Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku przemówienia pan minister zwracając się do prezydenta Dudy patrzy na marszałka Hołownię, za chwilę to samo mówi do marszałka patrzy na Dudę, dziwnym ruchem szarpnął mikrofon...

Co do badania alkomatem? No cóż nie ma nagrania jak je wykonuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, white snake napisał(a):

Sprawy techniczne, pogłos..hmm dobrze, że zrobił jednak to badanie.

Badanie alkomatem nie wyklucza że nie był pod wpływem środków odurzających. Jak dla mnie to On bełkotał.

Edytowane przez Zeusek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwiński był trzeźwy. Ma problemy z dykcją i z prawidłową artykulacją końcówek słów. Powinien popracować z logopedą i z kimś od emisji głosu. Większość jego przemówień i wywiadów jest niewyraźnych. 
Sami oceńcie, czy potrafi czytać bajki dla dzieci?

 

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Jakoś nie przemawiajacy przed nim Holownia po nim Pawlak mowili normalnie i problemów z mikrofonem nie było.  Tak w momencie sie cudownie naprawiło. 

Być może mają po prostu większe doświadczenie w takich wystąpieniach i pogłos im nie przeszkadzał aż tak. Duda też jak mówił to miał kilka dziwnie wypowiedzianych słów. Nie tak jak Kierwiński ale nie była to naturalna mowa Dudy. 

 

Jak zobaczyłem po raz pierwszy to wystąpienie to wniosek był jeden. Kierwiński był pijany. Jednak po zapoznaniu się z różnymi opiniami, w tym mojego znajomego który jest takim "lokalnym konferansjerem" na różnych imprezach wierzę w to, że mógł to spowodować pogłos. Mówisz, słyszysz siebie z opóźnieniem i automatycznie gubisz się w swojej mowie. 

 

Niestety sytuacja jak zwykle została wykorzystana do politycznej zabawy. Pisowcy krzyczą że był pijany i nic innego do nich nie dociera. Obóz rządzacy za to chwali się wszędzie że Kierwiński miał 0.0 w badaniu (m.in. tweet Tuska z wczorajszego wieczora). Piaskownica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, swordfish napisał(a):

Kierwiński był trzeźwy. Ma problemy z dykcją i z prawidłową artykulacją końcówek słów. Powinien popracować z logopedą i z kimś od emisji głosu. Większość jego przemówień i wywiadów jest niewyraźnych. 
 

 

Pewnie teraz jeszcze bardziej będą sprawdzać sprzęt i nagłośnienie zanim ten pan wystąpi publicznie. Albo nauczy się przemawiać z odpowiednią dykcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Każdy kto nie patrzy na legitki partyjne i swoje sympatie potrafi trzeźwo( nomen omen) ocenić co tam się zadziało. 

Słuszna uwaga. Czasami warto z własnych rad skorzystać samemu. 

Tu o potencjalnych przyczynach i tzw. zwrotnej do ucha. 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30941306,przemowienie-kierwinskiego-dzwiekowiec-o-przyczynie-nie-ma.html

Mówił o tym dziś także Konrad Piasecki w "Kawa na ławę". 

 

Na marginesie bardzo podobna sytuacja była z Andrzejem Turskim ktoremu zarzucano prowadzenie "Panoramy" pod wpływem. 

A okazało się że to problemy zdrowotne. 

https://natemat.pl/84741,karnowscy-za-artykul-o-andrzeju-turskim-powinni-otrzymac-hiene-roku-tlumaczymy-dlaczego-jej-nie-dostana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tweecie Tuska jest: 

Cytat

Boska Iga 2:1 (Królowa na długo), moja Lechia 3:0 (prawie ekstraklasa), no i Kierwinski O.0. Magiczny wieczór.

Nie ma nic o 0,0, tylko O (O jak Olga), zero. Kierwiński miał o,zero. 
 

Kierwiński nie potrafi mówić, ma zaległości z lekcji dykcji. Nie da się jego słuchać. Delikatnie jąka się, zacina. Daleko mu do Leszka Millera czy do Grzegorza Brauna. Ważna jest intonacja, umiejętność operowania siłą, wysokością i barwą głosu, oddechem, tempem, mimiką, intonacją, akcentami logicznymi czy pauzą. Kierwiński brzmi źle. Bełkocze niezależnie od sytuacji i rodzaju mikrofonu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec twoja piaskownica i wmawianie komus jakie m a poglady mnie nie interesuje. Jak zwykle nic nie  wiesz o mnie , a to czy Kierwiński byl czy nie był  to nie spędza czas mi snu z powiek. Znam wiele jego wypowiedzi, no nie były wczoraj to typowa dla niego mowa. 

@k05 moje przypuszczenia sa nieważne, każdy sobie wyrobi wlasne zdanie.

Edytowane przez Kiler
Hamuj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto nie patrzy na legitki partyjne i swoje sympatie potrafi trzeźwo( nomen omen) ocenić co tam się zadziało. Jakoś nie przemawiajacy przed nim Holownia po nim Pawlak mowili normalnie i problemów z mikrofonem nie było.  Tak w momencie sie cudownie naprawiło. 
Na początku też pomyślałem, że jest po alkoholu, ale 10 minut później w wypodziedzi dla TV brzmiał normalnie. Jakoś szybko wytrzeźwiał. Nie kompromituj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak @fanbondaobruszyłeś? Udzieliłeś wszystkim porady coś apropo patrzenia przez pryzmat sympatii partyjnej wprost sugerując że jeśli ktoś nie zgadza się z Tobą właśnie tak patrzy i problemem jest zaproponowanie Ci aby samemu stosować się do tej rady?

Nie masz żadnych racjonalnych argumentów w tej sprawie. Pojechałeś po sympatii partyjnej, nie odsłuchując innych jego wypowiedzi tuż po i nie czytając opinii ekspertów. Spójrz na komentarze userów. Każdy kto się wypowiedział polemozuje z Twoją tezą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nn  , 

 

38 minut temu, Pawop napisał(a):

Na początku też pomyślałem, że jest po alkoholu, ale 10 minut później w wypodziedzi dla TV brzmiał normalnie. Jakoś szybko wytrzeźwiał. Nie kompromituj się emoji1.png
 

Nie 10 minut, a z dobrą godzinę

@dvbtowiec no i co z tego, ze polemizują? Spoko, dla mnie no problem :) Kazdy wyraża swoje odczucia :) To Ty sugerujesz, ze lece po sympatiach partyjnych, choc nic o nich wiesz. Z braku argumentów jak to masz w zwyczaju. 

Edytowane przez Kiler
Hamuj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Każdy kto nie patrzy na legitki partyjne i swoje sympatie potrafi trzeźwo( nomen omen) ocenić co tam się zadziało

Już tyle razy Cię cyrowano, że powinieneś zapamiętać co napisaleś.ergo jeśli oceniamy inaczej to patrzymy przez swoje sympatie? :)

Każdy potrafi z tak prostego zdania wyciągnąć logiczne wnioski. Szkoda mi czasu na polemizowanie z Tobą w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Już tyle razy Cię cyrowano, że powinieneś zapamiętać co napisaleś.ergo jeśli oceniamy inaczej to patrzymy przez swoje sympatie? :)

Każdy potrafi z tak prostego zdania wyciągnąć logiczne wnioski. 

No i gdzie jest napisane co tam się zadziało? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj , bo nawet nie potrafisz zrozumieć słowa "udaje".

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu w przeciwieństwie do Ciebie, ktory lubi wmawiac innym poglady, wkladac w usta to czego nie powiedzieli. Kazdy sobie oceni zachowanie Kierwińskiego , człowiek bedacy na takim stanowisku powinien ćwiczyć nad dykcją, to wieloletni polityk, a nie jakis nowicjusz. Sam jest sobie winny, ludzie mieli prawo uznac, ze pijany, zapowiadanie pozwów jest słabe, polityk musi mieć grubą skórę. 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto nie widzę problemu w podaniu cytatu, ktory moze przedstawiać inną perspektywe sprawy, o ktorej się dyskutuje, szereg osob podalo tu argumenty za Ministrem Kierwinskim, spoko, mozna dla Pluralizmu dyskusji podać argumenty przeciwne. To takze opinie  dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem powątpiewajacy w problemy techniczne twierdzący, ze gdyby takowe byly to byłyby innego rodzaju problemy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. 

Pluralizm jest najważniejszy :)

7 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Każdy kto nie patrzy na legitki partyjne i swoje sympatie potrafi trzeźwo( nomen omen) ocenić co tam się zadziało. Jakoś nie przemawiajacy przed nim Holownia po nim Pawlak mowili normalnie i problemów z mikrofonem nie było.  Tak w momencie sie cudownie naprawiło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Czy mój post zabtania wyrazania i przedstawiania wszelakich opinii, nie zgadzania się ze mną? Wyrazilem swoją na temat teorii naglosnienia.Ty za to personalnie odnosisz sie do mnie piszac, ze rzekomo kieruje sie legitymacją partyjną. Pewnie nie zrozumiesz różnicy. Bo ja w swoim wpisie, ktory cytujesz ktorys raz( bez przeczytania ze zrozumieniem) nikogo nie atakowałem.  

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazilem opinię, mozesz sie nie zgadzac, do nikogo personalnie nie pisalem w przeciwieństwie do Ciebie, ktory wprost zarzuciles mnie, ze moja opinia jest czyms dyktowana. Nie mozesz się wypowiedziec na temat, bo nie znasz moich poglądów. Wiem co chcialem wyrazic, nie potrzebuje twoich interpretacji moich postów

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...