To, że dzwonili jest bzdurą a aktualny numer podawałam składając reklamację.

Czekam jeszcze na odpowiedź w sprawie udostępnienia pliku z rozmową. (będzie numer jak przyślą )

 

Co dalej? Orientuje się ktoś?

Bawić się z nimi w pisma czy zrezygnować?

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie denerwuje w Cyfrze+? Otóż:

1) dekodery jak z XX wieku

2) dobrych filmów na CANAL+ już teraz jest bardzo mało, a co dopiero będzie po odejściu FOX'a

3) stawianie na żałosne polskie produkcje, zamiast swiatowe kino

4) ceny za pakiety jak z kosmosu. Za cene kompaktu w CP jest pakiet odpowiadający OPTIMUM.

5) Brak nowych dobrych kanałów

6) nie dodawanie dobrych kanałów, który u konkurencji są od dobrych kilku miesięcy ( typu FOX )

7) w dalszym ciągu Cyfra+ stoi w miejscu jeśli chodzi o HD. Po co dalej sprzedają dekodery SD? Nie lepiej już teraz kierować nowych i przedłużających na pakiety HD i dekoderami HD, a pakiety SD i dekodery SD nie sprzedawać już?

8* stawianie na usługę 3D, która na razie okazuje się kompletną klapą!

9) brak Canal+GolHD i Canal+WeekendHD - obowiązek na dzień dzisiejszy!

10) oferta dla dzieci jest bardzo uboga. 5 kanałów w tym 2 własnego użytku. Porażka na całej linii.

 

w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vibor

Mi też twierdzili,że próbowali się kontaktować, poza tym regulaminu w moim przypadku nie przestrzegali i zawsze albo unikali odpowiedzi albo twierdzili coś przeciwnego niż w regulaminie. Ja im wysyłałem pisma, cytowałem konkretny punkt, podkreślałem a oni mi, że wszystko OK i czego się czepiam. Zmęczył mnie ten ping-pong i przestałem pisać, bo to jak groch o ścianę. Nie wiem czy to zależy od polityki firmy czy poszczególnych pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) dekodery jak z XX wieku

Co konkretnie Ci się w nich nie podoba? Wzornictwo czy funkcje?

 

2) dobrych filmów na CANAL+ już teraz jest bardzo mało, a co dopiero będzie po odejściu FOX'a
3) stawianie na żałosne polskie produkcje, zamiast swiatowe kino

Zgadzam się w pełni.

Coraz częściej gdy włączam C+ mam pewność że trafię na: film polski, francuski, powtórkę po raz setny jakiegoś hitu lub straszną kichę klasy C.

 

4) ceny za pakiety jak z kosmosu. Za cene kompaktu w CP jest pakiet odpowiadający OPTIMUM.

Niestety każda platforma teraz ma takie ceny, nie wiem - cenowa zmowa operatorów czy co.

 

5) Brak nowych dobrych kanałów

Tu nie jestem w temacie. Jakich konkretnie kanałów Ci brakuje?

 

7) w dalszym ciągu Cyfra+ stoi w miejscu jeśli chodzi o HD. Po co dalej sprzedają dekodery SD? Nie lepiej już teraz kierować nowych i przedłużających na pakiety HD i dekoderami HD, a pakiety SD i dekodery SD nie sprzedawać już?

E tam, mnie kompletnie nie zależy na tym szemranym HD. Więc sprzedaż dekoderów SD ma pełne uzasadnienie.

Chyba, że będą dawać dekodery HD za złotówkę, wtedy wszystko mi jedno.

 

edit:

 

Link nie działa bez zalogowania

Dwa posty niżej zerknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4) ceny za pakiety jak z kosmosu. Za cene kompaktu w CP jest pakiet odpowiadający OPTIMUM.

Porównywalny do Optimum pakiet w Polsacie kosztuje 79.90pln.. Skąd Ty wziąłeś porównanie do Kompaktu? :roll:

5) Brak nowych dobrych kanałów

A gdzie ostatnio dodali "nowe dobre" programy?

8* stawianie na usługę 3D, która na razie okazuje się kompletną klapą!

Po czym wnioskujesz? Jakieś wyniki badań znasz, czy tylko bijesz pianę?

9) brak Canal+GolHD i Canal+WeekendHD - obowiązek na dzień dzisiejszy!

Przecież masz oficjalną zapowiedź, że te kanały pojawią się we wrześniu, więc po co bijesz pianę po raz kolejny?

10) oferta dla dzieci jest bardzo uboga. 5 kanałów w tym 2 własnego użytku. Porażka na całej linii.
Na początek to liczymy dokładnie. Jest 6 kanałów dla dzieci w różnym wieku. Ilość porównywalna do innych platform. W dodatku w tych 6 kanałach jest regularnie nagradzany MiniMIni, którego nie masz nigdzie indziej. Więc znów bijesz pianę, żeby zaistnieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie na temat platformy. Ja mam takie zdanie, a nie inne - wolno mi. Kupilem Cyfre+ w lutym ( przesiadlem sie z CP - róznice widac na korzysc C+ ). Wy mówicie, że platforma jest dobra - każdy ma swoje zdanie. Co do kolegi wyzej, że "bije panie" o te 3D to odpowiadam ci, że pare miesiecy temu byl wywiad bodajże z nową pania prezes, ktora mowila "stawiamy na 3D i HD". Przeczytaj sobie. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że czytałem jakąś reklamę o wszystkich meczach ekstraklasy w HD, a tymczasem jutrzejszy mecz mojej Korony puszczają w C+ Sport 2. Jestem zawiedziony, podpisałem nową, droższą umowę myśląc, że mecze swojej drużyny obejrzę w jakości lepszej niż tej, którą oferował Orange Sport

 

Besta: Faktycznie, dzięki za info! Spojrzałem na powtórkę na C+2 :D Kochana Cyfra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt,i tu zrobili błąd że te kanały hd są płatne jak zrobili podwyższke to te kanały wlepić tak jak jest dokupienie do pakietu osobno,Polsat poszedł po rozum i tak zrobił,cyfra przed zmianą też ale ale wg ich niby badań osobny pakiet opłacalny,hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak źle i tak niedobrze. chcę zauważyć, że nie wszyscy chcą mieć kanały hd. A ci co chcą mogą je mieć. Więc w czym problem?? Prawda jest taka, że zawsze znajdzie się powód do narzekania- za drogo, za tanio, za dużo, za mało, jest, nie ma.. Jak Wam tak źle to po co siedzicie w tej Cyfrze??? Przecież jest wybór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...