Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy pracownicy cyfry mówią ze abonent jest [beep]y ,to proszę na allegro sobie wpisać al jazeera sport .Sam byłem w szoku osiem programów sportowych z rocznym abonamentem za 379zł .Brakuje tylko Ekstraklasy i mamy dużo więcej niż w Cyfrze ,a jak wiadomo połowa abonentów to kibice piłki nożnej.

 

ryba 401 No właśnie ,ale jak ktoś rzutem na taśmę podpiszę umowę za 48zł .To ma dwa lata spokoju ,niestety co dobre to w Cyfrze się zakończyło .Gdyby tak Optimum i C+ Sport był za 50zł ,a jak nie to już tuż tuż naziemna telewizja od Lipca ,a wtedy to zarobią .Nie platformy ale sklepy RTV i TV SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe jak zareagują fani TNG n jak oni wygrają Ekstraklasę i ceny pójdą 50% w górą a Cyfry+ w dół :) oby tak było

 

Sorry za off-topic

 

ale ceny za C+ to jedyny kamień u nóg tej platformy cyfrowej pana Emanuela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie już ta Cyfra denerwować a jeszcze umowy nie zdążyłem podpisać

Zamówienie wysłane przez net 4.12 a do dziś zero odzewu z ich strony, nawet sms'a wysłałem żeby łaskawie oddzwonili i nic

no cóż widocznie nie zleży im na nowym abonamencie, jak jutro nie zadzwonią no cóż będzie "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że są to powolne przymiarki do fuzji z Polsatem. Długoterminowe umowy, dziadowskie promocje, kanały Polsatu tylko w C+, przymiarki do parowania kart i dekoderów. Polsat też wprowadził pakiety na wzór C+.To wszystko zaczyna już lekko śmierdzieć. Podejrzewam, że w 2011 zostaną tylko dwie platformy. CP/C+ i N/Orange.

Patrząc teraz na ofertę Cyfry to bardziej opłaca się wziąć N lub Full CP i Multipakiet HD niż Prestiż C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obecną sytuacje opisuje reklama Cyfry "CYFRA+ OTWÓRZ OCZY"

Stwierdzenie skierowane do nas abonentów w końcu mamy otworzyć oczy i odejść do konkurencji bo w cyfrze nie tolerują abonentów którzy nie chcą odpowiednio płacić za pakiety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkolo1 oglądając kolejny raz reklamę w TV ,miałem to samo napisać .Najwidoczniej masa ludzi tak myśli ,ceny w porównaniu z zeszłym rokiem poszły o 60-80 % w górę .Informacja dla znawców (liczę łącznie z Canal+),bo tylko to jest wyróżnikiem tej platformy ,a jak chce tygrysy czy małpy pooglądać to idę do Zoo.A nie siedzę przed TV

,A o dołączenie Boomeranga wiele ludzi prosiło .I mają nas gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Informacja dla znawców (liczę łącznie z Canal+),bo tylko to jest wyróżnikiem tej platformy ,a jak chce tygrysy czy małpy pooglądać to idę do Zoo.A nie siedzę przed TV

,A o dołączenie Boomeranga wiele ludzi prosiło .I mają nas gdzieś

A ja jak chce film obejrzeć to idę do kina a jak sport to idę na statdion... Boomeranga nie chce, bo nie jestem dzieckiem żeby bajki oglądać. Uwielbiam takich ignorantów jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie już ta Cyfra denerwować a jeszcze umowy nie zdążyłem podpisać

Zamówienie wysłane przez net 4.12 a do dziś zero odzewu z ich strony, nawet sms'a wysłałem żeby łaskawie oddzwonili i nic

no cóż widocznie nie zleży im na nowym abonamencie, jak jutro nie zadzwonią no cóż będzie "N"

 

No i cisza z ich strony nawet ma maila nie racza odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń na infolinię jak nie chcesz czekać... Ja też wczoraj wypełniłem formularz na stronie Cyfry+ o godz. 16, a porę kontaktu zaznaczyłem między 16 a 18. Nie ma jak narazie odzewu, jeśli nie będzie dziś do 20, to dzwonię na infolinię, bo jutro jadę do salonu, a potem nie wiem czy mnie nie zasypie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym temacie, ale pozwolę sobie powtórzyć w odpowiednim na to miejscu:

 

Najbardziej drażniące jest to, że kanały z paczki HD Mix zostały celowo porozrzucane po nowych pakietach.

Dlaczego mam płacić za Optium HD skoro tam są wszystkie kanały z paczki hd mix i masa dodatkowych w sd,

które nie są mi potrzebne do niczego. Słusznym rozwiązaniem była taka paczuszczka, ale prezes się zmienił

i trzeba wydoić kasy od polaczków i przy okazji dołożyć do polskiej kopaniny aby nie przegrać z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nigdy nie dogodzi się wszystkim.Jak kanały HD były osobno płatne to było narzekanie i gadanie,że w n-ce kanały HD są za free.Jak zrobiono to na ich wzór znowu narzekanie ,że trzeba dokupić wyższy pakiet.Tu nie ma złotego środka i trzeba przyjąć,że będą narzekania i tyle.Jak się tu nie podoba można iść do n-ki/ ale tam też są kanały HD porozrzucane po różnych pakietach/czy kablówki.Jest tyle możliwości ale niektórym widocznie łatwiej jest narzekać ale dalej brnąć w tym samym zamiast zmienić ten stan rzeczy.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tłumaczę,że kiedyś było tak że można było dokupywać osobno kanały HD potem zaczęto je grupować po kilka w pakiet i było do wybory pojedyncze lub paczkę ale były narzekania ,że C+ zdziera z abonentów więc C+porzuciła to i poszła w kierunku n-ki wyższy pakiet w którym są wszystkie kanały/poza premium/HD.Choć podobno można nadal dokupywać pojedyncze jak piszą niektórzy forowicze.To nie jest mydlenie oczu 3D tylko technika idzie do przodu i trzeba wdrażać pomału nowe technologie by nie usłyszeć:" Miałeś chamie złoty róg a ostał się Tobie ino sznur".I tak się wszędzie słyszy,że HD mamy tylko dzięki n-ce więc C+ nie chce popełnić drugi raz tego grzechu tj zaniechania.Bo jak mówi przysłowie /które jest w nazwie b.znanego zespołu Rolling Stones /"Tylko toczących się kamieni nie pokrywa mech"To by było na tyle. Serdeczne pozdrowienia z zaśnieżonego PŁocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety i mi przyszło trochę ponarzekać na Cyfrę :)

 

O ile nie mam zastrzeżeń do ceny opcji dodatkowych to inaczej jest w przypadku podstawowych pakietów.

Analizując np. pakiet Optimum HD to widać jak bardzo Cyfra ma zawyżone ceny. Jeżeli n-ka ma podstawowe pakiety w cenie 48zł to wychodzi na to, że za kanał National Geographic, kanały Polsatu, kanały tematyczne Cyfry (Ale kino, Domo, Mini Mini, Kuchnia, Zig Zap, Planete) oraz za kanały należące do Zone (Reality, Club, Romantica) przychodzi nam dopłacać 37zł więcej.

 

Czy te kanały są warte tych pieniędzy :?::!: Niech każdy odpowie sobie sam na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg I co mi z tego , że będę miał 9 miesięcy za połowę jak później będę musiał płacić te 85zł. Wezmę na 19 miesięcy i wyląduje w okresie ogórkowym z umową, a przy umowie na 25 miesięcy to twoja średnia już się powiększy. Skąd mam wiedzieć czy za 10 miesięcy będzie mnie dalej stać płacić 85zł za telewizje. Różne rzeczy losowe mogą się zdarzyć. Szczerze to nie podobają mi się takie taktyki stosowane przez różne firmy.

 

Przez długi okres czasu takie "promocje" na internet stosowała nasza słynna telekomunikacja i okazało się, że z miesiąca na miesiąc tracili coraz więcej osób, bo ludzie woleli iść do Netii i płacić stałą stawkę. No i od 2 miesięcy sami przyznali się do błędu oferując stałą cenę za internet przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety i mi przyszło trochę ponarzekać na Cyfrę :)

 

O ile nie mam zastrzeżeń do ceny opcji dodatkowych to inaczej jest w przypadku podstawowych pakietów.

_"_Ananizując_"_ np. pakiet Optimum HD to widać jak bardzo Cyfra ma zawyżone ceny. Jeżeli n-ka ma podstawowe pakiety w cenie 48zł to wychodzi na to, że za kanał National Geographic, kanały Polsatu, kanały tematyczne Cyfry (Ale kino, Domo, Mini Mini, Kuchnia, Zig Zap, Planete) oraz za kanały należące do Zone (Reality, Club, Romantica) przychodzi nam dopłacać 37zł więcej.

 

Czy te kanały są warte tych pieniędzy :?::!: Niech każdy odpowie sobie sam na to pytanie

Taiszo popraw ten wyraz bo można czytać po wymianie A na O wychodzi całkiem inny sens.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...